İstanbul Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
100
Max
Havuz Başı Davet Alanı
50
Min
100
Max

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Gelin yolu
  • Kolonsuz salon
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Havuz başı alanı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası

Dream Events Hayaller Atölyesi Hakkında

İstanbul ili Ataşehir ilçesindeki Dream Events Hayaller Atölyesi tıpkı ismindeki gibi hayallerinizle sizleri buluşturmayı hedefliyor. Mekanı 150 TL’den başlayan davet fiyatları ile hizmet veriyor. Nişan, söz, kız isteme gibi ritüellerin detaylarını düşünen mekan profesyonel ekibi ile her şeyi kusursuz yapmayı planlıyor. Sitemizde bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak mekanın fiyatları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Olanakları

Sevdiğinizle evlilik yoluna girdiğiniz bu güzel anınızda aile samimiyetini kaybetmeden hoş bir organizasyon istiyorsanız Dream Events Hayaller Atölyesi sizleri bekliyor. 100 kişi kapasiteli mekan havuz başı davet imkanı sunuyor. Cam alan içerisinde bulunan kapalı mekanı ise yine havuz başı görünümünü engellemiyor.

Organizasyon masası, istediğiniz konseptte hazırlanabiliyor. Dantel üzerine yerleştirilen bir düzen, tüllerle süslenmiş bir masa sizi hangisinin yansıttığını buluyor ve hazırlıklara başlıyor. Balonlar, şamdanlar, mumlar, nişan çiçeği ve nişan pastası yerlerini alıyor. Çiftlerin bu ana kadarki anılarının bulunduğu fotoğraflar yine masanın üzerinde yerlerini alıyor.

Nişan tagı ışıklandırma, balonlar, çiçekler, tüller kısacası sizi anlatan tüm nesneler ile hazırlanıyor. Hazırlık sonrası ise lezzetli yemekler ve müzikler ile davet başlıyor. Öncesinden yaptığınız menü tadımı sayesinde lezzetlere yabancı olmadığınız gibi yine önceden verdiğiniz müzik listesi ile aşkınızı anlatan şarkılar eşliğinde davetiniz sürüyor.

Dream Events Hayaller Atölyesi Nişan Söz Fiyatları

Hallerinizdeki nişan ile sizleri buluşturmayı planlayan mekan tüm detayları sizler için hazırlıyor. Tüm güzel hizmetlerini 150TL’den başlayan fiyatları ile veriyor. Her detayın içinize sinmesi için hazırlık aşamasına sizleri dahil ediyor. Aşkınız gibi gülücüklerinizin de havada uçuştuğu nişan mekanı yemekli davet sunabildiği gibi kokteyl düzeni de sağlayabiliyor.

Dream Events Organizasyon nişan mekanı fiyatları için sitemizde bulunan ücretsiz teklif al butonu sizleri bekliyor. Formu doldurma işlemi sonrası sizin için en uygun fiyat teklifi veriliyor. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum diyen çiftler içinse DüğünBuketi ücretsiz danışma ekibi hizmet sunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Ataşehir ilçesinde bulunan nişan mekanı kişisel araç ile gelmek isteyenler için rahat ulaşılabilir konumda bulunuyor. Toplu taşıma ile gelmek isteyen misafirler ise otobüs ve minibüs ile ulaşım sağlayabiliyor.

Barbaros Mah. Deluxia Suites Kat: -1 Batı Ataşehir / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı, organizasyon ve orkestra dışarıdan temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, söz, nişan, kına, piknik, after party, iş toplantıları, doğum günü partisi, baby shower, yılbaşı etkinliği gibi konseptler oluşturularak hizmet sağlanabiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan hazırlama işlemi yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Catering hizmeti, fotoğraf ve video çekimi, organizasyon sorumluları, mekan giydirme, menü tadımı, menü değişikliği bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuk menü, et menü, balık menü, vegan menü, vejetaryen menü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

00.00'a dek eğlence devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dilediğiniz tema seçenekleri yapılabilmektedir.

Dream Events Hayaller Atölyesi nişan ve söz fiyatları ne kadar?

Dream Events Hayaller Atölyesi nişan ve söz fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 150 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, Dream Events Hayaller Atölyesi nişan ve söz fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 200 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Dream Events Hayaller Atölyesi Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

Dream Events Hayaller Atölyesi açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 50 - 100 kişiliktir,

Yorum yaz