İzmir Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
2 ₺
Her Şey Dahil Paket
4 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kitap ayracı
Magnet
Mumluk

Duru Atölye Hakkında

İzmir’in Konak ilçesinde nikah şekerleri, hediyelikler ve düğün davetiyesi üreten yerlerden biri olan Duru Atölye, çiftlerin en çok tercih ettiği firmalar arasında yer alıyor. Hediyeliklerin başlangıç fiyatı 2 TL olmak üzere, farklı süslemelerde ve çeşitlerde birçok nikah şekeri ve hediyelik mevcut. Bunların yanında, davetiye yaptırmak isteyen çiftler için farklı modellerde davetiyeler bulunuyor. Çiftler, hediyelikleri ve düğün davetiyeleri düğünlerinin temasına göre şekillendirebilme imkanına da sahip.

Özellikleri

Duru Atölye'si hediyelik ve düğün davetiyesi seçeneklerinde geniş bir yelpazeye sahip. Özellikle pek çok magnet tasarımı bulunuyor. Magnet çeşitleri arasında; doğal taş magnetler, açacak olarak kullanılabilen magnetler ve ahşap magnetler yer alıyor. Magnetler çiftlerin tercihleri doğrultusunda kutulu şekilde satılıyor ve içlerine isteğe göre kurumuş çiçekler ya da küçük şekerler ekleniyor. Ayrıca kutuların dış görünümü de oldukça estetik. Kutusuz ve sade şekilde üretilen magnetler de mevcut bulunuyor. Bunların dışında mumlar da kutulu şekilde hazırlanabiliyor, ayrıca oval ve kare şeklinde mumluklar da iyi bir seçenek olabiliyor.

Sunulan İmkanlar

Duru Atölye, sadece nikah şekeri ve hediyeliği ihtiyacınıza değil, düğün davetiye tasarımı ihtiyaçlarınıza ve kına, nişan ve söz gibi organizasyonlarınızda kullanmak isteyeceğiniz ürün isteklerinize de yardımcı oluyor. Kendileriyle neler hayal ettiğinizi en ince detayına kadar paylaşabiliyor ve kişisel tercihlerinize göre hizmet alabiliyorsunuz. Kullanılacak süslemelerden yazı tiplerine, desenlerden renklere kadar pek çok konuda fikriniz alınıyor ve bunlara uygun ürünler tasarlanıyor.

Hediyeliklerin daha hatırda kalıcı olmasını ve hayat bulmasını isteyenler için tohum kalem tasarımları da yer alıyor. Kalemler, kağıt altlıklı olduğu için dilerseniz sevdiklerinize hediyenizin yanında güzel mesajlar da bırakabiliyorsunuz. Bunların yanı sıra, ahşap kitap ayraçları da üretilebiliyor ve sevdiklerinizin kitapları arasında uzun süre yerlerini koruyor. Davetiye tasarımlarında da bu firmayla çalışmak isteyenler için zarflı, kapaklı ve puzzle şekillerinde pek çok farklı model yer alıyor.

Duru Atölye Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

Ürünlerin fiyatları standart olarak 2 TL’den başlıyor fakat çiftlerin tercihlerine göre değişiklik gösteriyor.

Eklenen süslemeler, kullanılan ürünler fiyat farklılığına neden oluyor. Firmanın güncel fiyatlarını öğrenmek için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Nerededir?

Duru Davetiye İzmir’in Konak ilçesinde yer alıyor. Mürselpaşa Bulvarı üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Ürünler hızlı teslimat ile adresinize iletimi ile temassız bir alışverişte mümkün.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Bütün şehirlere hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bekarlığa veda, sünnet, kına, nişan ve söz gibi organizasyonlarda dağıtılabilecek hediyeler ve davetiyeler üretiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışına teslimat imkanı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Nikah şekeri ve hediyelikler bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Nikah şekeri, hediyelikler, davetiyeler bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Doğal taş magnetler, ahşap zarflar, kutulu tasarımlar bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta.

Duru Atölye organizasyon fiyatları ne kadar?

Duru Atölye organizasyon fiyatları Duru Atölye organizasyon fiyatları Duru Atölye organizasyon fiyatları ise 2 - 4 TL arasında değişmektedir.

Duru Atölye Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Duru Atölye

Yorum yaz