Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Düğün Hikayemiz Hakkında

Ankara Çankaya konumunda bulunan Düğün Hikayemiz, Özgür Soyuer öncülüğünde kurulan bir firma. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip düğün kısa filmleri, video klipler üreten firma zihinlerde yer etmiştir. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı alanında da başkentlilerin birinci tercihe olan firma gün geçtikçe port folyosuna yeni başarılar eklemeye devam ediyor. Sunduğu hizmetlerle unutulmaz karelere imza atan firmanın fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Düğün hikayemiz şık ve sade bir çizgide ilerleyen kareler elde etmek isteyenlere stüdyo çekimi imkanı sunmaktadır. Düğün hikayemiz port folyosunda bulunan dış çekim düğün fotoğrafları örneklerine bakabilir veya kendi hayalinizdeki kareleri ekibe aktararak mükemmel kareler elde edebilirsiniz. Dış çekimde elde ettiğiniz karelerin tablosunu yaptırarak evinizin en güzel köşesine asabilirsiniz.

Firma birbirinden eğlenceli fotoğraf sanatçısı ile şehir dışında çekim hizmetiyle hikayenizdeki yerini alıyor. 4 hafta önceden iletişime geçtiğiniz firma her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlıyor ve hizmetlerini anlık beğeninize sunarak yol haritasını çiziyor. Son derece titiz çalışılan çekimlerin kurgulanarak elinize ulaşması 4 hafta sürüyor.

Düğün Hikayemiz Dış çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Firmanın fiyatları düğün konseptine göre değişkenlik göstermektedir. Paket başlangıç fiyatı 1000 TL olan firmada her şey dahil fiyat ise 1500 TL olarak belirleniyor. Konsepte göre değişen fiyatlarla ilgili daha detaylı bilgi almak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanaklar

Birbirinden farklı senaryoyla oluşturulan ürün, marka ve ajansların görsellerini ön plana çıkarmak için firmanın katalog çekimi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yeni doğan, 1 yaş, yılbaşı ve baby shower gibi organizasyon detaylarını firmanın sunduğu konsept çekim hizmetiyle hayata geçirebilirsiniz.

Farklı bakış açısı ve tasarımla ortaya çıkan nişan çekimi konseptini dilediğiniz alanda firmanın sunduğu hizmetler ile unutulmaz karelerde ölümsüzleştirebilirsiniz. İlerleyen teknolojide sıkı bir sosyal ağ kullanıcısı olarak sanal ortamda iletişimi sürdürdüğünüz insanlara ulaşabilmek için düğün hikayemiz bünyesindeki save the date hizmetinden yararlanarak aktif olabilirsiniz.

Nerededir?

Firmanın merkez ofisi Ankara Çankaya’da bulunmaktadır. Ekiple görüşüp fikir alışverişinde bulunmak için firmanın açık adresi şöyle;

Kızılırmak Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:1 Söğüt özü - Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara ve tüm şehirlerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday ve dış çekimdir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta öncesinden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Stüdyo çekimi, şehir dışında çekim, dış mekan çekimi ve yurt dışında çekim yapılabiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini bulunur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Düğün Hikayemiz düğün fiyatları ne kadar?

Düğün Hikayemiz düğün fiyatları Düğün Hikayemiz düğün fiyatları Düğün Hikayemiz organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Düğün Hikayemiz Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Düğün Hikayemiz

Yorum yaz