Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Düğün Öyküsü Hakkında

Ankara şehrinin metropol ilçelerinden biri olan Gölbaşı sınırları içerisinde dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veren Düğün Öyküsü, en güzel anlarınızı fotoğraflıyor. 2008 yılından bugüne her geçen gün kalite standartlarını artıran fotoğrafçılık, en güzel ve özel anlarınızı hatırlamak istediğiniz gibi kayda alıyor. Uygun paket fiyatları karşılığında sınırsız bir hizmet sunan ekip, çiftlerin önceliklerine fırsat vererek çalışmasını sürdürüyor. Fiyatları 1500 TL'den başlamaktadır.

Çekim Türleri

Her yeni evli çiftin sahip olmak istedikleri düğün fotoğraf albümü haricinde düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi çekimi yapılıyor. Düğün Öyküsü dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, aynı zamanda save the date ve trashday çekimleriyle de düğüne dair çiftlere sınırsız bir hizmet sunuyor.

İsteğe göre stüdyoda da çekim yapabilen fotoğrafçı, konsept ve katalog çekimi de yapıyor. Fotoğrafçı, nişan çekimi gibi düğün öncesindeki özel günde de çiftlerin yanında oluyor.

Düğün Öyküsü Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Gölbaşı düğün fotoğrafçısı denildiği zaman akla gelen Düğün Öyküsü çekimini yaptığı doğal, eşsiz kareler ile nam salmaya devam ediyor. Oldukça profesyonel işlerin altına imzasını atan ekip, çiftlerin ilk uğradığı adres oluyorlar. Başlangıç paketleri 1500 TL'den, her şey dahil paketleri 2000 TL'den başlamaktadır.

Standart ve her şey dahil düğün paketi fiyatları ile çiftlerin bütçesini zorlamıyor. Bunun yanı sıra paket fiyatları belirlenirken genellikle çekim türü baz alınıyor. Kendi düğününüz için bütçe belirlemeyi düşünüyorsanız ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonundan formu doldurarak daha net bilgilere erişebilirsiniz.

Sunduğu Çekim Olanakları

Ankara içerisinde hizmette sınır tanımayan Düğün Öyküsü fotoğraf ekibi, şehir dışında ve yurt dışında da düğün fotoğrafçısı olarak çiftlerin çekimini yapıyor. Özel günler için profesyonel bir ekip ile çalışmasını sürdüren fotoğrafçı, çekimlerin orijinal kopyasını sizlere teslim ediyor.

Ortalama 3-4 hafta içerisinde teslim yapan fotoğrafçılık, dış mekanda çektiği doğal fotoğraflarla çiftlerin beğenisini kazanıyor. Bunun yanı sıra düğün veya nişan organizasyonunuzun tarihinden yaklaşık olarak 3 hafta öncesinde iletişime geçmeniz de hazırlık aşamasında kolaylık yaşanmasını sağlar.

Nerededir?

Düğün Öyküsü dış çekim ve düğün fotoğrafçısı merkezi bir konumda yer alıyor. Ankara’nın metropol ilçelerinden biri olan Gölbaşı’nda bulunan fotoğrafçılığa birçok şehir içi ulaşım aracı ve özel araç ile gidilebiliyor.

İncek, Yıldırım Akbulut Cad., 06830, 06700 Gölbaşı / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ülkenin her şehrine anlaşma yapıldığı zaman hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, katalog, konsept, save the date çekim hizmetleri veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışında ve yurt dışında çekim yapma olanağı sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi başlangıç paketinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, trashday, stüdyo çekimi ve ekip temini bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dış mekan çekimlerinde genellikle konsept çekimler yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta.

Düğün Öyküsü düğün fiyatları ne kadar?

Düğün Öyküsü düğün fiyatları Düğün Öyküsü düğün fiyatları Düğün Öyküsü organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Düğün Öyküsü Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Düğün Öyküsü

Yorum yaz