Sünnet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Sünnet tahtı kiralama ve süsleme
  • Sünnet kıyafeti kiralama

İmkanlar

Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Havai fişek şovu
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Kişiye özel konsept

Manisa Doktoroğlu Organizasyon Hakkında

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde bulunan Doktoroğlu Organizasyon, özel günler için organizasyon hizmeti veriyor. Organizasyon ekibi, sizleri ailecek bir araya getirecek olan sünnet düğünü organizasyonunu eşsiz kılacak deneyimli bir ekiple çalışıyor. Organizasyonunuz için farklı avantajlara sahip paketlerin fiyatları minimum 1000 TL'den başlıyor.

Organizasyonun Özellikleri

Oğlunuz için heyecan duyduğunuz sünnet törenini Doktoroğlu Organizasyon’un profesyonel ekibiyle, kusursuz bir organizasyon haline dönüşüyor. Düğün tarihi belirlendikten sonra vakit geçmeden organizasyon firması ile iletişime geçebilirsiniz. Sünnet düğünü organizasyonu için kıyafet ve ekipmanları kendiniz alabildiğiniz gibi organizasyon firması tarafından da kiralama kolaylığı sağlanıyor. Organizasyon boyunca oğlunuzun ve diğer çocukların keyifli vakit geçirebilmesi için eğlenceler düzenleniyor.

Sadece geleneksel değil son yılların modasına uygun da birçok düğün konsepti sizleri bekliyor. Siz hayalinizde yer alan düğün konseptini anlatın, organizasyon firması sizin için gerçekleştirsin.

Manisa Doktoroğlu Organizasyon Sünnet Düğünü Fiyatları

Organizasyon firması, Manisa’nın Sarıgöl, Alaşehir ve Salihli ilçelerinde sizlerin seçeceği bir mekanda hazırlıklara başlıyor. Sizler için ailecek unutulmaz bir gün olan sünnet düğünü organizasyonunuz için başlangıç ve her şey dahil paketleri sunuluyor. Sünnet düğünü için paket fiyatları 1500 TL’den başlıyor.

Organizasyonun sizlere özel fiyatlarından yararlanmak için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz .Sünnet organizasyonu hakkında daha detaylı bilgi almak için “DüğünBuketi.com” danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Manisa Doktoroğlu Organizasyon, aklınızda bir mekan var ya da yoksa da istediğiniz konseptte bir mekan bulmanıza yardımcı oluyor. İsterseniz açık isterseniz kapalı bir davet alanına sahip onlarca mekan arasından dileğinizi seçebilirsiniz. Sizin zevkiniz doğrultusunda mekan da süslemelerle hazırlayıp, sünnet düğünü aksesuarları kiralıyor. Sünnet tahtı, sünnet örtüsü, halay mendiileri, kına ve mumlar gibi sünnet  seti temin ediliyor.

Ailecek yıllarca fotoğraflarına bakacağınız sünnet düğünü organizasyonu için sünnet tahtından, davetlilerinizin oturma düzenine kadar ilgileniliyor. Organizasyon ekibi, özel gününüzü kusursuz kılmak ve mutluluğunuzu paylaşmak için sabırsızlanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde bulunan Doktoroğlu Organizasyon’a şehir içinden hareket eden çeşitli dolmuşla veya özel aracınızla ulaşabilirsiniz. Organizasyon ekibi, sünnet düğününüzün gerçekleşeceği mekanda, hazırlıklar için sizlere eşlik ediyor.

Manisa Doktoroğlu Organizasyon Adres; Konak Mah. Örnek Sokak No:6 45470 Sarıgöl, Manisa, Türkiye.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Hint kınası, kına ekibi, kına mumu, kına müziği, kına süslemesi, kına takımı, kına tepsisi, kına töreni, düğün ve nişan organizasyonu hizmeti veriyorlar.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Doktoroğlu Organizasyon sizler için sünnet düğünü aksesuar ve ekipman temin ediyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Sünnet düğünü için mekan ve tema seçimi başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Aksesuar kiralama her şey dahil pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Sünnet düğünü için farklı tema seçenekleri vardır.

Doktoroğlu Organizasyon sünnet düğünü fiyatları ne kadar?

Doktoroğlu Organizasyon sünnet düğünü fiyatları Doktoroğlu Organizasyon sünnet düğünü fiyatları Doktoroğlu Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Doktoroğlu Organizasyon Kaç kişilik sünnet düğünü kapasitesine sahiptir?

Doktoroğlu Organizasyon

Yorum yaz