İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin arabası süsleme
Şehir dışına araba kiralama
Şoförlü araba kiralama
Toplu taşıma hizmeti

Düğün Arabacısı Hakkında

İstanbul ilinin Bahçelievler ilçesinde ofisi bulunan Düğün Arabacısı, gelin ve damatların özel günlerinde hizmet veriyor. Gelin arabası süslemelerinde çiftlerin taleplerine öncelik veren firma, kiralama hizmetiyle beğeni kazanıyor. Firmanın araba kiralama fiyatları 800 TL'den başlıyor. Talep edilen ve sunulan hizmete göre fiyatlarda artış söz konusu olabiliyor.

Özellikleri

Düğün Arabacısı, düğün günlerinde gelin ve damatlara sunduğu hizmetler ile tercih edilirliğini artırıyor. Bulunduğu konum nedeniyle de çiftlerin tercih ettiği firma, avantajlı imkanları ile ön plana çıkıyor. Gelin arabası süsleme hizmetiyle şık bir tasarım ortaya çıkaran mekan konforlu iç dizaynı olan arabalarıyla da kalitesine vurguda bulunuyor.

Farklı markaların en iyi araçlarını bünyesinde bulunduran firma, büyük araçlardan küçük araç modellerine kadar çeşitli seçenekler sunuyor. Düğün günü boyunca kiralama hizmeti alabileceğiniz firma sayesinde sabah saatlerinde, kuaförden düğün mekanından çıkışınıza kadar kiralama fırsatını değerlendirebiliyorsunuz.

Düğün Arabacısı Araç Kiralama Fiyatları

İstanbul'un en çok tercih edilen gelin arabası kiralama firması, alınan hizmetlere göre fiyatlarında değişiklik gösteriyor. Gelin arabası kiralama fiyatları başlangıç paketi 800 TL olarak belirleniyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 1.000 TL'den başlıyor.

DüğünBuketi.com'a özel indirimlerden ve size özel kampanya seçeneklerinden yararlanmak için ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Düğün Arabacısı, firma özellikleri ve uygun fiyatlarına ek olarak sunduğu olanaklarla da dikkat çekiyor. Gelin arabası süsleme hizmetiyle birlikte, şoförlü araç kiralama imkanı da tanıyor. Bu sayede düğün günü boyunca sizinle ilgilenen bir profesyonel yanınızda bulunuyor.

Aynı zamanda toplu taşıma hizmeti de alınabilen firma, şehir dışına araç kiralama hizmeti de veriyor. Böylelikle konum ve şehir fark etmeden çiftlerin taleplerine göre hizmet veriliyor. Tüm olanakları ve ek hizmetleri ile çiftler tarafından geçer not alan firma ile etkinlikten 4 hafta önce iletişime geçerek kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul'un Bahçelievler ilçesindeki ofisinde çiftleri ağırlayan Düğün Arabacısı, ulaşım açısından kolaylık sağlıyor. Otobüs, metro ve minibüs ile gidilebilen firmaya, şehrin her noktasından rahatça ulaşım sağlanıyor. Taksi ve özel araç ile görüşmeye gidecek olanlar için açık adres şu şekildedir;

Adnan Kahveci Bulv. Menekşe Sk. No:2 / 3 Bahçelievler / İstanbul.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçilmesi gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışına araba kiramala ve toplu taşıma hizmeti veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin arabasının süslenmesi başlangıç paket içeriğinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Şoförlü araba kiralama hizmeti yer alıyor.

Düğün Arabacısı organizasyon fiyatları ne kadar?

Düğün Arabacısı organizasyon fiyatları Düğün Arabacısı organizasyon fiyatları Düğün Arabacısı organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Düğün Arabacısı Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Düğün Arabacısı

Yorum yaz