Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Düğün Fotoğrafçısı Volkan Aktoprak

Volkan Aktoprak gençliğinden beri edinmiş olduğu tecrübelerle İzmir Konak mevkiinde hizmet vermektedir. Düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veren firma dış çekim, şehir dışı ve yurt dışı çekimleri de gerçekleştiriyor. Aktoprak, uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. 2.000 TL- 3.000 TL aralığında değişen başlangıç fiyatlarından yararlanmak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonuna tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Volkan Aktoprak, dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak göze çarpsa da birçok alanda hizmet veriyor. Modadan endüstriye, seyahat fotoğrafçılığından reklam ve tanıtıma kadar birçok farklı alana hitap ediyor.

Her iş için ayrı titizlikle çalışan Volkan Aktoprak, özellikle dış çekim konusunda daha fazla araştırma yapıyor. Sizlerle görüşme sağladıktan sonra karar verilen mekana giderek, güneşin doğuşu ve batışına kadar her detayı inceleyerek karar veriyor.

Volkan Aktoprak, düğün hikayesi çekimleri için her detayı planlayarak hareket ediyor. Kuaförde hazırlık, gelin alma ve düğün konvoyu gibi pek çok detayı bir araya getirerek unutulmaz bir film ortaya çıkarıyor. Sizlere de ömür boyu bu filmi izlemek kalıyor.

Save the date ve trashday gibi daha rahat kıyafetlerle ve düğün gününden bağımsız çekimler de gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz stüdyo çekimleri, şehir dışı ve yurt dışı çekimleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçısı Volkan Aktoprak Dış Çekim Fiyatları

İzmir’in gözde dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olan Volkan Aktoprak, tüm isteklerinize cevap verecek hizmetler sunuyor. Kişiye özel planlanan konseptlerle ve buna uygun mekan seçimleri ile fark yaratan firma, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları tercih edilme sebebi oluyor.

Farklı paket içerikleri sunan Aktoprak, her çifte hitap ediyor. Uygun fiyat politikası ile de Konak mevkiinde adından söz ettiriyor. 2.000 TL ile 3.000 TL aralığında değişen paket fiyatları bulunan firma, dönemsel kampanya fırsatları da sunuyor.

Size özel avantajlı fiyatlardan yararlanmak ve daha detaylı fiyat bilgisi almak için Düğün Buketi danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir?

İzmir Konak konumunda bulunan Volkan Aktoprak, bulunduğu yer itibari ile kolay ulaşıma sahiptir. Özel aracınız ile Şair Eşref Bitlis Bulvarı üzerinden kolaylıkla firmaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile ise Gazi Bulvarı durağından tramvay hattını kullanarak Hocazade Camii’nde inip firmaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firmanın açık adresi şu şekildedir; Mimar Sinan, Şair Eşref Blv. No:58, 35220 Konak/İzmir

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Türkiye'nin 81 ilinde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim, katalog çekimi, nişan çekimi, save the date, trashday, moda çekimleri, seyahat çekimleri, endüstri, reklam ve tanıtım gibi çekimler gerçekleştirilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta öncesinden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Dış mekan çekimi, orijinal kopya teslim, şehir dışı ve yurt dışı çekimi, stüdyo çekimleri yapılmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan belirleme, ekip temini, fotoğrafların orijinal kopya teslimi hizmetlerini içermektedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekan ve konsept belirleme, ekip temini, orijinal kopya teslim, albüm teslimi, düğün klibi hizmetlerini içermektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekan seçimine göre konsept belirleme yapılmaktadır.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün teslim süresi 1 haftadır.

Düğün Fotoğrafçısı Volkan Aktoprak düğün fiyatları ne kadar?

Düğün Fotoğrafçısı Volkan Aktoprak düğün fiyatları Düğün Fotoğrafçısı Volkan Aktoprak düğün fiyatları Düğün Fotoğrafçısı Volkan Aktoprak organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Düğün Fotoğrafçısı Volkan Aktoprak Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Düğün Fotoğrafçısı Volkan Aktoprak

Yorum yaz