Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

 • Bindallı / kaftan kiralama ve satış
 • Davul şov
 • Dilek feneri
 • Gelin hamamı
 • Hint kınası
 • Kına / nedime ekibi
 • Kına mumu
 • Kına seti
 • Kına tepsisi
 • Oryantal / zenne şov
 • Semazen

İmkanlar

Dans grubu
Organizasyon danışmanlığı
Kişiye özel konsept

Dival Organizasyon Hakkında

Kına gecelerinde alışılmışın dışında bir organizasyon oluşturabilirsiniz. Manisa ilinin Merkez bölgesinde yer alan Dival Organizasyon, hayatınızın en özel gecenize farklı bir boyut kazandırmak için birçok hizmet sunuyor. Kına organizasyonu adına hizmet veren firmanın fiyatları talepleriniz doğrultusunda değişim gösteriyor. Başlangıç paketi 1.000 TL olarak karşınıza çıkıyor. Firmanın her hizmetinden en avantajlı şekilde faydalanma şansınız bulunuyor.

Sunduğu Olanaklar

Dival Organizasyon kına gecenizi unutulmaz kılmak istiyor. Planlama sürecinde sizin isteklerinize önem veriyor. Kişisel isteklerinize göre konsept oluşturmanızda size yardımcı oluyor. Kına organizasyonu alanında tecrübeli olan firma, geceyi renklendirecek bir çok unsura sahip. Organizasyon danışmanlığı verebildiği gibi gecenin tüm sorumluluğunu da üstleniyor.

Eğer konuklarınızı görsel ve haraketli bir dans gösterisi ile eğlendirmek isterseniz, dans grubu ayarlaması yapıyor. İstekleriniz doğrultusunda süsleme ve aksesuar kiralama hizmetleri veriyor. Etkinlik masalarınızı düzenliyor ve sizin için süsleme görevini üstleniyor. Kına gecesi organizasyonu için kolları sıvayan firma, kına gecenizde her türlü probleme yaratıcı çözümler üretiyor.

Verdiği Ek Hizmetler

Kına gecesi organizasyonu kına müziği olmadan olmaz. Dival Organizasyon; hint kınası, kına müziği, kına tepsisine gibi tüm olanakları sağlıyor. Gelin adaylarını yalnız bırakmamak adına kına nedime ekibi ayarlaması da yapabiliyor. Nostaljik bir etkinlik isterseniz sizler için dilek feneri imkanını sunuyor.

Eğer davulsuz eğlence olmaz diyenlerdenseniz, muhteşem bir davul şovu için gereken tüm ayarlamaları yapıyor. Ayrıca dans gösterisi ile konuklarınızı büyülemek istiyorsanız oryantal gösteriyi istekleriniz doğrultusunda organize ediyor.

Daha manevi bir gösteri talep ederseniz de semazen şovunu öneriyor. Eğer isterseniz gelin hamamı kına gecesi de organize edilebilebiliyor. Bindallı / kaftan satış ve kiralama hizmeti de ek avantaj olarak sunuluyor.

Dival Organizasyon Kına Gecesi Fiyatları

Kına organizasyonu fiyatları istekleriniz doğrultusunda değişiyor. 1.000 TL'den başlayan kına organizasyon paket fiyatları, hizmetlerin eklenmesi ile 1.500 TL'ye ulaşabiliyor.

Firma hakkında ayrıntılı bilgi almak ve güncel fiyatları öğrenmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Adres Bilgileri

Dival Organizasyon, Manisa ilinin Merkez bölgesinde yer alıyor. Firmaya çeşitli ulaşım araçlarıyla gidilebiliyor. Özel araç ve taksiler de ulaşım vasıtaları arasında sıkça tercih ediliyor.

Adres: Manisa / Merkez.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

-

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Dilek feneri, kına seti ve kına müziği hizmetlerini sunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kına geceniz için organizasyon danışmanlığı hizmeti veriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Oryantal / zenne şov, semazen ve davul şov gibi hizmetler yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişisel istekleriniz doğrultusunda konsept oluşturuyor.

Dival Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Dival Organizasyon organizasyon fiyatları Dival Organizasyon organizasyon fiyatları Dival Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Dival Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Dival Organizasyon

Yorum yaz