Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Düğünografi Emre Kasap Hakkında

Emre Kasap adıyla da bilinen Düğünografi, dış çekim ve düğün fotoğrafçısı denilince akla gelen ilk isimlerden birisi. İstanbul Kadıköy bölgesinde hizmet veren fotoğrafçı, çiftlere çok sayıda fotoğraf ve video olanağı sunuyor. Son moda ışık ve kamera sistemlerine sahip firma, romantizmi uygun fiyatları ile birleştiriyor.

Çekim Türleri

Düğünografi, en özel günlerini kayıt altına almak isteyen çiftlere çok sayıda çekim türü sunuyor. Dış çekim sürecinde keyifli işler çıkaran fotoğrafçı, konsept çekim hizmeti ile de çiftleri mutlu ediyor. Düğün sabahı kuafördeki hazırlıklardan, son konuğun mekandan ayrılmasına kadar her an oldukça önemli. Bu görüntülerle fotoğrafçı çiftlere düğün belgeseli, düğün hikayesi ve düğün klipleri hizmeti sunuyor.

Fotoğrafçının hizmetleri yalnızca düğün günü ile de sınırlı değil. Düğün öncesi için save the date çekimi gerçekleştiren Emre Kasap, düğün sonrasında ise trashday çekimleri yapıyor. Arzu eden çiftler nişanlarında da sanatçı ile çalışma imkanına sahip.

Düğünografi Emre Kasap Kadıköy Dış Çekim Fiyatları

Fotoğrafçı, sunduğu hizmetin kalitesi ve olanaklar düşünüldüğünde oldukça uygun fiyatlara sahip. Kadıköy gibi bir bölgede hizmet vermesine rağmen, sanatçının minimum dış çekim paket fiyatları 2000 TL’den başlıyor.

DüğünBuketi aracılığıyla firma ile iletişime geçebilir ve ücretsiz teklif formunu doldurarak avantajlı tekliflerden yararlanabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Fotoğrafçı, gelin ve damat adaylarıyla en iyi şekilde ilgilenmek için sekiz kişilik bir ekiple çalışıyor. Bu ekip çekim boyunca çiftlerin yanında olarak, gün boyunca yaklaşık 800 fotoğraf çekebiliyor. Çekilen fotoğraflar, çekimden dört hafta sonra orijinal halleriyle çiftlere teslim ediliyor. Düğünografi Emre Kasap, aralarından seçilen fotoğraflarla bir de albüm oluşturuyor.

Üstelik fotoğrafçı yalnızca İstanbul’la sınırlı kalmıyor. Dileyen çiftler için ekip çekimlerini şehir dışı ve yurt dışında da gerçekleştirme imkanına sahip oluyor. Bensu Soral ve İsmail Demirci çiftinin de fotoğrafçılığını yapmasıyla popülerliğini çiftlere bir kere daha kanıtlıyor.

Nasıl Gidilir?

Düğün gününüzü ölümsüz kılmak için stüdyoya ulaşmak oldukça kolay. İstanbul Kadıköy konumunda hizmet veren Düğünografi için M4 metro, Marmaray, 130Ş, 19F ve 252 numaralı otobüsler tercih edilebilir. Fotoğrafçıya gitmek için taksi veya özel araç kullanacak çiftler için açık adres şu şekildedir:

9 Mayıs Mahallesi İnönü Caddesi Nahit Bey Apt. No:50 Kat:1 Daire:2 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehir ve çeşitli ülkelerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Katalog çekimi, nişan çekimi ve konsept çekim hizmeti veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date ve trashday hizmeti veriyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

''Ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ekip, ekipman, fotoğraf ve diğer materyallerin basılı teslimi mevcuttur.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept çekim hizmeti veriliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünün teslim süresi dört haftadır.

Düğünografi Emre Kasap düğün fiyatları ne kadar?

Düğünografi Emre Kasap düğün fiyatları Düğünografi Emre Kasap düğün fiyatları Düğünografi Emre Kasap organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Düğünografi Emre Kasap Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Düğünografi Emre Kasap

Yorum yaz