İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
5000 ₺
Her Şey Dahil Paket
7000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Dilek Hanif Moda Evi Hakkında

Dilek Hanif Moda Evi, gelin adaylarının hayalini kurduğu gelinliğe kavuşabilmesi için hizmet sunuyor. Sektöründe marka haline gelmiş olan moda evi ismini duyurmayı başarıyor. Her gelin adayının gelinlik modellerini denemek istediği marka, İstanbul Beyoğlu ilçesinde bulunuyor. En mutlu gününüzde kusursuz görünmenizi garanti ediyor. Firma, tasarım modelleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. 5.000 TL’den başlayan fiyatları ile gelin adaylarının beğenisini kazanıyor. Her yılın trendleri doğrultusunda tasarım modellerini mağazasında sunuyor.

Sunulan Olanaklar

Dilek Hanif, en mutlu gününüzde kusursuz görünmenize yardımcı oluyor. Marka sahip olduğu güler yüzlü personelleri ile hayalinizdeki gelinlik modelini tasarlama fırsatı sunuyor. Hazır kalıp modelleriyle evlilik arifesinde olan kişilere en çok tercih edilen gelinlik modellerini sunuyor.

Düğün gününüzde kusursuz görünmenize yardımcı olacak aksesuarları sizler için hazırlıyor. Bolero ve duvak aksesuarları ile gelinliğinizin tamamlayıcı parçalarını oluşturuyor. Eldiven, şapka ve şemsiye aksesuarları ile alternatif sunuyor.

Gelinlik Modelleri

Dilek Hanif Moda Evi tasarım gelinlikleri ile adını duyurmayı başarıyor. Modern ve vintage gelinlik modelleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Organze ve şifon modellerin sunulduğu markadan gelin adayları hayalleri gerçekleşmiş olarak ayrılıyor.

Uçuşan gelinlik modelleri ise yaz aylarında tercih ediliyor. Moda evi her düğün konseptine uygun olan modellerini çiftler için sunuyor. Kaliteli kumaşları ve el işlemeli tasarımlarıyla hayallerinize bir adım daha yaklaşmanıza yardımcı oluyor.

Dilek Hanif Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Firma, gelinlik modelleri için 5.000 TL - 7.000 TL arasında değişen fiyatları belirliyor. 5 haftalık teslim süreci sonunda gelin adayları hayalini kurduğu gelinliğe ulaşabiliyor. Moda evi aynı zamanda abiye seçeneklerini sizler için sunuyor.

Sunduğu hizmetler kapsamında firmanın belirlediği fiyat aralığı değişim gösterebiliyor. Özel olarak tasarlanan modellerde ise fiyatlar mağazada belirleniyor. Firmanın sizler için sunduğu fiyatlandırmayı öğrenmek için ‘Fiyat Teklifi Al’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Adres Bilgisi

Gelin adayları Dilek Hanif moda evinin sunduğu hizmetleri daha detaylı öğrenmek için mağazayı ziyaret edebiliyor. 5 prova sonunda hayallerine kavuşan gelin adayları İstanbul Beyoğlu ilçesinde bulunan mağazaya kolayca ulaşabiliyor. Toplu taşıma ve özel araçlar ile ulaşım kısa süre içinde gerçekleşiyor.

Adres: Ömer Avni, İnönü Cd. 48/A, 34427 Beyoğlu / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul şehrine hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık ve kına elbisesi hizmeti bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kişiye özel dikim ve nişanlık abiyeleri ek avantajlardır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde hazır kalıp modellerini ve tamirat hizmetini sunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketinde is firma kişiye özel dikim ve konsept tasarım fırsatı sunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konseptler ve organze, şifon gelinlik modellerini sunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün teslim süresi 5 haftadır.

Dilek Hanif Moda Evi organizasyon fiyatları ne kadar?

Dilek Hanif Moda Evi organizasyon fiyatları Dilek Hanif Moda Evi organizasyon fiyatları Dilek Hanif Moda Evi organizasyon fiyatları ise 5000 - 7000 TL arasında değişmektedir.

Dilek Hanif Moda Evi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Dilek Hanif Moda Evi

Yorum yaz