İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Dovita Bridal

Aklınızdaki gelinlik modeline hala ulaşamadıysanız İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde ki Dovita Bridal ile tanışmanızı öneriyoruz. Antonio Castagna tarafından hazırlanan gelinlik modelleri son trendler baz alınarak gerçekleştiriliyor. Tasarım gelinliklerin fiyatları 1000 TL’den başlıyor. En fazla 2 prova sonrası gelinliğiniz hazır hale geliyor. Modaevine dair tüm merak ettikleriniz için DüğünBuketi.com danışmanlarını arayabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri

Deneyimli tasarımcılar tarafından oluşturulan modeller swarovski kristaller ve diamantes kullanılarak tasarlanıyor. Gelinliği asil gösterecek lüks kumaşlar kullanılıyor. Zarif boncuklar ve dantel işlemeleri ile de en güzel ve son halini alıyor. Profesyonel tasarımcıların imzasını taşıyan gelinlikler tam da rüyalarınızdaki gibi oluyor. Simli kabarık gelinlik modelleri, prenses, inci işlemeli A kesim ve balık model olmak üzere her hayale ve zevke hitap edecek görsel bulunuyor.

Dovita Bridal Gelinlik Fiyatları

Gelinlik fiyatları 1000 TL’den başlayarak 3000 TL'ye kadar çıkabiliyor. 2 prova sonunda hazır olan özel dikim gelinliklerin fiyatlarını ise talepleriniz, tasarım, kullanılan materyaller belirliyor. 1 ay içinde teslim alacağınız gelinliğiniz titiz bir işçilik ve kusursuz dikiş detaylarıyla sunuluyor. En trend ve zarif modeller için 'Ücretsiz Teklif Al' formunu doldurarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Gelin Aksesuarları

Dovita Bridal, yalnızca gelinlik değil gelin aksesuarlarına da daha fazla mağaza gezmek zorunda kalmadan ulaşmanızı sağlıyor. Zarif gelinliklein en önemli parçası olan gelin duvağı uyum içinde hazırlanıyor. Örneğin inci işlemeli gelinlikler için seçilen gelin duvağına da inci işlemesi yapılabiliyor. Tabii ki bu işlem tüm duvak modelleri ve gelinlikler için geçerli oluyor. Kısa ya da uzun gelin duvağının yanı sıra gelin tacı modelleri, gelin buketi, gelin bohçası, gelin kuşağı gibi aksesuarları da firma tarafından temin edebiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ilinin Bahçelievler ilçesinde bulunan Dovita Bridal, oldukça merkezi bir lokasyonda değerli misafirlerini bekliyor. Toplu taşıma ile gidecekler 31E, 78B, 79FY, 79G, 82, 98MB, 98T numaralı otobüs hatları güzergahını değerlendirebiliyor. Ayrıca firmaya metro ve A-208, A-46, Şirinevler - İkitelli, Sanayi - Kayaşehir dolmuş hatları ile de ulaşım sağlanabiliyor. Modaevinin açık adresi:

Çobançeşme, Kımız Sokağı, No:14, 34196 Bahçelievler / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık ve abiye elbiseler de modaevinde sizlere sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta öncesinden iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kişiye özel konsept tasarımı yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Özel dikim gelinlik modelleri ile dikim provası başlangıç paketinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin aksesuarları, tamir ve tadilat işlemleri her şey dahil pakette bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 ay içinde gelinliğiniz teslim ediliyor.

Dovita Bridal organizasyon fiyatları ne kadar?

Dovita Bridal organizasyon fiyatları Dovita Bridal organizasyon fiyatları Dovita Bridal organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Dovita Bridal Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Dovita Bridal

Yorum yaz