İzmir Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
750 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Kanto ekibi
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Düğün DJ Hakkında

İzmir Karşıyaka ilçesinde eşsiz hizmeti ile adını duyuran düğün DJ ekibi,   bünyesinde düğün orkestrası gibi pek çok hizmet bulunduruyor. En özel gününüzü güvenle emanet edebileceğiniz ekip,  sizler için şehir dışı hizmeti de sunarak her yerde eğlence imkânı sağlıyor. Eş adaylarının da bütçesini düşünen müzisyenin başlangıç paketi fiyatları 750 TL'den başlıyor.

Hizmetleri

Düğün DJ, evliliğe attığınız önemli adımda sizlere ve konuklarınızı deneyimli kadrosu ile karşılıyor. Düğün öncesi gerçekleştirilen toplantılarla  hayallerinizdeki düğüne en uygun müzik listeleri ve repertuarlar belirleniyor. Müzik seçimi, DJ ve eş adayları  ile birlikte yapılıyor.

Düğün orkestrası ekibi düğün gününüzde geniş bir müzik yelpazesi ile hizmet veriyor. Bu yelpazede bulunan Latin müzikleri, halk müziği, klasik müzikler, sanat müzikleri, yöresel oyun havaları, pop, caz, hip hop, tekno müzik seçenekleri, her kesime hitap ediyor.

Düğün DJ Düğün Orkestrası Fiyatları

Uygun fiyatları ile öne çıkan düğün orkestrası ekibi düğün paketleri ile çiftlerin dostu oluyor. Düğün DJ, başlangıç paketleri için 750 TL, her şey dahil paketler için 1000 TL'den başlayan fiyatları belirliyor. Almak istediğiniz hizmet çeşitliliği ve süresi dahilinde bu fiyat değişebiliyor.

Siz de sizlere özel sunulan fiyatları ve kampanyaları öğrenmek istiyorsanız DüğünBuketi Destek Ekibi ile iletişime geçebilir ve "Fiyat Teklifi Al" kısmında bulunan formu doldurabilirsiniz.

Diğer Olanakları

Düğün DJ, en özel gününüzde yanınızda olarak enerji dolu ve güler yüzlü ekibiyle daima memnuniyetiniz için çalışıyor.  Şehir dışı hizmeti sayesinde sizler nerede iseniz müzisyen ekibi de orada oluyor. Düğün salonunuz açık, kapalı veya teknede olsa dahi  kaliteli sahne, müzik ve ışık ekipmanlarıyla kusursuz bir eğlence ortamı yaratılıyor.

Yapacak olduğunuz organizasyonun yapısına göre ekip  çeşitli konseptler oluşturulabiliyor. Müzik ekibinin şık sahne sunumları ve canlı performansları sizler ve konuklarınız için de farklılık oluşturuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Müzik ekibi, İzmir Karşıyaka ilçesinde uzun yıllardır hizmet vermeye devam ediyor. Bostanlı Karşıyaka konumundaki sanatçıya, 290, 423, 428, 777, 921, HAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİ numaralı otobüsler, Bostanlı Konak, Bostancı Üçkuyular vapurları ile ulaşabilirsiniz.  Düğün DJ ekibine ulaşmak için şahsi araçlarınızın navigasyon cihazlarına ise aşağıdaki adresi girebilirsiniz.

"Bostanlı Karşıyaka/ İzmir."

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ili içinde hizmet veren DJ, şehir dışına da çıkılabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet, Düğün, Kına Geceleri, Partiler, Bekarlığa Veda, Mezuniyet Baloları, Açılışlar ve pek çok organizasyonda yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3-4 hafta önce iletişime geçmeniz öneriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Açık alanda sahne şovları yapılarak şehir dışına da hizmet verilebiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Sahne ekipmanları, düğün orkestrası ve DJ ekibi imkanı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Fasıl ve karşılama grubu, kişiye özel müzik listesi, sahne showları ve canlı interaktif sahne performansı bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Düğününüzden önce 2 saat hazırlık ve prova hazırlığı bulunuyor.

Düğün DJ düğün fiyatları ne kadar?

Düğün DJ düğün fiyatları Düğün DJ düğün fiyatları Düğün DJ organizasyon fiyatları ise 750 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Düğün DJ Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Düğün DJ

Yorum yaz