DOHAYKO İle Hayvan Dostlara Destek Verin

DOHAYKO (Doğa Hayvanları Koruma Derneği), hayvanları koruma ve onların iyi yaşam standartlarına sahip olmaları için çalışmalar yapan bir platformdur. Bu doğrultuda özel günlerinizde de hayvan dostlarımızı düşünmekte; nikah şekeri yerine sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bağış sertifikası çeşitlerini uygun fiyatları ile sizlere sunmaktadır.

Evlilik, herkesin hayatında bir kez tatmak istediği, keyifli, heyecanlı, içinde tatlı telaşları barındıran bir serüvendir. Evlilik kararı alındıktan sonra başlayan nikah ve düğün hazırlıklarının son aşamaları nikah şekeri, düğün davetiyesi, hediyelikler gibi misafirler için düşünülen ve belli bir tarzı, hayata dair görüşü, zevkleri yansıtan objelerdir. Bu seçimde de dilerseniz DOHAYKO’ya destek olarak nikah şekeri yerine nikah kartını tercih edebilirsiniz.

Nikah Şekeri Yerine Mama Bağışı ile Destek Olabilirsiniz

Tüm çiftlerin hayalini kurduğu o özel gün geldiğinde, misafirler için de en iyi hediyeler verilmek isteniyor. Bu hediyeler genellikle nikah şekeri olmakla birlikte bazen farklı ve çeşitli hediyelik eşyalar olabiliyor. Siz de misafirlerinize hem faydalı hem de kıymetli ve unutulmaz bir hediye vermek isterseniz, DOHAYKO tarafından satışa sunulan nikah kartı bağış sertifikalarıyla “Dohayko Mama ve İmdat Eli Bütçesi”ne katkıda bulunarak, derneğe ve sokak hayvanlarını besleyen gönüllü ailelere yardım edebilirsiniz.

  • Mama bağışında bulunduğunuzda sizlere bağış yaptığınıza dair nikah kartı adında bağış sertifikası gönderilecektir.
  • Dilerseniz bu kartları kitap ayracı şeklinde de sipariş edebilir, misafirlerinize güzel olduğu kadar kullanışlı da bir hediye verebilirsiniz.
  • 18 x 13 cm boyutlarındaki nikah kartları, sizin sitede beğeneceğiniz tasarıma göre isme özel olarak hazırlanıyor. Kartların üzerinde ise “Daha mutlu bir dünya için “Nikah Şekeri” yerine, sizin adınıza bağışta bulunduk.” yazısı yer alıyor.
  • Verecek olduğunuz iletişim bilgilerine seçimini yaptığınız örnek kart iletiliyor ve onayınız alındıktan sonra baskıya teslim ediliyor.
  • Baskı sürecinin ardından kısa bir süre içerisinde belirttiğiniz adrese gönderimi gerçekleştiriliyor.
  • Talebe göre bu kartlar, zarf içerisinde yer alacak şekilde tercihinize göre de hazırlanabiliyor. Zarf seçeneği ile de misafirlerinize vereceğiniz bu hediyeleri daha şık bir halde sunabilirsiniz.

Nikah kartı ve kitap ayracının yanı sıra baskılı halini istemeyip, sadece elektronik ortamda kullanmak isteyen çiftler için bağış sertifikalarının, mail adresi üzerinden yalnızca elektronik ortamda da gönderimi yapılabilmektedir. Böylece kağıt kullanımının da önüne geçilebilmekte ve doğaya bir katkı daha sağlanabilmektedir.

Nikah Kartları İçin Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sipariş vermek istediğinizde DOHAYKO’nun sitesinden çevrim içi olarak talep formunu doldurup göndermeniz yeterli. Bu talep formunda isim – soyisim, telefon, e-mail, seçtiğiniz ürün kodu, seçtiğiniz kart tipi, adet bilgileri ve açıklama kısmı yer alıyor. Siparişinizin tüm detaylarını buradan iletebilir; bilgi ve sipariş için sitede yer alan iletişim numarası ve mail adresi üzerinden de kurumla direkt iletişime geçebilirsiniz.

Nikah ve düğün gibi organizasyonlarda kullanabileceğiniz nikah kartı bağış sertifikalarının yanı sıra nişan, kına, sünnet düğünü, doğum günü, sevgililer günü gibi kutlama organizasyonlarında da hoş bir sürpriz olarak misafirlerinize verebileceğiniz, unutulmaz ve sokaktaki can dostlarımız için faydalı olacak sertifikalar da mevcut. Bunun için DOHAYKO’nun diğer özel günler için de uyumlu olan bağış kartı kampanya seçeneklerinden tercih edebilirsiniz.

Sokak hayvanlarına destek olarak yapacağınız her katkı, sizi olduğu kadar misafirlerinizi de mutlu edecektir.

Mama bağışı siparişleri ve bağış sertifikasının yanı sıra DOHAYKO sitesinden hayvanlar ile ilgili yapılan faaliyetlere ulaşabilir, can dostlarımız için yapılanlar ve yapılabilecekler hakkında faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    DOHAYKO nikah hediyeliklerini tercih etmemin sebebi öncelikle hayvanlar için bir şeyler yapmış olmaktı.nikah hediyeliklerini alan davetlilerimiz çok şaşırdı.ilk kez böyle farklı ve hem dogayı hem de hayvanlara yardımcı olmak için tasarlanan nikah şekeri alıyorlardı.farkli bir deneyim oldu.kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum yaz