İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Saç provası
Saç tasarım
Şehir dışı hizmeti

Duygu Yıldırım Kuaför ve Güzellik Merkezi

Saç ve makyaj konusunda en iyi koşullarda hizmet sunma prensibinden hiçbir zaman ödün vermeyen Duygu Yıldırım Kuaför ve Güzellik Merkezi Üsküdar, bütün gelinlerin en özel günlerinde yanında. Sadece düğünlerde değil, kına, nişan ve söz organizasyonlarında da en güzel tasarımları ortaya çıkararak elinden gelenin en iyisini yapmakta ve haliyle beğenileri de toplamakta. Gelin saçı ve gelin makyajı başlangıç fiyatları 800 TL olan Duygu Yıldırım Beauty & Make Up Center, en özel detayları ve bilinmeyenleri ile bu yazımızda!

Özellikler

Düğün gününden 4 hafta önce randevu almanızı öneririz, zira bu güzellik merkezi oldukça yoğun çalışmakta. Düğün öncesinde ücretsiz prova yapabilme imkanınız var. Saç ve makyaj konusunda öncü fikirler ve en güzel modelleri benimseyen bu yenilikçi firma, hem stüdyo dışında hem de şehir dışında hizmet vermekte. İstenilen mekanda ve hatta evlerinizde dahi hizmet verebilecek çapta geniş servis ağının bulunduğu bu kuaför, gönlünüzü fethedecek.

Duygu Yıldırım Kuaför Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Fiyatları

Başlangıç fiyatı, 800 TL iken her şey dahil paket 1.000 TL. Başlangıç paketinde en kapsamlı seçenekler en uygun fiyata sunulmakta. Her şey dahil paket ise daha kişiselleştirilmiş ve orijinal temalara sahip. Ayrıca, istediğiniz gelin başı aksesuarları ve en güzel gelin makyajı seçenekleri de her şey dahil pakette. Duygu Yıldırım Kuaför ve Güzellik Salonu, en makul fiyat paketleri ile kapılarını sonuna kadar açıyor.

İmkanlar

Sizlere sunulan saç ve makyaj stillerine de göz gezdirmekte fayda var. Dediğimiz gibi, düğün öncesinde ücretsiz ve kapsamlı bir prova yapacaksınız. Bu provada sizin yüz tipiniz, gelinlik biçiminiz ve göz renginiz ön plana alınarak en iyi makyaj stilleri belirlenecektir. En popüler düğün makyaj modellerinden bazılarını, doğal makyaj, porselen cilt makyajı ve sade cilt makyajı olarak belirtelim.

Saç konusunda da sihirli dokunuşlar sergileyen Duygu Yıldırım Kuaför ve Güzellik Merkezi, en güzel gelin başı seçeneklerini sunmakta. Burada düzenlenen bazı modeller, uzun gelin saçı, her türlü gelin topuzu, salınık - dağınık gelin saçı şeklinde belirtebiliriz. Saç konusunda çok çeşitli aksesuarlar kullanabileceğinizi ve duvak seçiminize göre modeller belirleyebileceğinizi unutmayın.

Nerededir?

Üsküdar’ın en nezih konumlarından birinde bulunan bu güzellik salonuna Üsküdar Rasathane güzergahlı 7, 14R, 15R, 15S, 15SK, 15TY, 15U numaralı hatlarla ulaşım mümkün. Mekanın açık adresini şöyle belirtelim: Çengelköy, Bahçelievler Mahallesi, Zübeyde Hanım Cd. No:44/a, 34688 Üsküdar / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve Marmara Bölgesi başta olmak üzere, ülke geneline hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet, nişan, söz, kına ve bütün organizasyonlarda sizleri ışıl ışıl yapacak bir güzellik stüdyosu burası.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Başka mekanda ve hatta kendi evinizde dahi hizmet alabileceğiniz gibi, Türkiye kapsamında bir servis ağı bulunmakta.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

En güzel makyaj ve saç stillerini uygulayacağınız bu mekanda başlangıç paketi ile kişiye özel hizmet sunulmakta.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket kapsamında en güzel aksesuarları ve duvağınızla uyumlu olan saç modellerini bulabilir, cilt analizi sonucunda harika bir makyaj uygulaması yapabilirsiniz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Hint kınası konseptinde bir henna night veya Kuğu Gölü Balesi konseptinde harika bir nikah geçirebilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

Makyaj ve saç uygulamaları 5 saat civarında sürmekte.

Duygu Yıldırım Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Duygu Yıldırım Kuaför organizasyon fiyatları Duygu Yıldırım Kuaför organizasyon fiyatları Duygu Yıldırım Kuaför organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Duygu Yıldırım Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Duygu Yıldırım Kuaför

Yorum yaz