Dostlar 3 Düğün Salonu

Sultangazi'nin altın değerindeki mekânı Dostlar 3 Düğün Salonu 'nun muhteşem iç mimarisi ve ferah alanıyla hayalinizdeki organizasyonlara kavuşmak sizin elinizde... İki katlı oluşuyla ferah ve yüksek tavan imkânı sunan Dostlar 3 Düğün Salonu'nun geniş pistinde doyasıya eğleneceksiniz. Profesyonel ses ve ışık sistemlerinin bulunduğu Salon Dostlar 3'de orkestra için ayrılan sahne bölümünün yanı sıra çiftlerimiz için özenle hazırlanan gelin damat köşesine hayran kalacaksınız. Pistin tam merkezine konumlandırılan nikâh masasının yüksekte olması nedeniyle gelin ve damadımız dinlenirken dahi eğlenceden bir an olsun kopmayacaktır.

Dostlar 3 Düğün Salonu Kaç Kişilik Kapasiteye Sahip?

Aynı anda birden fazla organizasyona ev sahipliği yapabilen Dostlar 3 Düğün Salonu, 750 ila 1000 kişilik kapasiteye sahiptir. Yemekli ya da yemeksiz seçenekler sunan Dostlar 3 Düğün Salonu'nda hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki farklı fiyat paketi bulunmaktadır. Kapalı alanda yaz kış hizmet veren Dostlar 3 Düğün Salonu, muhteşem şehir manzarası eşliğinde unutulmaz bir gün gerçekleştirebilirsiniz.

Dostlar 3 Düğün Salonu Nerede? Dostlar 3 Düğün Salonu'na Nasıl Gidilir?

Cebeci mahallesi, Sultan Gazi’de konumlandırılmış Dostlar 3 Düğün Salonu'na otobüs, dolmuş, metrobüs, taksi gibi aklınıza gelebilen tüm toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsiniz. İETT'nin T4, 36A, 36CY ve 336E numaralı otobüsleriyle ulaşabileceğiniz Dostlar 3 Düğün Salonu'na Bağcılar - Habipler ve Edirnekapı - Hadımköy dolmuş hatlarıyla da ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla geldiğinizde de oldukça rahat bulabileceğiniz Dostlar 3 Düğün Salonu'na Avrupa Otoyolu / O-3 karayolu üzerinden de ulaşabilirsiniz. Park sorunu yaşamayacağınız Dostlar 3 Düğün Salonu'nda 150 araç kapasiteli otopark hizmetimiz de mevcuttur.

Muhteşem Organizasyonlarınıza Ev Sahipliği Yapmaya Devam Ediyor!

Dört bir yanı altın yaldızlarla süslenmiş Dostlar 3 Düğün Salonu'nda ilk dansınızdan çıkışınıza kadar her anınıza kristal avizelerin ışıltısı eşlik edecek. Parıl parıl parladığınız bir gün geçireceğiniz Dostlar 3 Düğün Salonu 'nda yıldız siz olacaksınız. Zarafetinizle tüm misafirlerinizi büyülediğiniz Salon Dostlar 3'de gerçekleştirdiğiniz ihtişamlı organizasyonla yıllarca dillerden düşmeyeceksiniz. Günlerce hatta haftalarca etkisinden kurtulamayacağınız Dostlar 3 Düğün Salonu'ndan siz kadar değerli konuklarınız da memnun ayrılacak.

Hangi Tür Etkinlikler Yapılır?

 • Kına Gecesi
 • Düğün Organizasyonları
 • After Party
 • Söz ve Nişan gibi hayalini kurduğunuz her organizasyonu Dostlar 3 Düğün Salonu’nda gerçekleştirebilirsiniz.

Prenseslere Layık Bir Organizasyon İçin Siz De Tercih Edin!

Asla pişman olamayacağınız bir mekân olan Dostlar 3 Düğün Salonu, gerek atmosferi gerekse servisleriyle en özel gecenizi taçlandırmaktadır. Her ihtiyacınızı karşılayacak konforda hazırlanan gelin odasının yanı sıra hem aileleriniz hem de konuklarınızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde bay - bayan mescit, hijyenik lavabolar, bebek bakım odası ve birbirinden lezzetli ikramlarımız bulunmaktadır. Mekân pastaları tarihe gömen Dostlar 3 Düğün Salonu 'nda sizin için özenle hazırlanan 8 katlı düğün pastasıyla hem ağzınız tatlanacak hem de organizasyonunuz renklenecektir.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Dostlar 3 düğün salonunda nişanımız oldu benim en sevdiğim renk olan bordo ve tonlarında masa sandalyeleri vardı gerçekten çok kaliteli ve çalışkan personelleri vardı orkestra da istek şarkılarımızı hiç geri çevirmedi teşekkür ederiz 🙂

 2. Puan

  Mekan çok geniş üst katı kullanmamıza gerek kalmadı. Yerleştirme düzeni profesyonelce. Çok eğlenceli içimize sinen bir düğün oldu. Teşekkür ederiz.

 3. Puan

  düğünümüz burda olmuştu.. ne güzel br aksamdi ne cok eglenmistik. bu arada mekan sahipleri çok ilgililer sorumluluk sahibler..

Yorum yaz