İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Makyaj provası
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Dinçer Balıkçıoğlu Gelin Saçı ve Makyajı Hakkında

Dinçer Balıkçıoğlu, gelin saçı ve gelin makyajı konusunda yıllardır modellerle ve profesyonellerle ciddi çalışmalar yürütüyor. İşin estetik ve sağlık boyutunu öne çıkaran baş yapıtlara imza atıyor. Bu saç ve makyaj artisti sahne arkasında olduğu kadar, kameraların önünde de harikalar yarıyor. Türkan Şoray makyajı, Ivana Sert makyajı ve Victoria’s Secret makyajı kategorilerinde hazırladığı videolarla herkesçe tanınmıştır. İstanbul merkezli bu make up artist, 800 TL’den başlayan fiyatları hizmet vermektedir.

Özellikler

Balıkçıoğlu şimdiye kadar pek çok ünlü marka ile işbirliği yapmıştır. İşte Benim Stilim, Doya Doya Moda ve diğer güzellik, cilt bakımı, makyaj temalı programların kamera arkası ekibinde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Dergi çekimleri, konserler ve albüm çalışmalarında da makyözlük deneyimlerinden bahsedebiliriz.

Kanal D, Show TV, FOX TV ve TV8’in aranan makyözlerinden olan Dinçer Balıkçıoğlu, moda sektörünün nabzını tutmaktadır. Pek çok defilelerde ve gündüz kuşağı programlarında en ünlü modellere hizmet vermektedir. Televizyon artistlerine hizmet veren Balıkçıoğlu, bu profesyonel kazanımları düğün sektöründe de ortaya çıkarmaktadır.

Dinçer Balıkçıoğlu Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Fiyatları

Dinçer Balıkçıoğlu’nda gelin saçı ve gelin makyajı ile hazırlanan düğün paketinin başlangıç fiyatı 800 TL iken, her şey dahil fiyat 1.000 TL’den başlamaktadır.

Fiyat konusunda da geniş bir yelpaze benimseyen bu makyöz, her şey dahil paket ile, şehir dışı hizmet, gelin yakınlarına hizmet, evde hizmet ve ücretsiz prova seçenekleri sunmakta.

Hizmetler

Gelinlerimizin de sıklıkla tercih ettiği bu make up artist, kına, söz ve nişan gibi bütün özel günlerinizde kaliteli hizmet prensiplerinden vazgeçmeden özenli çalışmalar yürütmektedir. Saç ve makyaj uygulamalarında sıklıkla tercih edilen markalardan bazıları, MAC, NARS, Make Up Forever, Sephora, Dolce & Gabbana gibi dünyaca ünlü markalar olarak belirtilebilir.

Burada her çeşit gelin topuzu, dağınık saç, örgülü gelin başı, duvaklı gelin saçı modelleri uygulanırken, en güzel gelin aksesuarları tercih edilmekte. Makyaj ise canlı ve doğal tonlarda olup, gelinliğin modeline ve göz rengine göre uygulanmakta.

Nerededir?

Saç ve makyaj stüdyosunun 280 metre ilerisindeki Rumeli Caddesi otobüs durağından geçen 26, 26A, 26B, 30M numaralı hatlarla buraya Fulya, Eminönü ve Beşiktaş’tan ulaşım mümkün. Mekanın açık adresini şu şekilde belirtelim: Harbiye, No:30 Kat:3, Vali Konağı Cd., 34365 Şişli / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ülke genelinde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına, bekarlığa veda partisi ve her özel gün için hizmet sunmakta.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

İstenilen mekanda ve hatta evlerde dahi hizmet veren bu makyöz, bekarlığa veda partisi makyajlarında da aranan isimlerden.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Uzman bir ekibin sıra dışı saç ve makyaj uygulama performansına şahit olacağınız başlangıç paketi ile, arzu ettiğiniz makyaj stillerine sahip olabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç hizmetlerine nazaran daha kapsamlı imkanlar yaratan her şey dahil pakette, çeşitli saç aksesuarları ve geniş çaplı makyaj uygulamaları yapılmakta.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Organizasyonun türüne göre farklı makyaj ve saç modelleri tercih edebilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

Muhtemelen 2 - 3 saat içinde makyaj ve saç işlemleri tamamlanmış olacaktır.

Dinçer Balıkçıoğlu organizasyon fiyatları ne kadar?

Dinçer Balıkçıoğlu organizasyon fiyatları Dinçer Balıkçıoğlu organizasyon fiyatları Dinçer Balıkçıoğlu organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Dinçer Balıkçıoğlu Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Dinçer Balıkçıoğlu

Yorum yaz