Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Dış Mekan Fotoğrafçısı Füsun Özbek Hakkında

İzmir Bornova ilçesinde dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak başarılı işler ortaya çıkaran Dış Mekan Fotoğrafçısı Füsun Özbek, çiftlerin hayalindeki çekimleri gerçekleştiriyor. Doğal mekanlarda, sade ve samimi pozlar yakalamaya öncelik veren fotoğrafçı, şık dekorasyon ve konsept hazırlığı ile ortama canlılık kazandırıyor. Avantajlı paket içerikleri ve fiyatları ile de dikkatleri üzerine çeken düğün fotoğrafçısıyla harika işlere birlikte imza atabilirsiniz!

Çekim Türleri

Füsun Özbek, fotoğraf ve video çekimleriyle çeşitli ve farklı kareleri, anları bir araya getiriyor. Düğün albümünüzü dolu ve samimi pozlar ile canlı bir hale getirmek için düğün sonrasında trashday çekimleri yapılıyor. Aynı şekilde düğün öncesinde ve düğün esnasında çekilen fotoğraflar da albüme dahil oluyor. Fotoğrafların orijinal hallerine bakarak, seçimi tamamen kendiniz yapıyorsunuz.

Düğün günü boyunca alınan video kayıtları ile düğün klibi ve düğün hikayesi hazırlanıyor. Fotoğraf ve videoların bir araya getirilmesiyle de düğün belgeseli oluşturuluyor. İsteğinize göre firmayla ortak karar veriyor ve konsept çekim için hazırlıklara başlıyorsunuz.

Dış Mekan Fotoğrafçısı Füsun Özbek Dış Çekim Fiyatları

Fotoğrafçı ekip, şehir dışı ve yurt dışı çekimleri de yapıyor. Bu çekimlerde istenilen tüm konseptlere uygun ekipmanı ve donanımı temin ediyor. Hem profesyonel çalışması hem de 1.000 TL'den başlayan uygun fiyatları ile sıkça tercih ediliyor.

Konsept, mekan ve poz önerilerinde bulunarak çekim sürecini kolaylaştıran ekiple çalışmak isterseniz DüğünBuketi'nde yer alan telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Çekim Hizmetleri

Talep ettiğiniz ve hayallerinizi yansıtan çekimleri gerçekleştirdikten sonra, sıra alabileceğiniz hizmetlere geliyor. Yapılan fotoğraf ve video çekimlerinin tarafınıza teslimi ortalama 1-2 hafta içerisinde gerçekleştiriliyor. Albüm oluşturma esnasında hangi fotoğrafların kullanılacağı kararını siz veriyorsunuz. Ekip de hazırlığı bu yönde yapıyor.

Şehir dışı ve yurt dışı çekim hizmetleriyle de geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen Dış Mekan Fotoğrafçısı Füsun Özbek, çiftlerin en mutlu anlarında yanında olmaktan gurur duyuyor.

Nerededir?

İzmir, büyük bir şehir olmasına rağmen ulaşım konusunda her zaman rahat bir süreç yaşatıyor. Dolayısıyla Bornova ilçesindeki Füsun Özbek stüdyosuna ulaşmak son derece kolay oluyor. Hem kendi aracınızla hem de toplu taşıma seçenekleriyle rahatlıkla gidebilirsiniz. Toplu taşıma kullanmak isteyenler gelin ve damatlar, İzmir Metro ve ESHOT otobüs hatlarını tercih edebilirler.

Adres: Yeşilova, 4053. Sk. No:43, 35080 Bornova/İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm Türkiye'ye ve yurt dışına çekim hizmeti veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi hizmeti verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Düğün tarihinden 2-3 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Stüdyo çekimi, şehir dışında çekim, orijinal kopya teslimi, dış mekan çekimi ve yurt dışında çekim olanakları bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini ve fotoğrafların orijinal teslimi paket içeriğine dahil oluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetler bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Ekip ve çift tarafından ortak bir karar doğrultusunda konsept çekim yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta sonra teslim ediliyor.

Dış Mekan Fotoğrafçısı Füsun Özbek düğün fiyatları ne kadar?

Dış Mekan Fotoğrafçısı Füsun Özbek düğün fiyatları Dış Mekan Fotoğrafçısı Füsun Özbek düğün fiyatları Dış Mekan Fotoğrafçısı Füsun Özbek organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Dış Mekan Fotoğrafçısı Füsun Özbek Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Dış Mekan Fotoğrafçısı Füsun Özbek

Yorum yaz