Doğanlar Düğün Sarayı Hakkında

Doğanlar Düğün Sarayı, en özel günlerinizde kapılarını açmaya devam ediyor. Salonumuz 1000 kişilik kapasitesi ile kuruluşundan itibaren çiçeği burnunda çiflterin ve özel davetlerin tek adresi olmuştur. Kalıcı ve sadık müşteri potansiyeli ile tüm organizasyonlarınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Doğanlar Düğün Sarayı, düğün organizasyonları için sizi en üst düzeyde hizmetleri ve çekici iç mekanları ile şaşırtacaktır. Düğünlerinizin yanı sıra; nişan törenleri, kına geceleri, doğum günleri ya da sünnet eğlenceleri de düzenlenebilmektedir. Ayrıca iş toplantıları, işletme organizasyonları, şirket yemekleri, kurumsal bölge toplantıları veya mevlit yemekleri için de harika bir atmosferdir.

Doğanlar Düğün Sarayı olarak 1000 kişilik büyük etkinlikler düzenledik ve organizasyonuzun kusursuz geçmesi için tüm detaylara hakimiz. Tüm büyük aileniz, akrabalarınız ve arkadaşlarınız için dizayn ettiğimiz mekanımızda organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Doğanlar Düğün Sarayı Kaç Kişiliktir?

Doğanlar Düğün Sarayı, 1000 kişilik kapalı ferah salonuyla hizmet vermektedir. Kolonsuz salonu ve yüksek tavanı sayesinde davetlileriniz alanın ferahlığına hayran kalacaklar. Havalandırma ve klima sistemiyle havalanan salonumuzda yazları ya da kışları gönül rahatlığıyla organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Etkinliğinizin kapasitesine göre profesyonel organizasyon sorumlumuzla oturma düzenini planlayabilirsiniz. Organizasyon sorumlumuza süreç boyunca danışabilir ve etkinliğin tüm detaylarını tasarlayabilirsiniz. Vale hizmetinin ücretsiz olarak verildiği salonumuzda, davetlilerinizin park yeri sorunu ortadan kalkmaktadır. 150 arabalık park yerine sahip olan salonumuz misafirlerinize kolaylık sağlamaktadır.

Doğanlar Düğün Sarayı Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Doğanlar Düğün Sarayı’na ulaşmak için harita bölümünden yararlanabilirsiniz. Telefon numaramız aracılığıyla bize ulaşabilir, size en uygun ulaşım şeklini belirleyebiliriz. Ayrıca salonumuzun şehir merkezine olan yakınlığı sayesinde toplu taşıma araçlarıyla veya özel aracınızla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İstanbul Sancaktepe Sarıgazi Merkezinde bulunan salonumuza her noktadan ulaşım son derece kolaydır. 150 araç için özel olarak ayrılmış otopark hizmetimiz sayesinde davetlileriniz araçlarını gönül rahatlığıyla park edebilirler.

Doğanlar Düğün Sarayı’nda Hangi Etkinlikler Düzenlenebilir?

 Açılışlar, doğum günleri, nişan, baby shower, kına, parti, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, sünnet düğünleri ve düğünler gibi yemekli ve yemeksiz tüm etkinliklerinizi gerçekleştirebiliriz. 1000 kişiye ulaşabilen açık ve kapalı kolonsuz salonumuzla davetlilerimizi ağırlıyoruz. Oturma düzeni organizasyonunuza ve davetli sayınıza göre düzenlenebilmektedir. Yazları ve kışları dilediğiniz organizasyonu gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek standartlarda donatılmış mekanımız, tüm teknik alt yapıya sahiptir. Özel havalandırma ve klima sistemimiz, yaz ve kış aylarında en ideal ve ferah ortamı sunar. Aydınlatma, enerji ve ses sistemleri periyodik olarak kontrolden geçirilmektedir ve organizasyonunuz esnasında herhangi bir aksama gerçekleşmez.

Etkinliğinizin kapasitesine göre profesyonel organizasyon sorumlumuzla oturma düzenini planlayabilirsiniz. Organizasyon sorumlumuza süreç boyunca danışabilir ve etkinliğin tüm detaylarını tasarlayabilirsiniz. Vale hizmetinin ücretsiz olarak verildiği salonumuzda, davetlilerinizin park yeri sorunu ortadan kalkmaktadır. 150 arabalık park yerine sahip olan salonumuz misafirlerinize kolaylık sağlamaktadır.

Görkemli Düğünlerin Adresi Doğanlar Düğün Sarayı

Görkemli Düğünlerin Adresi Doğanlar Düğün Sarayı; İstanbul – Sancaktepe mevkiinde konumlanmaktadır. 1000 kişi kapasiteli kapalı alanıyla 2001 yılından beridir misafirlerine ev sahipliği yapmaktadır. En özel günlerinizin vazgeçilmez adresi olan salonumuz, yüksek tavanı ve geniş alanıyla size konforu vadediyor. Şehir merkezine yakınlığı, 150 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı sayesinde ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Organizasyonlarınız en güzel şekilde, profesyonel bir ekiple gerçekleşmesini istiyorsanız Doğanlar Düğün Sarayı doğru adres! Daha fazla bilgi için bize mesaj gönderebilir ya da arayabilirsiniz. Yüksek standartlarda, görkemli bir gece için...

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Çocuklar için ayrı bir alanın olması çok iyi. Servis hızlı ve sıcaktı. Misafirlerimiz memnun kalmış Bizde çok menun kaldık. Çok eğlenceli bir düğün oldu. Teşekkür ederiz.

  2. Puan

    dekorasyon tamda istediğimiz gibiydi herşey eksikszi olmuştu teşekkür EDEriz DoğanLar düğün saRAYI MÜKEMMEL HİZMETE TEK ADRESS

  3. Puan

    Çok güzel ve eğlenceli bir akşam oldu fiyat performans olarak Sancaktepe’de bulunan en güzel mekanlardan birisi çocuk oyun odaları bile vardı çok beğendik.

Yorum yaz