Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kır Bahçesi Alanı
250
Min
500
Max
Otopark
1000
Araç

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Dans grubu
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Volkan şovu
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Kokteyl menü
Kokteyl prolange menü
Yemek servisi

Duygum Wedding Hakkında

Kalabalık organizasyonlar her ne kadar keyif verici ve güzel anıları beraberinde getiriyor olsa da, bunların planlanması çoğu zaman bizlerin ciddi anlamda zorlandığı konulardan bir tanesi oluyor. Çünkü yapılacak olan araştırmalarda çok ufak bir detayın dahi üzerinde yeterli şekilde durulmadığı veya sadece en uygun düğün fiyatları ile alakalı araştırmalar yapıldığı takdirde, ortaya çıkacak olan netice ne yazık ki tahmin edilenden de kötü sonuçların ortaya çıkmasına sebep olabiliyor. Böylesi durumlar ile karşılaşmadan dilediği tarzdaki organizasyonu ortaya koymak isteyenler ise Duygum Wedding ile beraber istedikleri sonuçlara herhangi bir sorun ile karşılaşmadan kolaylıkla erişmiş oluyorlar.

Duygum Wedding Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

2000 yılından günümüze kadar geçen süre içerisinde çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte olan Duygum Wedding, sadece düğünler değil, her türlü organizasyon için de akla ilk gelecek olan isimlerin başında yer alıyor. Burada ilk iş yapılacak düğün için düğün fiyatları arayışına girmeden önce, kaç kişilik bir organizasyon yaptırmak istendiğine karar verilmesi oluyor. Duygum Wedding’de kişi sayısına göre alanlar bulunuyor. Yemekli bir organizasyon yapılmak istendiğinde kişi sayısı kadar hizmet verilirken, kokteyl tarzı bir organizasyon için ise 500 kişilik mekanda davetlileriniz misafir ediliyor.

1000 araçlık otopark kapasitesi olan Duygum Wedding, içerisinde gerçekleştirilecek olan organizasyonlara gelecek misafirler herhangi bir sorun yaşamadan araçlarını güvenli bir şekilde park edebilsin diye otopark hizmetinden de sizleri yararlandırmış oluyor.

Duygum Wedding’de Sunulan İmkanlar

Çiftlerin büyük bir kısmı Duygum Wedding içerisinde yalnızca düğün organizasyonun yapılabileceğini düşünüyorlar. Gerçekte ise burada başta düğün olmak üzere nişan, kına ve sünnet gibi oldukça farklı organizasyonları rahatlıkla yapılabiliyorsunuz. Özellikle de geniş bir açık alan kapasitesi olduğu için, ilkbahar ve yaz aylarında burada çiftlerin çok büyük bir kısmı düğünlerini kır düğünü konseptinde yapmayı tercih edebiliyorlar.

Yer alan engelli girişi ile içeriye giriş ve çıkış işlemleri hiçbir sorun olmadan gerçekleştirilebiliyor. Duygum Wedding bünyesinde yer almakta olan organizasyon sorumlusu da başta sahne, ışık ve ses planlaması olmak üzere gerekli her türlü detayın üzerinde dikkatlice duruyor.

Duygum Wedding Uygun Fiyatlar, Kaliteli Hizmet

Çiftlerin çoğu gerek düğün gerek diğer organizasyonlar ile alakalı fiyat araştırmalarını yanlış şekilde yapıyorlar. Bunun sonucunda da karşılaştıkları düğün fiyatları pek çok konuda tatmin edici olmuyor. Duygum Wedding ise insanlara yapacakları her türlü organizasyon için en uygun fiyatları sunarken, aynı zamanda sahip oldukları profesyonel personelleri ile en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunmaya da kuruldukları ilk günden bu yana devam ediyorlar.

Duygum Wedding Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in en güzel noktalarından biri olan Narlıdere’de yer alan Duygum Wedding, şehri bilmeyen kişilerin dahi nasıl gidilir ya da nerede sorularına en kolay şekilde cevap alabildikleri bir konumda bulunuyor. Bölgeye belediye otobüsleri veya kişisel araçlarınız ile oldukça kısa bir süre içerisinde rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Duygum Wedding Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Genel itibariyle birçok çift Duygum Wedding bünyesinde sadece düğün organizasyonlarının yapılabildiğini düşünüyorlar, bundan dolayı da farklı organizasyonları burada yapabilecekleri konusunda akıllarında soru işaretleri oluşabiliyor. Burada yalnızca düğün, nişan, ya da kına değil; aynı zamanda sünnet, baby shower, bayi toplantıları, iş toplantıları gibi pek çok farklı organizasyon da son derece profesyonel şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bu aşamada misafirlerin yapacakları tek şey, ne tarzda bir organizasyon yapacaklarını sorumlulara iletmek ve gerekli olan planların yapılmasını sağlamak olacak. Böylece istediğiniz organizasyonu gerçekleştirmiş olacaksınız.

 

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından hizmet alabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

500 kişi kapasiteli kır bahçesi bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri?

Canlı müzik orkestra veya DJ seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü, diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Sırala

 1. Avatar
  Osman & Hatice
  Puan

  Stresimizi en aza indiren kişi başta Duygu Hanım olmak üzere tüm ekibe teşekkürler. Biz çok memnun ayrıldık konuklarımızın olumlu tepkisini görünce daha da mutlu olduk. Teşekkürler.

 2. Avatar
  Oktay & Özlem
  Puan

  Emeği geçen herkese öncelikle teşekkürler. Mekan seçmimizin ne kadar doğru olduğunu çok iyi anladık 🙂 İçimizde kalan hiç bir şey olmadı. Bütçe olarak da bizi zorlamadı. Yemekli bir düğün yaptık. Yemekler sıcak ve lezzetliydi. Kısaca her şeyden memnun kalarak ayrıldık. Tavsiye ederizzz 🙂

 3. Avatar
  Simge seyrek
  Puan

  En özel günümüzü rüya gibi bir geceye çevirmeleri,herşeyin eksiksiz düşünülerek kusursuz hazırlanması,her ihtiyaç duyabileceğimiz anımızda yanımızda durmaları,tüm dekorların en mükkemmel şekilde düşünülmesi gerçekten şahaneydi herkesten katıldığı en eğlenceli düğün olduğunu duymak milyon kez teşekkür etmeme sebep harikasınız 🙏

 4. Avatar
  Ayşe Güreşçi
  Puan

  İkizlerimin sünnet törenini gerçekleştirmemizde yardımcı olan elinden gelenin fazlasını yapan Duygu Hanıma çok teşekkürler. Profesyonel bir ekibinizle çok iyi bir iş çıkardınız çok memnun kaldık.Hiç korktuğum gibi olmadı sorunsuz ve çok keyifli geçti.Kır konseptli mekan düşünenlere önerebilirim.

 5. Avatar
  taner soydan
  Yemekler

  Servis

  Fiyat/Kalite

  Kır düğünü konseptine uygun olan mekanda masa düzeni süslemeler görsellik ses ve orkestra sistemi gayet güzeldi. konseptte uygundu. açık alanda yapılan düğünümüzde yetkili ve çalışanlardan oldukça memnun kaldık. gayet başarılıydı herşey teşekkürler.

 6. Avatar
  gülşah başar
  Yemekler

  Servis

  Fiyat/Kalite

  açık alanında kır düğünü yaptık. görselliğini beğendim mekanın. özellikle garsonların ilgisi ve konuklarımıza karşı yaklaşımı çok güzeldi. organizasyon mekana aitti herşey istediğim gibi oldu. arkadaşlarıma mekanı önerdim. bu yüzden evlenicek olan çiftlerede mekanı öneririm.

 7. Avatar
  deniz erbulut
  Yemekler

  Servis

  Fiyat/Kalite

  Ortam ve hizmet tek kelime ile mükemmel. Özellikle müzik grubundan çok memnun kaldık. Duygu Hanım çok anlayışlı ve en mutlu gününüzde herşeyin mükemmel olması için gerçekten çok çalışıyor gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz

 8. Avatar
  seda tok
  Yemekler

  Servis

  Fiyat/Kalite

  Düğün törenimiz için o kadar mekân dolaştıktan sonra sizi tercihimizden başından sonuna pişmanlık yaşamadık ve yaşatmadınız. Müzikten, sunuma, süslemeden lezzetlere kadar her şey çok güzeldi. Misafirlerimiz de aynı şekilde çok memnun kaldılar.

 9. Avatar
  emir baran bulut
  Yemekler

  Servis

  Fiyat/Kalite

  Mekanın yetkilisi çok iyi ilgilendi bizimle. Hizmet anlamında bir aksaklık da yaşanmadı. Kır düğünü olarak istediğimden dolayı gezdiğim mekanlar arasındaki en güzel yerdi gölü görüyordu. Memnun kaldık.

 10. Avatar
  sevgi ergül
  Yemekler

  Servis

  Fiyat/Kalite

  500 kişilik kalabalık bir organizasyon gerçekleştirdik ve çok memnun kaldık. Garson ve yetkililer çok ilgiliydi özellikle. Mekan oldukça ferah ve atmosferi çok güzel. Kır düğünü konseptinde gayet başarılılar. Biz mekandan hizmetinden müziğine kadar herşeyiyle memnun kaldık.

 11. Avatar
  cansu değirmen
  Yemekler

  Servis

  Fiyat/Kalite

  hizmet kalitesinden gayet memnun kaldım özellikle düğün günü ilgi alaka gayet iyi yetkili kişilerden ve personellerden cok memnun kaldım ulaşımı rahat bir mekan masa düzeni süslemeler gayet güzeldi yemekli bir organizasyondu ve yemekleri gayet lezzetliydi mekan olarak güzel bir mekan

Yorum yaz