İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı

Dostlar 2 Düğün Salonu

Unutulmaz bir salon düğünü yaşamak istiyorsanız, buyurun Dostlar 2 Düğün Salonu Sultangazi sizleri bekliyor. Mekan Düğün Buketi’nin sunduğu fiyat avantajları ve uygun imkanlarla rezerve edilebiliyor. Kişi başı 30 TL'den başlayan düğün fiyatları sunan mekan hakkındaki detaylar yazımızda sizi bekliyor!

Özellikleri

Kalpleri fethedecek bir düğün, hem modern bir mimarisi olan hem de müşteri memnuniyeti çerçevesinde personeli müşteri memnuniyeti merkezli çalışan bir düğün salonu ile yapılır. Dostlar 2 Düğün salonu, gerçekleştirdiği salon düğünü ile evlenecek çiftin kalplerinizi titretmenin yanı sıra düğüne gelen davetlileri de derinden etkileyecek.

Düğün esnasında eğlenmek ve mutlu olmak, gerek düğün sahiplerinin gerekse bu mutlu gününüzü paylaşmak için düğününüze iştirak eden davetlilerin hakkıdır. Bunun farkında olan Dostlar 2, harika bir salon düğünü organizasyonu için tüm imkanlarını seferber ediyor. Mekan bünyesinde 750 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Yuvarlak masalarla oturma düzeni sağlandığı gibi uzun dikdörtgen aile masaları da bulunuyor. Sandalyeler ile kadife kumaşları ile şıklığını tamamlıyor.

Dostlar 2 Düğün Salonu Sultangazi Düğün Fiyatları

Mekanda kokteyl düzeninde düğünler kişi başı 10 - 30 TL bandından başlıyor. Yemekli düğün fiyatları ise kişi başı 30 - 50 TL arasında değişebiliyor. Düğün paketlerinde oldukça hesaplı alternatifler sunan mekanda 5000 - 7500 TL aralığında davet düzenlemeniz mümkün.

Olanakları

Dostlar Düğün Salonu düğün davetiniz boyunca fotoğraf çekim hizmeti sunuyor. Anlaşmalı fotoğrafçıları bulunan mekanda gece boyunca video kayıt imkanı da bulunuyor. Ses ve sahne hizmetlerine ek olarak orkestra olanağı da bulunuyor. Canlı müzik orkestrası davetiniz boyunca istek şarkılarınıza da yanıt verebiliyor.

Mekan bünyesinde yemekli düğün etkinliği düzenleyebilirsiniz. Bölgedeki yemekli düğün salonları arasında seçkin menüleri ve uygun fiyatları ile öne çıkan Dostlar 2, dilerseniz dışarıdan kendi tercih ettiğiniz bir organizasyon firması ile de çalışmanıza olanak sağlıyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı mekanın sunduğu diğer ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

Dostlar 2 Düğün Salonu, size ve davet ettiğiniz misafirlerinize kusursuz bir hizmet veriyor. Engelli girişine sahip olan düğün salonunda, düğün ya da diğer organizasyonlarınız esnasında karşılaşacağınız sorunları çözmek üzere bir düğün sorumlusu bulunuyor. Müzik yayını saat 23.00’da, servis 22.00’da bitiyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekana metro, halk otobüsü ve özel araçlarınız ile farklı şekillerde ulaşabiliyorsunuz. Sultangazi Cebeci Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı, No: 704’de bulunan Dostlar 2 Düğün Salonu’na Pendik’ten 79M; İkea ve Ümraniye’den 522 ve 79 KM; Taksim’den 89K ve 336; Yenikapı ve Fatih’ten 88A 336H; Esenyurt’tan 142B, 401 ve 79F numaralı halk otobüsleri ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca  metro ile M4, metrobüs ile 34AS numaralı hatlarla da düğün salonuna ulaşmanız mümkün.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan catering ve organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet partisi ve kurumsal davetler düzenlenebiliyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı olduğu fotoğrafçı ve kameramandan hizmet alabilirsiniz.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın kendi orkestrası bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Yemekli, kokteyl veya pasta meşrubat menü seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 22:00'a, müzik 23:00'a dek sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Davet türüne uygun olarak mekan giydirme yapılabiliyor.

Dostlar 2 Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Dostlar 2 Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Dostlar 2 Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Dostlar 2 Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Dostlar 2 Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Yuvarlak masa düzeni çok güzel olmuş. Süsleme renklerine bayıldım. Profesyonel ve kaliteli bir hizmet aldık. Teşekkür ederiz.

 2. Puan

  oğlumuzun sünnetini burada yaptık çok ilgilierdi sağ olsunlar.. memnun kaldık teşekkür ederiz tavsiye edebileceğimiz bir salon

 3. Puan

  çok ferah ve geniş bir salon…. çok beğendim hem hizmeti hem dekorasyonu çok başarılıydı….

Yorum yaz