İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Kişiye özel müzik listesi

DJ Murat Yiğitbaşlar Hakkında

10 yılı aşkın bir süredir müziğini icra eden DJ Murat Yiğitbaşlar, davetlerinizde  sizlere en eğlenceli biçimde hizmet sunuyor. Sektörde yabancı olmayan müzisyen, ününün İstanbul Maltepe dışına taşımayı da başarıyor. Türkiye’de yer alan tüm şehirlerde sahne alabilen Dj'in düğün orkestrası ve sahne performansları fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Hizmetleri

Alanında başarılı işlere imza atan DJ Murat Yiğitbaşlar, oldukça geniş bir müzik arşivine sahip. 45’likler, 80’ler, 90’lar, yerli ve yabancı pop şarkılar, deep House, disco ve daha birçok müziği beğeninize sunan sanatçı, Dünya dillerinden de parçalar çalıyor. Sanatçının repertuarında Türkçe dışında, İngilizce, Fransızca, Arapça, İspanyolca, Almanca, İtalyanca ve daha birçok seçenek bulunuyor.

Sizlerin fikirleri ve istekleri de sanatçı için oldukça önemli oluyor. Bu nedenle de davet öncesinde planlama toplantısı imkanını sizlere sunarak istekleriniz doğrultusunda planlamalar gerçekleştiriyor. Ayrıca düğün orkestrası, çalma listesi oluşturma imkanıyla gelin ve damat adaylarına gecenin kontrolünü ellerine alma imkanı da tanıyor.

Diğer Olanakları

Aldığı eğitimlerle kendini geliştiren ve alanında uzman hale gelen DJ Murat Yiğitbaşlar, en değerli gecenizde sizleri eğlendirmek için davetinize konuk oluyor. Müzisyen, eşsiz müziğini  son kalite ekipmanları ile destekliyor. Davetiniz açık havada gerçekleşecekse de hiç sorun yok! Çünkü Murat Yiğitbaşlar, açık havada da sahne alabiliyor.

Alanında uzman müzisyen, kendisini sadece İstanbul ile sınırlandırmıyor. Davet ve organizasyonunuz nerede olacaksa oraya kadar gelen DJ hem sizleri eğlendiriyor, hem de kendisi eğleniyor. En kaliteli hizmeti alabilmek için sanatçı ile 2 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

DJ Murat Yiğitbaşlar DJ Performansı Fiyatları

Sanatçının DJ performansları için başlangıç fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketleriyle de öne çıkan DJ, bu paketleri de 2000 TL'den başlatıyor. Fiyatlandırması etkinliğe göre farklılık gösteren Murat Yiğitbaşlar’ın sizlere özel tekliflerini öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Murat Yiğitbaşlar, İstanbul ilinin Maltepe ilçesinde hizmetlerini sürdürüyor. Sanatçı ile yüzyüze görüşme yapmak isteyenler bu konuma 10, 129T, 16, 19D, 17S, 19SB, 252 numaralı otobüsler, Marmaray ve vapur ile ullaşabiliyor. DJ Murat Yiğitbaşlar’ın açık adresi ise şu şekilde:

Şale Sokak Demirkol Ap. No:28 Dükkan:2 Küçükyalı-Altıntepe Maltepe / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve diğer tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Davetinizden en az iki hafta öncesinden iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Açık havada performans ile şehir dışında hizmet sunulan ek avantajlar yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün öncesi planlama toplantısı, kendi müzik listenizi oluşturma ve ekipman temini başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Barkovizyon ve sahne hizmetleri, Led ışıklar, kişiye özel müzik listesi hizmetleri her şey dahil paket içeriğinde yer alıyor.

DJ Murat Yiğitbaşlar düğün fiyatları ne kadar?

DJ Murat Yiğitbaşlar düğün fiyatları DJ Murat Yiğitbaşlar düğün fiyatları DJ Murat Yiğitbaşlar organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

DJ Murat Yiğitbaşlar Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

DJ Murat Yiğitbaşlar

Yorum yaz