Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Düğün Klibi Ankara Hakkında

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı alanında hizmet veren Düğün Klibi Ankara, özel günlerde ihtiyaç duyulan her türlü imkanı sunuyor. Ankara şehrinin Çankaya ilçesinde konumlanan ajans, sürecin planlanmasından gün boyu fotoğraf çekimini kadar yanınızda yer alıyor. Aynı zamanda kısa film ve fotoğraf baskısı hizmetleriyle de şehrin önde gelen isimlerinden oluyor. Standart paket fiyatları 1.000 TL’den başlayan ajans ile kendi düğününüz için anlaşma sağlayarak her anınızı özel kılabilirsiniz.

Ajansın Sunduğu Olanaklar

Geniş bir ekip ile yeni evlenecek olan çiftlerin yanında yer alan Düğün Klibi Fotoğraf ve Video Ajansı düğün fotoğrafçısı olarak etkin bir şekilde hizmet sunuyor. Stüdyoda olduğu gibi dış çekim yapılacağı zaman da ekibiyle hizmetini sürdüren ajans, hafızalara kazınacak gününüzün her anını fotoğraflıyor.

Orijinal fotoğraf teslimini 2 hafta sonra yapan fotoğraf ve video ajansı, Ankara’da olduğu gibi diğer tüm şehirlerde de ekibiyle beraber çiftlere desteğe gidiyor. Aynı şekilde yurt dışı çekim olanağı ile de global çalışmaların altına imza atılıyor.

Yapılan Çekimler

Düğün Klibi Ankara kısa film olarak bilinen düğün klibi ve gün boyu fotoğraf çekimi olarak yapılan düğün belgeseli çekimleri yapılıyor. Bunun haricinde düğün hikayesi, nişan çekimi, save the date ve trashday çekimleri de kusursuz bir şekilde yapılıyor. Çiftlerin istekleri de göz önünde bulunarak yapılan dış çekim, tamamen istediğiniz gibi sonuçlanıyor.

Düğün fotoğrafçısı olarak aktif bir şekilde sahada çalışan ajans katalog çekimi ve konsept çekim hizmetlerinin yanı sıra doğum fotoğrafçılığı alanında da en büyük destekçiniz oluyor.

Düğün Klibi Ankara Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Etkinliğinizden 1 hafta öncesinde iletişim kurmanızın yeterli olacağı ajans, çekimden 2 hafta sonra fotoğrafların orijinal teslimini yapıyor. Standart düğün paketi fiyatları 1.000 TL olarak belirlenirken her şey dahil fiyatları ise 1.500 TL olarak belirleniyor.

Düğün Klibi Fotoğraf ve Video Ajansı düğün fotoğrafçısı ve dış mekan çekim fotoğrafçısı olarak sürdürdüğü hizmetiyle başta Çankaya’daki, sonra tüm ülkedeki çiftlerin yanında oluyor. Sizler de bu yönde anlaşmayı düşündüğünüz ajans hakkında daha detaylı bilgi için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Düğün Klibi Fotoğraf ve Video Ajansı Nerede?

Ankara’nın sevilen ilçelerinden biri Çankaya’da konumlanan Düğün Klibi Ankara yeni evlenecek çiftlerin uğrak noktası oluyor. Cinnah Caddesi üzerinde yer alan dış çekim ve düğün fotoğrafçısı profesyonel desteğiyle hizmetini sürdürüyor. Ajansın açık adresi ise şu şekildedir:

Cinnah Cad. 22/14 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Türkiye'nin her iline hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan organizasyonunda da çekim hizmeti veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date, trashday, doğum fotoğrafçılığı, katalog ve konsept çekimi bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Sürecin planlanması ve gün boyu fotoğraf çekimi hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kısa film, fotoğraf baskısı, düğün belgeseli, dış çekim ve stüdyo çekimi yapılıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerin isteğine bağlı olarak stüdyodaki dekorlar ile fotoğraf çekimi yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta.

Düğün Klibi Ankara düğün fiyatları ne kadar?

Düğün Klibi Ankara düğün fiyatları Düğün Klibi Ankara düğün fiyatları Düğün Klibi Ankara organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Düğün Klibi Ankara Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Düğün Klibi Ankara

Yorum yaz