Divan Düğün Sarayı

İstanbul’un göbeğinde muhteşem bir düğüne hazır olun. Sizlere ve misafirlerinize unutamayacağınız bir güne imza atacağız. Mutaassıp bir mekân dileyenlerinde tercih edeceği tek adres Divan Düğün Sarayı olacak. İki farklı mekânı ile de sizlere tercih imkânı sunuyor. Süsleme çeşitleri ile dilediğiniz şekilde mekânı dekore edebilirsiniz. İki farklı mekân olması sebebi ile de kadın-erkek ayrı ayrı davetler yapabilir, mekânı dilediğiniz konseptle değerlendirebilirsiniz. Kolonsuz salon imkânı ile panoramik görüş alanı sağlayacak bir yapıya sahip. Sadece sizlerin istekleri doğrultusunda tasarlanmış dekorasyonu sayesinde çiftlerimizi memnun edecek. Mekân hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçin.

Divan Düğün Sarayı Kaç Kişiye Hizmet Vermektedir?

İki farklı alan seçeneği sayesinde siz ve misafirleriniz unutulmaz bir gün yaşayacaksınız. Mekânın 500+500 kişilik kapasitesi ile rahatlıkla davet düzenleyebilirsiniz. Farklı yapısı sayesinde misafirlerinizi ihya edeceksiniz.

Divan Düğün Sarayı Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un en bilinen mekânlarından olan Sancak Tepe’de sizlere sınırsız hizmet vermekteyiz. İstanbul’un ulaşım kolaylığının yanında mekâna ulaşmanız da bir o kadar kolay. İETT otobüs hatları ile 132S, 132M, 37M, 522, 14YK, 38B, 522B, 18E, 14KS numaralı seferleri, M4 numaralı metro hattı sizlere ulaşım da kolaylık sağlayacaktır. Daha fazla bilgi ve yol tarifi için web sitesinden ve haritalardan bilgi edinebilirsiniz. Adresimiz: Merve Mahallesi, 05, Bahçelievler Cd., 34791 Sancaktepe/İstanbul.

İki Farklı Alan!

Dilediğiniz seçenek ile sizlere hizmete hazır olan Divan Düğün Salonu, bay ve bayanlar için ayrı mekân isteyenler için oldukça ideal. Yine aynı şekilde bay ve bayanlara özel ayrı ayrı mescidi ile sizlere gönül rahatlığı ile bir davet yapmanızı sağlıyor. Çok fazla seçeneğin bir arada bulunduğu müessesemiz de sizlere özel yeniliklerimiz bitmedi. Yemekli ve yemeksiz dilediğiniz şekilde davetlilerinizi ağırlayabileceğiniz mekân, her bütçeye uygun olması ile sizi ve cebinizi rahat ettirecek. Düğün stresini bizimle aza indirgeyeceksiniz. Mekân ile merak edilenleri Web sitesinde bulunan video ve görsellerimiz de bulabilir, mekânımız hakkında yapılan yorumları okuyabilirsiniz.

Tamamen Bayan Personel Seçeneği!

İki farklı alan olduğundan bahsetmiştik. Mekânların dilediğiniz şekilde hizmeti için sadece bayan personel olarak tercih de bulunabilirsiniz. Bu sayede bayan misafirleriniz daha da rahat etmiş olacak. Her detayı sizler için düşündüğümüz müessesemiz sizlere kusursuz bir düğün yaşatıyor. Yemekli ve yemeksiz her türlü organizasyonlarınız için biz buradayız. Daha detaylı bilgi ve randevu almak için bizi arayın!

Divan Düğün Sarayı'nda Ne Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Kolonsuz rahat ve ferah iki mekânın bir arada bulunduğu müessesemiz de dilediğiniz organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Mekânımız da gerçekleştirebileceğiniz etkinlikleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Düğün Organizasyonları
 • Sünnet Düğünü
 • Söz, Nişan Davetleri
 • Toplantılar
 • Açılışlar
 • Ödül Törenleri
 • Bayi Toplantısı
 • Kurumsal Etkinlikler gibi aklınıza gelebilecek her türlü organizasyonu bizim mekânımızda gerçekleştirebilirsiniz. Organizasyonlara uygun konsepti ve dekorasyonu sayesinde sizleri memnun edeceğiz.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Masa düzeni ve dizaynı tertipli hizmet kalitesi yüksek hoş bir mekan biz çok memnun kaldık.

 2. Puan

  kaliteli ve geniş bir düğün salonu biz çok memnun kaldık

 3. Puan

  Divan Düğün Sarayı’nda geçen ay düğünümüz oldu hizmetlerinden çok memnun kaldık oturma düzeni sahneye dönüktü dans pisti ve çevrensinde hiç kolon yoktu geniş ve ferahtı tavanı yüksek ve masa sandalye giydirmeleri çok gzldi çok beğendik çok memnun kaldık

Yorum yaz