İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
750 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Diva Kuaför Yenibosna Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler konumunda bulunan Diva Kuaför Yenibosna hizmetleriyle dikkat çekiyor. Gelin saçı ve makyajı hizmetiyle adından söz ettiren firma birçok olanağı beğeniye sunuyor. Firmanın gelin saçı ve makyajı fiyatları 750 TL’den başlıyor. Hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Tasarlanan Modeller

Gelin saçı ve makyajı konusunda birbirinden güzel modelleri onayınıza sunan Diva Bayan Kuaförü farklı modelleri de profesyonelce uyguluyor. Saçın kısa veya uzun olmasına dikkat eden firma rengine de ayrıca önem veriyor.

Firma topuz modellerden yandan topuz, tepeden topuz, çiçek detaylı topuz gibi gelin saçı modellerini daha çok salon düğünleri için öneriyor. Kır düğünlerinde açık, salınık, dağınık veya tokalı gelin saçı modelini öneren firma doğayla bütünleşmenizi sağlıyor.

Özgür ruhlar için Helenistik gelin saçı, sadelikten ödün vermeyenler için duvaklı gelin saçı modeli öne çıkarılıyor. Dış çekim konseptine de hizmet sunan firma kişiye özel tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Yüz tipinize göre makyaj önerilerinde bulunan ekip ten renginize uyum sağlayan malzemeler kullanıyor.

Porselen gelin makyajı ile gün boyu rahat edebiliyor, sade gelin makyajı seçeneğiyle gelinliğinizi ön plana çıkarabiliyorsunuz. Esmer gelin makyajı, ela göz makyajı ve kapalı gelin makyajı seçenekleri de bulunan firmada mükemmel görünüme ulaşılabiliyor.

Diva Kuaför Yenibosna Fiyatları

Sistematik bir şekilde çalışan firma çözüm odaklı yaklaşımıyla memnun kalmanızı sağlıyor. Birçok alternatifi geniş hizmet yelpazesine ekleyen ekip seçim yapmanıza yardımcı oluyor. Firmanın başlangıç paket fiyatları ise 750 TL’den başlıyor.

Paket içerikleri ve her şey dahil paket fiyatları hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanaklar

Ağda, cilt bakımı, el ve ayak masajı, manikür ve pedikür, takma kirpik gibi hizmetleri de sunan Diva Bayan Kuaförü memnun kalmanızı sağlıyor. Belirlediğiniz mekana veya eve hizmetleriyle gelen firma tesettür gelin makyajı konusunda rahat hissetmenizi sağlıyor.

Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan ekip rahatınızı ön planda tutuyor. 1 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz firmada yakın arkadaşlarınıza da hizmet veriliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Diva Kuaför Yenibosna İstanbul Bahçelievler konumunda yer alıyor. Firmaya toplu taşıma veya özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. Firmaya, 31, 31E, 98B ve HT12 numaralı hatları kullanarak da ulaşılabilir. Açık adresi ise şöyle;

Çobançeşme, Fatih Caddesi No:33 34196 Bahçelievler / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul Bahçelievler lokasyonunda hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Saç kesimi ve boyama gibi hizmetler de bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanda veya evde hizmet, gelinin yakınlarına hizmet gibi avantajlar bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Standartların ötesinde bir gelin saçı ve makyajı, başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç hizmetlerine ek olarak, manikür ve pedikür, ağda, cilt bakımı, el - ayak masajı ve takma kirpik gibi hizmetleri içerir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Saç türü ve cilt tipine göre farklı tema seçimleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

Birkaç saat içinde, hayal ettiğiniz saç ve makyaj tasarımına kavuşmuş olacaksınız

Diva Kuaför Yenibosna organizasyon fiyatları ne kadar?

Diva Kuaför Yenibosna organizasyon fiyatları Diva Kuaför Yenibosna organizasyon fiyatları Diva Kuaför Yenibosna organizasyon fiyatları ise 750 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Diva Kuaför Yenibosna Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Diva Kuaför Yenibosna

Yorum yaz