İzmir’in İncisi Ecenaz Düğün Salonu

Ecenaz Düğün Salonu, size mutluğu doya doya yaşayacağınız bir kır düğünü vaadediyor. Doğanın tüm renklerini bulabileceğiniz bir kır düğününü Düğün Buketi ayrıcalığı ile Ecenaz Düğün Salonu’nda yaşayabilirsiniz.

İlkbahar ve yaz mevsiminde evlenen çiftlerin tercihi olan kır düğünü, açık havanın gönülleri okşayan havasıyla farklı bir hava taşıyor. Ecenaz Düğün Salonu, sahip olduğu geniş alanda size kır düğünü havasını sonuna kadar yaşatarak mutluluğunuzu en üst seviyeye çıkartıyor.

1000-2000 kişilik kapasitesi ile geniş bir sahaya yayılan Ecenaz Düğün Salonu, misafirlerinizin özgürce vakit geçirmesini sağlıyor. Misafirlerinizin çocukları da doğanın sonsuz yeşilinde doyasıya eğlenebiliyor. Mekanın açılır kapanır tavanı, olumsuz bir hava durumuna karşı kır düğününün sorunsuz bir biçimde devam edebilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca düğün alanının etrafının çepeçevre ağaçlarla çevrili olması kır düğününe bambaşka bir hava katıyor.

Açık ve kapalı alanı olan Ecenaz Düğün Salonu, şehir manzarasına da sahiptir. Düğününüz gerçekleşirken hem doğayla hem de şehirle iç içe olabiliyorsunuz.

Ecenaz Düğün Salonu’na dışarıdan fotoğrafçı getirip fotoğraf ve video çekimi ile bu benzersiz anı ebedileştirebiliyorsunuz. Dışarıdan organizasyon firması da kabul eden mekan, istediğiniz gibi bir kır düğünü düzenleyebilmenizi mümkün hale getiriyor.

Yemek servisi verilen Ecenaz Düğün Salonu’na dışarıdan catering firması ile çalışarak arzu ettiğiniz yiyecek ve içecekleri misafirlerinize sunabiliyorsunuz. Eğer misafirlerinize salonun menülerini sunmayı tercih ederseniz menülerde istediğiniz değişiklikleri yapabiliyorsunuz. Ancak düğün öncesi menü tadımı yapılamıyor.

Ecenaz Düğün Salonu’nda yapacağınız düğün için bir organizasyon sorumlusu size hizmet veriyor. Organizasyonun başından sonuna kadar sizinle iletişim içerisinde olan organizasyon sorumlusu düğünle ilgili her arzunuzu gerçekleştiriyor. Meydana gelebilecek pürüzleri ortadan kaldırıyor.

Hangi Tür Organizasyonları Gerçekleştirebiliyorsunuz?

Ecenaz Düğün Salonu’nda kır düğünü organizasyonlarının yanı sıra pek çok farklı konseptte organizasyon düzenlemeniz mümkün. Her organizasyonun ruhuna göre hizmet veren personeli, sizi memnun etmek için elinden geleni yapıyor.

 • Açılış
 • Doğum günü
 • Nişan töreni
 • Kına gecesi
 • Farklı türde partiler
 • Bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler
 • Davet ve resepsiyon
 • Mezuniyet törenleri
 • Sünnet düğünü

Gibi organizasyonları hakkıyla gerçekleştiren Ecenaz Düğün Salonu’nun deneyimli personeli gecenizin huzurlu bir şekilde sona ermesini sağlıyor.

Organizasyonunuz için ışık, ses ve sahne hizmeti de veriliyor. Harika ışıklandırması ile hem davetlilerin oturduğu alan hem de sahne ve gelin tahtı mekanın her açısından görülebiliyor. Disko tarzındaki ışıklandırması ile etkinliğin farklı safhalarında farklı renkler çevreyi aydınlatıyor. Ses hizmeti ise son teknolojiye sahip ses sitemimi ile sağlanıyor. Ses alanın tümünde rahatlıkla duyulabiliyor. Müziğin sesi açık havada uçup gitmiyor, oturum alanına yerleştirilen hoparlörler sayesinde her yerden eşit bir şekilde duyuluyor.

Ecenaz Düğün Salonu’nun davetlilerin oturum alanından birkaç adım yüksekte geniş bir sahnesi bulunuyor. Bu sahnenin dekorasyonu da salona ait durumda. İstediğiniz takdirde masa ve sandalye giydirmeleri konusunda mekana görüşlerinizi belirtebiliyorsunuz. Mekanın örtüleri ve sandalye giydirmeleri doğanın yeşili ve kır düğününün ruhuna uygun olarak beyaz renkte seçiliyor.

Ecenaz Düğün Salonu’nun ayırıcı birtakım özellikleri de bulunuyor. Engelli girişinin bulunduğu salon, misafirlerinize hizmet vermekten onur duyuyor. 75-100 kişilik otopark kapasitesine sahip olan Ecenaz Düğün Salonu, 23.30’da servisi ve müzik yayınını sona erdiriyor. Mekan, organizasyonun başından sonuna kadar size ve davetlilerinize layık olduğunuz güzel hizmeti sunuyor.

Ecenaz Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Süleyman Demirel Mah. Saraçoğlu Cad. No: 100 Ödemiş/İzmir adresinde bulunan Ecenaz Düğün Salonu’na farklı yollarla ulaşmanız mümkün. Özel aracınızla gidebileceğiniz mekana toplu taşıma araçları ile de ulaşabilirsiniz. Ödemiş’e İzmir’den hem karayolu hem de demiryolu ile gidebilirsiniz. İzmir’in hemen hemen her bölgesinden firmalara göre değişen saatlerde Ödemiş’e otobüs kalkmaktadır. Basmane Ödemiş yönüne 06.20, 09.20, 12.30, 15.05, 17.05, 20.30, 22.05; Ödemiş’ten Basmane yönüne 05.20, 07.05, 08.45,12.00, 14.50, 17.55, 19.50 saatlerinde tren seferleri yapılmaktadır.

Düğün Buketi, Ecenaz Düğün Salonu’nu avantajlı fiyatlar ile size sunuyor. Tek yapacağınız “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak ücretsiz teklif almaktır. Ecenaz Düğün Salonu’nda daha önce bir etkinlik düzenlediyseniz, gelin ve damat adaylarına yol göstermesi açısından fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Sırala

 1. Avatar
  Gonca & Yasin
  Puan

  Üstü kapalı bir biçimde, yeşillikler içinde 10 numara 5 yıldızlı bir tesis, hiç düşünmeden sizlere tavsiye ederiz…

Yorum yaz