Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Kırmızı kurdele
  • Mum
  • Nişan hatırası hediyelikleri
  • Nişan makası
  • Nişan tagı
  • Nişan tepsisi

Mekan Özellikleri

  • Şamdan

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Etkinlik sorumlusu
Servis elemanı

Doktoroğlu Organizasyon Hakkında

Gelin ve damat adaylarının özel günlerini kusursuz kılmayı misyon edinmiş Doktoroğlu Organizasyon, Manisa ilinin Sarıgöl ilçesinde hizmet veriyor. Şehrin farklı ilçelerinde hizmet veren firma, özellikle gerçekleştirdiği kına gecesi ve nişan organizasyonlarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Her çiftin kusursuz bir geceye sahip olması için profesyonel bir ekip ile sizleri buluşturuyor. Firmanın nişan organizasyonu fiyatları ise 1.000 TL'den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

Nişan organizasyonunuz için sadece konsept seçimi değil aynı zamanda masaların dizaynına, çiçeklerin balonların süslemesine kadar birçok konuda seçim yapılıyor. Doktoroğlu Organizasyon, mekana kırmızı halı ve seçtiğiniz konsepte uygun bir karşılama tagı yerleştiriyor.

Anlaştığınız mekanda dekorasyonu tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda yapıyor. Masalar ve sandalyeler zevkinize göre dizayn ediliyor. Tüller ve süsleme seçenekleri tam olarak hayal ettiğiniz gibi ayarlanıyor.

Doktoroğlu Organizasyon Nişan Fiyatları

Nişan organizasyonlarında bir marka haline gelmiş olan firma, müşterilerinin ihtiyaçlarını eksikiz tamamlıyor. Farklı paketleriyle, farklı müşteri gruplarına hizmet veriyor. Sizlere sunulan başlangıç ve daha detaylı olan her şey dahil paketlerden yararlanabilirsiniz.

Firmanın başlangıç paket fiyatları 1.000 TL'den açılıyor. Hizmet çeşitliliğinin daha fazla olduğu her şey dahil paket fiyatları ise 1.500 TL'den başlıyor.

Nişan organizasyonunuzun gerçekleşeceği mekan ve o gecenin ayrıntıları hakkında firma tarafından bilgi almak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Doktoroğlu Organizasyon, nişan organizasyonu için çiftlerin başvuruda bulunurken tercih ettiği konsept, renk ve dizayn düzenine uygun bir gece organize ediyor. Mekanın girişinde bulunan karşılama tagı ile nişan törenin yapılacağı alana kadar her detay nişan öncesine kadar defalarca kontrol ediliyor.

Etkinlik masasında nişan pastası, gelinin ince zevkine uygun seçilmiş çiçekler ve nişan için küçük hediyelikler bulunuyor. Nişan organizasyonunuz için seçtiğiniz hizmetlere göre alacağınız paket türü ve ücretlendirmesi değişiyor. Firma, en az düğününüz kadar önemli olan bugünü planlamak için sabırsızlanıyor.

Nerededir?

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde bulunan Doktoroğlu Organizasyon, çeşitli ulaşım araçları veya özel aracınızla ulaşabileceğiniz bir konumda yer alıyor. Aynı zamanda firmada sizinle daima iletişimde olan bir ekip bulunacağı için organizasyon firmasına gitmeden de iletişim halinde olabilirsiniz.

Adres: Konak Mahallesi Örnek Sokak No:6 45470 Sarıgöl / Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, sünnet düğünü, bekarlığa veda, doğum günü organizasyonlarında yardımcı oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Tema ve konsept geliştirme yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan süsleme, mekan giydirme, nişan tepsisi, nişan tagı, kırmızı kurdele yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Aksesuar kiralama, video ve fotoğraf çekimi hizmeti bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı konsept ve tema seçenekleri vardır.

Doktoroğlu Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Doktoroğlu Organizasyon organizasyon fiyatları Doktoroğlu Organizasyon organizasyon fiyatları Doktoroğlu Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Doktoroğlu Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Doktoroğlu Organizasyon

Yorum yaz