Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi

Doğuş Fotoğrafçılık İzmir Hakkında

İzmir ili Gaziemir ilçesinde bulunan 1976 yılından bu yana düğün fotoğrafçılığı alanında başarılı olan Doğuş Fotoğrafçılık, sizlerin düğün çekimini yapmak için sabırsızlanıyor. 1.000 TL’den başlayan fiyatları ile hizmetler sunan bu fotoğrafçı, düğün öncesi ve sonrasına kadar sayısız çekim fırsatı ile yanınızda oluyor. Çiftler tarafından da sıklıkla tavsiye edilen bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, sizleri bekliyor.

Doğuş Fotoğrafçılık Çekim Türleri

Düğün fotoğrafçılığında tecrübeli olan bu firma siz çiftlerin isteklerini olabildiğince gerçekleştirmeye çalışıyor. Müşteri memnuniyeti konusunda hassas olan Doğuş Foto İzmir şubesini seçenler pişmanlık yaşamıyor. Siz çiftlerin en mutlu günlerinde sizlere düğün fotoğraflarınızı çıkarma imkânı sunuyor.

Dış çekim, düğün klibi, save the date olanaklarıyla çiftlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Sizler için hazırlayacağı düğün belgeseli ile yıllar sonra bile izlediğinizde tekrar o günleri yaşadığınızı hissediyorsunuz. Konsept çekim, stüdyo çekimi, nişan çekimi, mezuniyet çekimi, sünnet çekimi, katalog çekim, ekip temini gibi hizmetleriyle adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor.

Müşterilerin memnun kaldığı Doğuş Fotoğrafçılık, tüm fotoğraf işlerinizi özenle yapıyor. Siz de fotoğrafçıya ilk girdiğiniz andan itibaren o samimi havayı teneffüs ediyorsunuz. Düğün çekimi için giden herkes, yüzünden mutlu bir gülümsemeyle ayrılıyor. Siz de bu çiftlerden olabilirsiniz.

Doğuş Fotoğrafçılık Düğün Fotoğrafları Fiyatları

Bütçenize uygun düğün fotoğrafı çekimi gerçekleştirebileceğiniz bu fotoğrafçı, minimum 1.000-1.500TL’den başlayan fiyat aralığıyla cebinizi de düşünüyor. Evlenmeyi planlayan çiftler için ideal ve uygun fırsatlar sunuyor.

Doğuş Foto İzmir şubesi, fiyat aralığı konusunda da müşteri memnuniyetine önem veren düğün fotoğrafçılarından biri oluyor. Siz de deneyimli Doğuş Foto İzmir düğün çekimi ile ilgili ile iletişime geçmek için teklif al formumuzu doldurabilirsiniz.

Olanaklar

Doğuş Fotoğrafçılık, sizin süslüyor olduğunuz o muazzam kareleriyle ve sizlere ekip temini ile istediğiniz konsept oluşturularak , istediğiniz yerde, meselâ bir kumsalda ya da deniz kıyısında , doğanın içinde bir yerde veyahut istediğiniz herhangi bir antik yerde çekim gerçekleştirme avantajlarını sunuyor.

Düğün fotoğraflarınızı orijinal kopyası ile alma fırsatını da siz çiftlere sunuyor. Doğuş Foto İzmir profesyonelliği ile bu eşsiz günün tadını çıkarıyorsunuz. Düğün fotoğrafları hususunda olağanın, sıradanın dışına çıkmayı seviyor bu fotoğrafçı.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Konumunun en işlek yerlerinden biri olan Doğuş Fotoğrafçılık İzmir şubesine ulaşmak için; 510, 691 otobüs hatları ile Gaziemir Belediyesi durağında inerek kolaylıkla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Açık adres ise şöyledir;

Gazi, Önder Cd. 23/E, 35410 Gaziemir / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir, Adana gibi şehirlerde hizmet verilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, mezuniyet çekimi, sünnet çekimi gibi farklı hizmetler de sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 3 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

İsteğe göre herhangi bir mekanda çekim yapılabilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekip temini , dış çekim, konsept çekim

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim , konsept çekim, ekip temini , nişan çekimi

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dekorasyon içerikleri çiftlerin belirlediği aksesuarlar çerçevesinde şekillenmekte.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ortalama olarak 2 - 3 hafta içinde arzu ettiğiniz içerikler teslim edilecektir.

Doğuş Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Doğuş Fotoğrafçılık düğün fiyatları Doğuş Fotoğrafçılık düğün fiyatları Doğuş Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Doğuş Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Doğuş Fotoğrafçılık

Yorum yaz