Doğam Restoran ve Kır Düğünü Bahçesi

Doğanın eşsiz huzuru ve yeşilin mutluluk veren tonları eşliğinde dünya evine girmek ister misiniz? Evet diyen her mutlu çiftimizi Doğam Restoran Ve Kır Düğünü Bahçesi ile tanıştıralım!

Doğam Restoran ve Kır Düğünü Bahçesi Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Sevgili misafirleriniz düğün dışında kına, nişan, mezuniyet, özel davet gibi tüm organizasyonlarını güzel havalar ve ferah kokular içinde gerçekleştirebilirler!

500 kişilik davetli kapasitesine sahip Doğam Restoran Ve Kır Düğünü Bahçesi size hayalinizdeki kır düğününden çok daha fazlasını yaşatacak. Her masa için özel olarak hazırlanmış canlı çiçeklerimiz, konsept renk ile kombine şekilde özenle seçilip davetli masalarında yerlerini alacaklar. Gelin yolunun kenarlarındaki çiçekler tamamen değerli gelinimizin tercihi doğrultusunda seçilip yerleştirilmiş olacak, bir peri kızı gibi davetlilerinizin arasında süzülmenizi sağlayacaktır. Dış mekânda ise gece çevreye yakılan meşaleler tam bir kır düğünü havasını misafirlerinize derinden hissettirecektir.

Yemekli, yemeksiz veya alkollü, alkolsüz seçeneklerimizle, hijyenik ve işinde uzman ellerden çıkan menülerimiz yüzünüzü güldürecektir. Düğün ve davetlerin olmazsa olmazı eğlence ve ses sistemi ise kusursuz bir şekilde hazır olacaktır. Dans pistimizde renkli spotlar gecenizin daha renkli hale gelmesini sağlayarak sizlere unutulmaz bir gece yaşatacağız.

Mükemmel bir organizasyonun temelinin planlı ve sistematik çalışmak olduğunu biliyoruz; hayallerinizdeki gün için biz çok önceden hazırlıklara başlamış oluyoruz! Uygun fiyatlar ile kara kara düşünmenizi değil de gülüp eğlenerek düğününüzü geçirmenizi arzu ediyoruz.

Doğam Restoran ve Kır Düğünü Bahçesi Nerededir? Doğam Restoran Ve Kır Düğünü Bahçesine Nasıl Gidilir?

Muhteşem güzellikteki İzmir’in Buca bölgesinde bulunan Doğam Restoran Ve Kır Düğünü Bahçesi ulaşım yönünden siz sevgili konuklarımıza hayli kolaylık sağlıyor.

İzmir merkezden gelecekler Tınaztepe Konak ring hattı olan 104 numaralı otobüslere ardından 176 numaralı otobüse binilerek mekânımıza ulaşım sağlayabilir. Başka bir alternatif Çamlıkule Konak ring hattı olan 105 numaralı otobüsler olacaktır. Karşıyaka’dan İzban ile gelecekler ise Aliağa Cumaovası yönüne binip, son durak olan Cumaovası’nda inip oradan da 676 numaralı otobüsler ile aktarma yaparak mekânımıza ulaşabilirler. İzban yolculuğu daha kolaylık sağlayabilir değerli konuklarımız için. Alsancak yönünden gelecekler ise Aliağa Menemen İzban hattına binip Tepeköy’de inecekler oradan da 465 numaralı otobüsler ile mekanımıza ulaşabileceklerdir.

Doğam Restoran ve Kır Düğünü Bahçesi’nde Hangi Organizasyonlar Yapılabilir?

 • Özel kutlamalar
 • Kurum toplantıları
 • Şirket tanıtımları
 • Seminerler
 • Özel kamu toplantıları
 • Kınalar
 • Nişanlar
 • Sünnet düğünleri gibi çeşitli etkinliklerinize yönelik hizmetlerimizi sizlere profesyonel bakış açımızdan sunuyoruz.

Unutulmaz Bir Kır Düğünü Deneyimi İçin Doğam Restoran ve Kır Düğünü Bahçesi’ne Davetlisiniz!

Doğal çiçeklerin dinginlik veren atmosferinde, canlılığın ve güzel kokuların eşliğinde dünya evine girmenizi sağlıyoruz. Doğallığın zarafetini kendimize kılavuz edinerek bu mutlu günde siz değerli konuklarımız için titizlikle çalışıyoruz.

Profesyonel bakış açısıyla oluşturulmuş ekibimiz, bir kır düğününde ne hayal ediyorsanız eksiksiz gerçekleştiriyor. Kır düğünü dendiğinde tabii ki ilk akla gelen çiçek aranjmanları... Bu noktada profesyonel ellerden çıkan, tamamen hoş kokulu ve modern görünümlü tasarımlar devreye giriyor! “Doğallıkta huzur ve aşk var!” diyor; sizi de aramızda görmek istiyoruz!

Sırala

 1. Avatar
  Ahu & Utku
  Puan

  Doğam Restoran ve Kır Düğünü Bahçesi, çok güzel ve organizasyon başarısı harika, daha iyisi zor bulunur, herkese tavsiye ederiz.

Yorum yaz