Ebru Düğün Salonu Hakkında

1985 yılında kurulan Ebru Düğün Salonu İstanbul – Küçükçekmece’nin seçkin salonları arasında yer almaktadır. Kalıcı ve sadık müşteri sadakati anlayışıyla her yılda kendimizi adım adım geliştirdik. Lüks dekorlu, modern tasarımlarıyla gözde düğün salonları arasında olmayı başardık.

Salonumuz 750 kişilik kapasiteye sahiptir. Salonumuz kapalı mekanıyla yazları ve kışları her etkinliğinize ev sahipliği yapıyor. Salonumuzda yemekli düğün servisimiz yoktur ancak catering firması ya da organizasyon firmaları ile çalışmanız mümkündür.

Salonumuzda düğünlerin yanı sıra bayi toplantısı, davet, resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünleri, baby shower, kına, parti, nikah, bekarlığa veda partisi, altın günü, iftar yemeği, şirket yemeği, konferans, seminer, lansman, tanıtım ve gala organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak gönül rahatlığıyla düzenleyebilirsiniz. Tüm etkinliklerinizde profesyonel ekibimiz iş başında!

Ebru Düğün Salonu Kaç Kişiliktir?

Salonumuz 750 kişilik kapalı alana sahiptir. Kapalı salonumuzda özel sistemlerle dizayn edilmiş havalandırma ve klima sistemi bulunmaktadır. Yaz ya da kış farketmeksizin organizasyonlarınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Balolarınız, düğünleriniz, kınalarınız, nişanlarınız ve özel toplantılarınız için Ebru Düğün Salonu tam da aradığınız mekan!

Organizasyonunuza özel planlanacak oturma düzeniyle davetlilerinizi kötü bir yere oturtma şansınız olmayacak. Tüm misafirleriniz kendilerini özel hissedecekler. Profesyonel ekibimiz tüm organizyon sürecinde size profesyonel destek verecek ve hayallerinizi gerçekleştirecek!

Ebru Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bize ulaşmak için harita bölümünden yararlanabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarıyla ya da özel aracınızla ulaşmanız mümkündür.

Salonumuz İstanbul - Küçükçekmece mevkiinde konumlanmaktadır. D -100 karayolu üzerinden Barbaros Caddesi’ne geçiş yaparak ana yol üzerinde bulunan salonumuza ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için ya da aklınıza takılan her soru için bizi arayabilirsiniz.

Ebru Düğün Salonu’nda Gerçekleşen Aktiviteler ve Organizasyonlar

Ebru Düğün Salonu yeni çiftlerin en güzel başlangıçlarında sizlere özel seçeneklerle hizmet vermeye devam ediyor. 750 kişiye ulaşan kapalı salonuyla her türlü organizasyona kapılarımızı açmaktayız. Yüksek tavanlı ferah alanı ve özel havalandırma sistemiyle yazın ya da kışın gerçekleştireceğiniz etkinliğiniz göz kamaştıracak.

Ebru Düğün Salonu’nda düğünlerin yanı sıra bayi toplantısı, davet, resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünleri, baby shower, kına, parti, nikah, bekarlığa veda partisi, altın günü, iftar yemeği, şirket yemeği, konferans, seminer, lansman, tanıtım ve gala organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak gönül rahatlığıyla düzenleyebilirsiniz.

Organizasyonunuz öncesi danışacağınız organizasyon sorumlumuz özel gecenizde hayal ettiğiniz tüm detayları gerçekleştirmek için sizlerle planlayacak. Ses, ışık, müzik, dekorasyon, süsleme, ana yemekler, ara sıcaklar, içecekler, ikramlar, sofra düzenlemesi, çiçekler gibi aklınıza gelebilecek tüm detayları organizasyon sorumlumuzla planlayabilirsiniz. Organizasyonunuzun kapasitesine göre oturma düzenini yenileyebilir, her anın planlamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Ebru Düğün Salonu, 1985’ten Beri Mutluluk ve Güvenle

1985 yılında kurulan salonumuz engin tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışıyla her hafta bir mutluluğa dahil olmaya devam ediyor. Ebru Düğün Salonu, havalandırmalı ve klimalı kapalı salonuyla yaz kış demeden davetlilerini ağırlıyor. 750 kişilik kapasiteye ulaşan salonuyla düğün, kına, nişan, sünnet, balo, özel toplantılar gibi tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Salonumuzda yemekli düğün servisimiz yoktur ancak catering firması ya da organizasyon firmaları ile çalışmanız mümkündür.

Ebru Düğün Salonu alanında uzman servis elemanlarıyla hizmet vermektedir. Gecenizin tüm detaylarını planlayabileceğiniz danışmanlarımız sayesinde sunumlar, renkler, çiçekler, müzik, ışıklandırma sistemi gibi aklınıza gelebilecek tüm detayların üstesinden gelebilirsiniz.

Sırala

 1. Avatar
  sude & hakan
  Puan

  güzel dizayn edilmiş ve süslenmiş bir mekan her ayrıntıda kalitesi fark ediliyor elinden geleni ardına koymayan personele ve güzel hizmetleri için mekan sahibine çok teşekkür ediyorum çok memnun kaldık

 2. Avatar
  Hatice&Emin
  Puan

  Düğünümüzü planlamada koşturmacadan pekte başarılı olduğumuz söylenemez, bir düğünün yapılmasında birçok detay olduğunu yaşayınca anlıyorsunuz. Neyse ki bizim için her şeyi düşünen Ebru Düğün Salonu çalışanları ve yetkilileri vardı. Sonsuz teşekkürler.

Yorum yaz