Doubletree By Hilton Ankara

Otel düğünü yaparak evlenmek isteyenler için ideal bir mekan olan Doubletree By Hilton Ankara, sizi mutlu edecek her detayın bulunduğu bir yer. Düğün Buketi ayrıcalığı ile müthiş bir otel düğünü için Doubletree By Hilton Ankara ideal bir mekan.

En güzel ve özel anınız müstakbel eşiniz ile evleneceğiniz andır. Bu anı ölümsüzleştirmek ve hayatınız boyunca hatırlamak için eşsiz bir düğün yapmak istersiniz. Doubletree By Hilton Ankara’da yapacağınız benzersiz düğünü hayatınız boyunca unutamayacaksınız. Düğün Buketi ile bu ayrıcalıktan yararlanıp muhteşem bir düğün ile dünya evine girebilirsiniz.

Beş Yıldızlı Bir Düğün

Hilton geleneğinin müşteriye verdiği önemin bir yansımasını göreceğiniz Doubletree By Hilton Ankara’da kendinizi bulutların üzerinde hissedeceksiniz. Deneyimli ve işini severek yapan personel, size kendinizi evinizde hissettiriyor. Doubletree By Hilton Ankara’da otel düğününün dışında farklı pek çok organizasyon da düzenleyebilirsiniz.

 • Nişan ve nikah töreni
 • Sünnet düğünü
 • Açılış ve resepsiyon
 • Mezuniyet töreni
 • Kurumsal toplantılar ve bayi organizasyonları
 • Kokteyl
 • Baby shower
 • Parti

gibi etkinliklerinizi düzenleyebiliyorsunuz. Her organizasyonun kendine özgü bir konsepti olduğunu bilen çalışanlarımız sizi ve misafirlerinizi memnun etmek için elinden geleni yapıyor. Otel düğününüzü ya da diğer organizasyonlarınızı gerçekleştirirken bir organizasyon sorumlusu size eşlik ediyor. Sürekli iletişim halinde bulunabileceğiniz organizasyon sorumlusu herhangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda problemi çözüyor, arzularınızı yerine getiriyor.

Doubletree By Hilton Ankara’da Konaklama

Otel düğünü konsepti ile hizmet veren Doubletree By Hilton Ankara’da kent dışından gelen misafirleriniz beş yıldızlı otel kalitesi ile konaklayabiliyor. Doubletree By Hilton Ankara’da her türlü konfor bulunuyor. Salonları istediğiniz gibi tefriş ettirebiliyor, farklı şekillerde dekorasyon yaptırabiliyorsunuz. Gelin hanım ve damat bey, arzularına göre bir salon dizaynı gerçekleştiriyorlar. Otel düğünü düğününü gerçekleştirirken farklı avantajlar sizi bekliyor. Damak tadınıza uygun birbirinden farklı menüleri bulunan Doubletree By Hilton Ankara’da düğünden önce yemek tadımı yapabiliyor. Damak tadınıza göre menüyü şekillendirebiliyorsunuz. Düğün esnasında harika bir düğün pastası ikram ediliyor. Misafirleriniz asla düğün pastasının tadını unutamayacak.

Otel düğünü konsepti içerisinde muhteşem bir balayı odasında, düğün ertesinde birkaç gününüzü geçirebiliyorsunuz. Nezih balayı odasına düğün için özel hazırlanıyor. Gelin ve damat düğünün ertesi günü, Park Restaurant’ta harika bir açık büfe kahvaltı yapıyor. Arzu ederlerse balayı odasına zengin kahvaltı tabağı servisi yapılabiliyor. Doubletree By Hilton Ankara’da benzersiz ses ve ışık hizmeti sunuluyor. Son teknolojiye sahip ses sistemi ile müziğin keyfini çıkarıyor, gönlünüzce eğleniyorsunuz. Ses, asla misafirlerinizi rahatsız etmiyor. Salon, otel düğününün her anına uygun bir şekilde aydınlatılıyor, bunun için farklı renklerde ışıklar kullanılıyor. Doubletree By Hilton Ankara, müzik hizmeti de veriyor. Müzisyenlerimiz, otel düğününüzde sizi ve misafirlerinizi arzu ettiğiniz gibi eğlendiriyor. Doubletree By Hilton Ankara, yaşadıklarınızı unutmamanız için fotoğraf ve video hizmeti de veriyor. Bu hizmet ile otel düğününüzü çocuklarınıza ve yakınlarınıza hayatınızın her anında gösterebiliyorsunuz.

Otopark hizmeti de bulunan Doubletree By Hilton Ankara’ya özel araçları ile gelen misafirleriniz araçlarını güvenle park edebiliyor. Vale hizmeti ile park sorunu yaşamıyorsunuz.

Doubletree By Hilton Ankara’ya Nasıl Gidilir?

Size unutulması imkansız anlar yaşatan Doubletree By Hilton Ankara,

 • Ziya Gökalp Caddesi No: 58 Kolej Çankaya/Ankaraadresinde bulunuyor. Bu adrese özel araçlarınızla gidebileceğiniz gibi toplu taşıma araçları ile de ulaşabilirsiniz.
 • Mavisu Pastanesi’nden 438
 • Oranium Sports Club’den 185-1
 • İvedik’ten 227
 • Ovacık ve Keçiören’den 286
 • Adem Doruk Balık Lokantası’ndan 226 ve 227

numaralı toplu taşıma araçları ile Doubletree By Hilton Ankara’ya ulaşabilirsiniz. Ayrıca M1 numaralı metro ile de düğün salonuna gidebilirsiniz.

Doubletree By Hilton Ankara’da yaşayacağınız özel gece için Düğün Buketi’nin benzersiz fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. “Fiyat Teklifi Al” butonunu tıklayarak ücretsiz teklif almanız ve uygun tarihleri öğrenmeniz mümkün.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  FATMANAZ & LEVENT
  Puan

  Doubletree By Hilton kalitesi zaten Ankara’da dillere destan! Ama bizim düğünümüz burada tam manasıyla muh-te-şem oldu! İnanılmaz güzel bir düzün salonumuz vardı. Organizasyon öylesine başarılıydı ki, biz hiçbir şeyle uğraşmadık. Dünyaca ünlü bir yerde bir organizasyon gerçekleştirmenin ayrıcalığını sonuna kadar yaşadık! Hayallerimi bana yaşatan bu mekana sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Yorum yaz