Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Düğün Deyince

Ankara ilinde hizmete başlayan Düğün Deyince uygun dış çekim fiyatları ile çiftlerin mutlu günlerinde yanlarında oluyor. Düğün belgeseli, düğün klibi, düğün albümü, sosyal medya için bir dakikalık video gibi birçok hatırayı sizler için hazırlıyor. Düğün denilince aklınıza ilk gelen düğün fotoğrafçısı dış çekim fiyatları hakkında detaylı bilgi için sitede bulunan ücretsiz formu doldurabilirsiniz.

Çiftlere Özel Paketler

Ankara ilinde Düğün Deyince tercih edilecek düğün fotoğrafçısı gün hikayesi çekimleri yapıyor. Mini Paket, Orta Paket ve Full Paket tercihleri ile çiftlere seçme şansı tanıyor. Bu paketler arasından sizin için en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Mini Paket isteyen çiftler için 2-3 saatlik dış çekim profesyonel fotoğrafçı eşliğinde gerçekleşiyor. Orta Paket isteyen çiftlere çekim yerleri kullanılarak dış mekan fotoğraf çekimi, drone kullanarak yapılan video çekimi ve klip profesyonel ekip ile hazırlanıyor. 3-4 dakikalık videoya ek olarak sosyal medya için bir dakikalık kısaltılmış hali ve fotoğraflarınızın orijinalleri teslim ediliyor.

Full Pakette ise düğün öncesi dış çekim ve drone ile video çekimiyle hazırlaması yapılıyor. Buna ek olarak düğün günü her anınızda sizlerle olarak gün hikayesi çekimi ve düğün günü klibi gerçekleştiriyor. Sosyal medya için bir dakikalık video ve fotoğrafların orijinallerini sizlerle paylaşıyor. Paketlere ek olarak dijital anılar dışında albüm isteyen çiftler için beş ayrı baskı içeriğiyle fotoğraflarınızı hazırlıyor.

Düğün Deyince Anlara Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Çekim fiyatları konusunda oldukça uygun seçenekler sunuluyor. Standart paketler 1000 TL'den başlarken, her şey dahil paketler 1500 TL aralığında sunuluyor. Alınan hizmete göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor.

Nerede? Nasıl Ulaşırım?

Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde bulunan firma yurt içi yurt dışı, şehir içi şehir dışı her mekanda mutluluğunuzu paylaşmak istiyor. Yazın deniz kenarında, kışın karların arasında, güneşin doğuşunda ya da batışında, yıldızların yeryüzünü aydınlattığı anda farklı ve çiftlere özel çekim yerleri ve pozlar kullanan düğün fotoğrafçısı size özel konsept kullanarak çekim yapıyor. Anıtkabir’den Kordon’a, Eiffel’den Pisa’ya Düğün Deyince bir telefon kadar uzağınızda. Teklif formumuzu doldurarak ekip ile iletişime geçebilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Yurt içi ve yurt dışı hizmet verilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün ve nişan fotoğrafçısı hizmeti veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 1 ay öncesinde iletişime geçilmesi tavsiye edilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

İsteğe göre albüm seçenekleri bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim hizmetini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, düğün klibi, düğün belgeseli, gün hikayesi, düğün videosu ve orijinallerin teslimi hizmetleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftler ve dış çekim yerleri dikkate alınarak konsept hazırlanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 ay gibi bir sürede anılarınız teslim ediliyor.

Düğün Deyince düğün fiyatları ne kadar?

Düğün Deyince düğün fiyatları Düğün Deyince düğün fiyatları Düğün Deyince organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Düğün Deyince Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Düğün Deyince

Yorum yaz