Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1200 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Anı defteri ve kalemi
  • Baby shower balon seti
  • Baby shower süslemesi
  • Hediyelikler
  • Müzik

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Ekipman
Şehir dışı hizmeti
Kişiye özgü süsleme tasarımı

Duygum Wedding Hakkında

İzmir içinde veya çevresinde doğum günü ve baby shower organizasyonu yapmayı planlıyorsanız Duygum Wedding size yardımcı oluyor. Merkezi Bornova ilçesinde bulunan firmanın organizasyon fiyatları 1.200 TL’den başlıyor. Kutlamalarınız için DüğünBuketi.com üzerinden firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Duygum Wedding eğlenceli doğum günleriveya baby shower partileri için ilk tercihlerden biri oluyor. Firmanın sunduğu uygun paketler ile düşündüğünüz kutlamayı düzenleyebilir, sevdiklerinizle harika bir gün geçirebilirsiniz.

Firma oldukça kapsamlı bir hizmet yelpazesine sahip. Doğum gününüz veya baby shower partisinin yapılacağı mekanın seçiminden dekorasyona kadar her türlü planlamayı Duygum Organizasyon yapıyor. Ayrıca profesyonel fotoğraf ve video çekimi, müzik yayını, masa ve sandalye kiralama ile bu masaların süslenmesi de organizasyon ekibinin sorumluluğunda.

Firmanın organizasyon danışmanı sizlerle görüşüyor ve hayalinizdeki konsepti öğreniyor. Mekanın dekorasyonu ve süslemeleri de bu konsepte uyacak şekilde hazırlanıyor. Duygum Wedding hizmetlerini İzmir ilçeleri dışında şehir dışına da taşıyabiliyor.

Ek Hizmetler ve Özellikler

Doğum günü ve baby shower organizasyonu firmaları arasında özel bir yere sahip olan Duygum, ek özellikleri ile dikkat çekiyor. Misafirlerinizin duygu ve düşüncelerini yazabileceği anı defteri ile kalem mekana firma tarafından getiriliyor. Ayrıca hediyelik dağıtmak isterseniz bunları da Duygum Organizasyon hallediyor. Baby shower partileri için balon seti ve süslemeler de en güzel şekilde yapılıyor.

Firmanın verdiği tek hizmet doğum günü ve baby shower organizasyonu değil. Evlilik teklifi, kına, nişan, düğün, mezuniyet, sünnet düğünü ve kurumsal davetler ile açılışlar için de Duygum ile çalışabilirsiniz.

Duygum Wedding Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları

Duygum Organizasyon’da fiyatlar başlangıç ve her şey dahil paket için değişiklik gösteriyor. Başlangıç paketinin fiyatı 1.200 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketin fiyatları ise 2.000 TL bandından açılmakta.

‘’Fiyat Teklifi Al’’ formunu doldurarak özel fiyat alabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Duygum, doğum günü İzmir Bornova konumundaki merkezinden organizasyon hizmetleri veriyor. Firmanın merkezine 176 veya 177 numaralı otobüsler ile gidebilirsiniz. İşletmenin açık adresi ise şöyle:

Ege Park Yolu, Halkapınar Stadyumu mevkii, Bornova / İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi , baby shower, doğum günü, mezuniyet, sünnet düğünü, evlilik teklifi ve düğün organizasyonu hizmetleri de bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15 gün önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Doğum günü organizasyonu için gerekli olan tüm ekipmanlar sağlanıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hediyelik, masa süsleme, gibi hizmetler sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Catering, çiçek, dekor, dj, fotoğraf ve video, masa / sandalye temini, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı, süsleme seçeneğinden yararlanabilirsiniz

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Yapılacak organizasyon türüne göre süsleme hizmeti sağlanmaktadır.

Duygum Wedding organizasyon fiyatları ne kadar?

Duygum Wedding organizasyon fiyatları Duygum Wedding organizasyon fiyatları Duygum Wedding organizasyon fiyatları ise 1200 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Duygum Wedding Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Duygum Wedding

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    oğlumun 1 yaş doğum günü partisi için Duygu hanım ve ekibiyle çalıştık çokda güzel iş çıkardılar çok memnun kaldık tüm anneler tavsiye ederim 🙂

Yorum yaz