İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Dream On Gelinlik Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy lokasyonunda hizmet sunan Dream On Gelinlik hayalleri gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor. Kaliteli ve iyi tasarlanmış modelleri ile öne çıkan firma, her düğün konsepti için farklı öneriler sunuyor. Firmanın gelinlik fiyatları 1500 TL’den başlıyor.

Gelinlik Modelleri

Moda evi en güzel gelinlik modellerinden tutun da abiye, nişanlık, gece elbisesi, kına, kaftan ve aksesuara kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor. Gelinlik modellerinde A kesim , prenses ve kaburga gelinlik modellerini öne çıkaran firma tasarımlarında geleneksel ve moderni bir arada kullanıyor. Omuz detaylı , dantelli , kollu veya askılı gelinlik, taşlı, sade gelinlik gibi modelleri de beğeniye sunan ekip, zevklerinizi dikkate alıyor.

Tesettür, kuyruklu ve klasik modellerin salon düğünleri için ideal olduğunu düşünen Dream On, kısa ve askılı modellerini ise kumsal düğünlerine öneriyor. Abiye, nişanlık, gece ve kına elbiselerinde ise rengi, işlemeyi ve gösterişi ön planda tutan gelinlikçi dikkat çekmenizi sağlıyor.

Dream On Gelinlik Fiyatları

Her önemli anınızda yanınızda olan ekip birçok konuda yol gösterici oluyor. Her zevke uygun tasarımlarıyla ön plana çıkan firmada fiyatlar değişkenlik gösterse de Dream On,  ortalama fiyatlarını 1500 TL’den başlatıyor. Zevkinize uygun tasarımlara ve detaylı fiyatlara ulaşmak için ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Randevu sistemiyle çalışan Dream On Gelinlik odakta olduğunuzu hissetmenizi sağlıyor. Her detayla tek tek ilgilenen gelinlikçi son derece titiz çalışıyor. Kişisel danışman temin eden firma farklı model alternatiflerini gözler önüne seriyor. Hazır model veya özel dikim şansı sunan ekip tamir tadilat konusunda da profesyonelce çalışıyor.

Duvak ve gelin kesesi seçiminde yol gösteren danışman kusursuz görünmenizi sağlıyor.1 ila 3 prova almayı planlayan ekip gelinliğin işlemesine göre bu sayıyı artırıp azaltabiliyor. 2 hafta önceden iletişime geçtiğiniz firmadan 3 haftalık bir süreç sonunda ürünleri teslim alabiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Dream On Gelinlik İstanbul Kadıköy konumunda yer alıyor. Toplu taşıma ve özel aracın ulaşabildiği firmayla iletişime geçmek oldukça kolay hale geliyor.  Toplu taşıma araçları kullanacaklar 4, 16, 16D numaralı otobüsleri, M4 metro ve Marmaray'ı kullanabiliyor. Özel araç tercih edenler için ise  moda evinin açık adres ise şöyle;

"Bağdat Caddesi, Ahenk Apartmanı No: 344 Kat:1 Daire: 2 Kadıköy – İstanbul."

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Abiye, nişanlık, kaftan kına ve gece elbisesi gibi hizmetler verilebiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önceden iletişime geçilmesi yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Duvak ve gelin kesesi hizmetini firmadan alabilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır kalıp gelinlik modelleri, tamir ve tadilat gibi hizmetleri içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim, gelinlik, kaftan ve aksesuar gibi hizmetleri içerir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel dekorasyonda simli şeritler, dantel, sim, taş gibi aksesuarlar ekleme çıkarma imkanı bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 haftalık bir süreçte ürünler teslim alınabiliyor.

Dream On Gelinlik organizasyon fiyatları ne kadar?

Dream On Gelinlik organizasyon fiyatları Dream On Gelinlik organizasyon fiyatları Dream On Gelinlik organizasyon fiyatları ise 1500 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Dream On Gelinlik Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Dream On Gelinlik

Yorum yaz