İzmir Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

İmkanlar

Dj ve müzik grubu temini
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Ekipman
Kişiye özel müzik listesi
Müzik seçimi

Dj Volkan Çelik Hakkında

İzmir Çiğli semtinin ünlü müzisyenlerinden DJ Volkan Çelik, düzenleyeceği etkinliğin kusursuz geçmesini ve etkinliğe katılanların çılgınca eğlenmesini isteyen kişilerin irtibata geçtikleri ilk isimlerinden biridir. En özel günlerin daha da kusursuz hale gelmesini hedefleyen Volkan Çelik, etkinliğinize katılmadan önce sizin zevklerinizi öğrenerek doyasıya dans edebileceğiniz bir liste hazırlıyor. Organizasyonunuzun davetli kapasitesi dilerseniz on kişi olsun dilerseniz bin kişi olsun, Volkan Çelik kesinlikle hepinizi eğlendirecek! 20 yılı aşkın süredir uygun fiyatları ile düğün orkestrası sektörünün içinde olan ve kariyerini başarılarla dolduran Çelik, özellikle yaptığı remixlerle dikkat çekiyor. Kendi döneminin en çok tercih edilen radyo programlarında da yayınlar düzenleyen Volkan Çelik, etkinliklerinizi unutulmaz kılacak ve tüm katılımcılar yıllarca organizasyonunda ne kadar eğlendiğini konuşacak!

Dj Volkan Çelik Hakkında Merak Edilenler

DJ Volkan, tüm etkinliklerini eşiyle birlikte yürütüyor. Bu da özellikle düğün etkinliklerinizde karşınızdaki çiftin sizin isteklerinizi kolaylıkla anlamasını sağlayacak. Yani etkinliğinizdeki tüm müzik listeleri, hem bir kadının hem de bir erkeğin bakış açısıyla hazırlanacak! Aynı zamanda Volkan Çelik’in 10 yıldan fazladır etkinlik sektörünün önde gelen dj’lerinden biri olması da organizasyonunuzda bir sorun yaşanmamasını sağlayacak.

Düğününüzün detaylarını planladıktan sonra ona sınırsız eğlence eklemek için siz de İzmir ’in en deneyimli dj’i Volkan Çelik ile irtibata geçebilirsiniz. Düğününüzde ya da etkinliğinizde çalacak müziğin tarzını, süresini, dans edebileceğiniz şarkıların türünü Volkan Çelik ile birlikte belirleyerek harika bir organizasyon yaşayın!

Hizmet verilen organizasyon türleri nelerdir?

Çiğli semtinden başlayarak tüm İzmir 'e hizmet veren Dj Volkan Çelik, dilerseniz sizin için açılış partilerinizde, baby showerlarınızda, doğum günlerinizde, söz etkinliklerinizde, düğünlerinizde, pikniklerinizde, bayi toplantılarınızda, mezuniyet törenlerinizde, nişanlarınızda, kurumsal etkinliklerinizde ve partilerinizde müziğinizden sorumlu olabilir.

Performans Öncesi Hazırlık Ne Kadar Sürüyor?

Profesyonel bir dj’in etkinlik öncesindeki hazırlığı haliyle biraz sürüyor. Eğer ki etkinliğinizde Volkan Çelik ile çalışacaksanız dj’in hazırlıklarını yapması için 3 saat önceden gelmesi gerekiyor. Volkan Bey tüm bu işleri eşi ve profesyonel ekibiyle yapacağı için etkinliğiniz öncesinde hiçbir sorun çıkmayacaktır.

Paket Fiyatları Ne Kadar?

Eğer etkinliği için Dj Volkan Çelik ile çalışmak isteyen bir İzmirli'ysen ödemen gereken fiyatlar organizasyonunun türüne göre değişiklik gösterecektir. Başlangıç paketi  .

Bazı dj’ler fiyatlarını saatlik olarak belirlerken bazı dj’ler de fiyatlarını etkinlik başı ücret olarak belirliyor. Başlangıç paket fiyatı 1.000 TL civarında iken her şey dahil 1.500 TL'dir. Net fiyatları öğrenmek için ''Fiyat Teklifi Al'' iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Ücret İçinde Olan İmkanlar Neler?

Dj Volkan Çelik’in aldığı ücret yalnızca çalınacak müziğin ücreti değil. Bu ücret içerisinde öncelikle Volkan Bey’in eşi ile yapacağınız planlama toplantısı da bulunuyor. Aynı zamanda toplantının ardından dj ile birlikte listenizdeki şarkıları tek tek belirlemeniz de ücretin içerisinde yer alan hizmetlerden bir diğeri olarak karşımıza çıkıyor. Volkan Bey, kendi ekipmanlarıyla dj’lik yapmayı tercih ettiği için fiyatın içinde ekipmanların parası da bulunuyor. İsteğinize göre açık havada performans ve şehir dışında hizmet de Volkan Bey’in ödeyeceğiniz ücretle birlikte verdiği hizmetlerden diğerleri olarak beliriyor.

Ayrıca Hizmetlerimiz

  • Dj
  • Ses ışık sistemi
  • Bando ekibi
  • Efeler ekibi
  • Mezdeke
  • Orkestra
  • Organizasyon yöneticisi

Siz de Dj Volkan Çelik ile irtibata geçmek için Teklif Al butonuna tıklayarak, dj’in Düğün Buketi’ne özel olarak hazırladığı indirimli fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tıklayın ve keşfedin. :)

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ve tüm şehirler

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açık havada performans, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama ve toplantısı, kendi müzik listesini oluşturma, ekipman, dışarıya ekipman kiralama

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketine, kendi müzik listesini oluşturma, ekipman dahildir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketin içeriğine; Dj, ses - ışık-truss ve sahne sistemleri, orkestra, davul show, fasıl grupları dahildir.

Dj Volkan Çelik düğün fiyatları ne kadar?

Dj Volkan Çelik düğün fiyatları Dj Volkan Çelik düğün fiyatları Dj Volkan Çelik organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Dj Volkan Çelik Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Dj Volkan Çelik

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    nişan, kına ve düğün hepsi için volkan bey ile anlaştık. :)iyi ki dediğimiz tanışmalardan biri oldu. İstediğimiz gibi bir düğün oldu. her şey için teşekkürler

Yorum yaz