İzmir Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1200 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

 • Hediyelikler
 • Dilek feneri
 • Evlilik teklifi seti
 • Müzik

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Volkan şovu
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Ekipman
Ek süsleme ve dekorasyon

Duygum Wedding Hakkında

Unutulmaz bir evlilik teklifi organizasyonu için Duygum Wedding ile iletişim kurabilirsiniz. İzmir Bornova bölgesinde yer alan organizasyon firmasında paket fiyatları 1.200 TL’den başlıyor. Birçok organizasyonda olduğu gibi başarısını evlilik teklifi sürecinde de sizlere gösteriyor.

Özellikleri

Duygum Wedding yılların verdiği tecrübe ile romantik evlilik teklifleri için hizmetlerini sunuyor. Ayrıca mekan İzmir’in en iyi evlilik teklifi organizasyon firmaları arasında gösteriliyor. Sevdiğiniz kişiye yapacağınız belki de en önemli teklifi hazırlarken Duygum’un uzman ekibinden yardım alabilirsiniz.

Uygun maliyetli ve kaliteli bir teklif için Duygum Organizasyon ideal bir tercih. Firma sizin için her türlü detayı düşünüyor ve ortaya beklediğinizden daha güzel bir evlilik teklifi organizasyonu çıkarıyor.

Evlilik teklifinin ardından nişan, kına ve düğün gibi aşamaları da firma ile planlayabilirsiniz. Firmanın Buca’da bulunan merkezi aynı zamanda kutlamalar ve etkinlikler için kır bahçesi mekanı olarak da kullanılıyor. Doğum günü, baby shower, mezuniyet, kına gecesi ve kurumsal davetler için de firmaya başvurabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Mutlu bir hayata adım atacağınız bu özel günde Duygum Organizasyon her daim sizlerin yanında oluyor. Firmanın organizasyon danışmanı aklınızdaki evlilik teklifi konseptini öğrenmek için sizinle bir görüşme yapıyor. Daha sonra seçtiğiniz mekanda dekorasyon, masa sandalye giydirme ve diğer süslemeler bu konsepte uygun şekilde tamamlanıyor.

Etkinlik sorumlusu sayesinde size sadece teklifin heyecanını yaşamak kalıyor. Dilerseniz hediyelik dağıtımı, evlilik teklifi seti gibi ek süslemeler de pakete dahil edilebiliyor. Ayrıca gece yapılacak evlilik teklifleri için dilek feneri temini de sağlanıyor. O büyük konuşmayı yaparken müzik çalınmasını da isterseniz bunun planlanması da yine firmanın sorumluluğunda.

Duygum Wedding Evlilik Teklifi Organizasyon Fiyatları

Firma, evlilik teklifi organizasyon fiyatları başlangıç ve her şey dahil paket için değişiklik gösteriyor. Başlangıç paketi fiyatı 1.200 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket ise 2.000 TL’den başlıyor ve istediğiniz özelliklere göre fiyat güncelleniyor.

Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri

Firma İzmir içinde tüm ilçelere hizmetlerini ulaştırıyor. Yine de Duygum’u yerinde görmek isterseniz 176/177 numaralı otobüsler ile rahatlıkla firma merkezine ulaşabilirsiniz. Duygum Organizasyon’un adresi ise şöyle:

Ege Park Yolu, Halkapınar Stadyumu mevkii, Bornova / İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi , baby shower, doğum günü, mezuniyet, sünnet düğünü, evlilik teklifi ve düğün organizasyonu hizmetleri de bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15 gün önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Evlilik teklifi için gerekli olan tüm ekipmanlar sağlanıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hediyelik, masa süsleme gibi hizmetler sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Catering, çiçek, dekor, dj, fotoğraf ve video, kına gecesi, masa / sandalye temini, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı, süsleme seçeneğinden yararlanabilirsiniz

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Yapılacak organizasyon türüne göre süsleme hizmeti sağlanmaktadır.

Duygum Wedding organizasyon fiyatları ne kadar?

Duygum Wedding organizasyon fiyatları Duygum Wedding organizasyon fiyatları Duygum Wedding organizasyon fiyatları ise 1200 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Duygum Wedding Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Duygum Wedding

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Hayallerinizi anlatıyorsunuz ve geri kalanını profesyonel bir şekilde halletmek üzere canla başla çalışan bir ekip var.

 2. Puan

  Evlenme teklifini bu ekip ile planladım kız arkadaşımın hayal ettiği her detay vardı, çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim. Siz hayalinizi söyleyin onlar sizin için özelleştirsin mükemmel bir ekip

 3. Puan

  Kız arkadaşıma Urla’da sahilde evlenme teklifi ettim Duygu hanım ve ekibi harika bir dekor hazırladı mumlar keman güller hatta kız arkadaşım sadece pembe gül seviyor diye bütün dekorda pembe gül kullandılar çok güzel oldu. Kendim yapmak istesem kesinlikle böyle olmazdı sevgilim çok mutlu oldu çok teşekkür ediyorum tavsiye ederim herkese =)

Yorum yaz