Manisa Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Lcv
Mekan giydirme
Servis elemanı

Doktoroğlu Organizasyon Hakkında

Manisa Sarıgöl ilçesinde bulunan Doktoroğlu Organizasyon firması, davet ve organizasyon konusunda deneyimli firma özelliği taşıyor. Düğün organizasyonu konusunda da oldukça deneyim sahibi bir firma olmasıyla biliniyor. Davet gününü özel kılmak ve keyifli zaman geçirmek isteyenlerin yanında bulunuyor. Uygun fiyat koşullarıyla öne çıkıyor. Organizasyon fiyatları 500 TL'den başlıyor. Davetten dört hafta önce firmayla iletişime geçmek yeterli oluyor.

Firmanın Özellikleri

Doktoroğlu Organizasyon firması, düğün organizasyonunun yanı sıra farklı davet ve organizasyon programlarında da bulunuyor. Davetlerde, açılışlarda, doğum günü partilerinde, nişan programlarında, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarında müşterilerine sınırsız hizmet sunuyor.

Ayrıca sadece şehir içinde değil farklı şehirlerde de organizasyon hizmeti çalışmalarını yapıyor. Tema ve konsept geliştirme başta olmak üzere demo masa süslemeleri gibi hizmet seçenekleri bulunuyor. Firma müşteri memnuniyetini önemsiyor. Sizin anlaşmalı olduğunuz mekana gelerek hazırlıklarınızı eksiksiz bir şekilde yapıyor.

Doktoroğlu Organizasyon Düğün Fiyatları

Firmanın düğün organizasyonu başlangıç fiyatları 500 TL ve 1.000 TL civarında değişiyor. İstenilen hizmetler ve oluşturulan paketler fiyatların değişimini etkiliyor. Paketler, müşteri zevk ve tercihlerine aynı zamanda genel olanaklara göre belirleniyor. Uygun ve ekonomik fiyat seçeneklerine sahip olan firma, hizmetlerini başlangıç fiyatı civarında gerçekleştiriyor.

DüğünBuketi.com danışma sistemi üzerinden güncel fiyatları takip edebilirsiniz. Ayrıca firma detayı için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonunu kullanabilirsiniz. Firmanın size özel fiyatları içinse formu doldurabilirsiniz.

Firmanın Sunduğu Olanaklar

Doktoroğlu Organizasyon, düğün organizasyonu ile çeşitli hizmet olanaklarına sahip. Masa - sandalye temini ve süslemesi, çiçekler ile süsleme, davetiyeler, farklı dekor süslemeleri, havai fişek gösterileri yapılması için özenle çalışıyor.

Ek olarak LCV hizmeti, nikah şekeri ürünleri, sanatçı ve DJ seçenekleri, servis görevlileri gibi çeşitli hizmet seçeneklerini paketler halinde müşterilerine sunuyor. Çiftlerin mutlu günlerini daha keyifli hale getirmek için oldukça özverili çalışan firma, onların isteklerini ön plana alarak çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Nerededir?

Doktoroğlu Organizasyon, Manisa’nın Salihli ilçesinde bulunuyor. İlçe merkezinde bulunduğu konum itibariyle toplu taşıma konusunda avantajlı bir bölgede bulunuyor. Ayrıca özel araç ile de ulaşım sağlanabiliyor. Açık adresi şu şekildedir:

Konak Mah. Örnek Sokak -No:6 45470 Sarıgöl / Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa ve diğer şehirlere hizmet seçeneği bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firmanın diğer organizasyon hizmetleri; davetler, sünnet düğünü, nişan, mezuniyet töreni, açılışlar, parti, doğum günü ve kurumsal etkinlikler.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firmanın ek hizmeti olarak nikah şekeri bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi içeriği yapay çiçek süsleme, canlı çiçek süsleme, etkinlik masası süsleme, masa kiralama ve süsleme, sandalye kiralama ve süsleme, mekan giydirme, düğün pastası, sahne sistemleri, ses ve ışık, davetiye, masa süsleme ve dekorasyon hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket Dj ve müzik grubu temini, video ve fotoğraf çekimi, havai fişek şovu, Lcv, servis elemanı içeriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Firmanın demo masa, tema ve konsept geliştirme hizmetleri bulunuyor.

Doktoroğlu Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Doktoroğlu Organizasyon organizasyon fiyatları Doktoroğlu Organizasyon organizasyon fiyatları Doktoroğlu Organizasyon organizasyon fiyatları ise 500 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Doktoroğlu Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Doktoroğlu Organizasyon

Yorum yaz