İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max

Mekan Özellikleri

 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Orman Içinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Dilek Bahçesi Hakkında

İzmir'in Bornova ilçesinde, Çiçekliköy mevkiinde, yeşil bir manzarada kır düğünü planlayanlar için ideal bir mekân olan Dilek Bahçesi çeşitli organizasyonlara elverişli bir ortam sunuyor. Orman manzarası, 30 TL'den başlayan cazip düğün fiyatları ve kır düğünleri için sunulan imkânları ile göz dolduruyor.

Kapasite Bilgisi

Dilek Bahçesi’nin açık ve kapalı alan kapasiteleri, farklı organizasyonlara olanak sağlıyor. Açık alanda 1000 kişiye kadar davetli ağırlanabilen Dilek Bahçesi, kır düğünü tercihleri için özellikle tavsiye ediliyor. Kapalı alanı yemekli davetlerde 500 kişilik organizasyonlar için uygun olan mekân, kokteyl davetler için 750 kişilik kapasite sunuyor. Ayrıca vale hizmeti ve 250 araca kadar kapasitesi olan otoparkı bulunuyor.

Bahçenin Sunduğu İmkânlar Nelerdir?

Doğa ile iç içe yeşil bir manzara eşliğinde kır düğünleri, nişan, kına ve nikâh törenleri organize edebilirsiniz. Bahçede her ayrıntı, düğün ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmış. Masa süslemelerindeki detaylardan nedimelere, palyaçolardan hediye köşesine kadar her şey düşünülmüş. Bu telaşlı günün stresini yeşil bir manzara paylaşıyor; siz ve davetlilerinize günün tadını çıkarmak kalıyor!

Dilek Bahçesi; kır düğünü, nişan, kına ve sünnet düğünü gibi davetler için özellikle tercih ediliyor. Bunu sebebi, sunduğu imkânlarda gizli! Şehre yakın bir lokasyondaki mekânın ormanlık ve kırsal alan manzarası da bulunuyor. Ses, ışık ve sahne sistemleri gibi düğünler için ihtiyaç duyulan ekipmanları barındıran bahçeye organizasyon firması, catering firması ve fotoğrafçı getirmeye izin veriliyor.

Engelli girişleri ve vale hizmeti gibi özelliklerinin yanında deneyimli aşçıların hazırladığı menüler dikkat çekiyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkânı verilen Dilek Kır Düğünü organizasyon sorumlusu da barındırıyor. Yemekli davetlerinizde profesyonel servis elemanlarıyla hizmet veriliyor.

Dilek Bahçesi Kır Düğünü Fiyatları

Dilek Bahçesi “uygun fiyatlarla kaliteli hizmet” anlayışı ile düğün fiyatları konusunda alternatif paketler sunuyor. Yemekli düğünlerde ve kokteyllerde paket başlangıç fiyatları 30 ila 50 lira arasında değişiyor. Organizasyon türüne ve menü seçeneklerine göre 50 liradan 80 liraya kadar çıkabilen başlangıç fiyatları, düğün sahiplerinin talebine göre şekillendirilebiliyor. Hafta içi ve hafta sonu davetleri için de farklı düğün fiyatları uygulanabiliyor.

Fiyatlarla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilir ve size özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Dilek Bahçesi Nerededir?

Peki, bu kır bahçesine nasıl gidilir ve nerede konumlanmıştır? Çiçekliköy İzmir adresindeki Dilek Bahçesi, İzmir Alsancak’tan 17 kilometre, Bornova merkezden 10 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Özel araçla Alsancak’tan 20 dakika, Bornova’dan 10 dakikada ulaşılabiliyor. Dilek Bahçesi’nin açık adresi ise şu şekilde:

Çiçekli Mahallesi Çamlık Caddesi No:38 Bornova / İzmir

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan catering, organizasyon ve fotoğrafçı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün dışında nikah töreni, kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, bekarlığa veda partisi, evlilik teklifi gibi etkinlikler düzenlenebilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 4 ay öncesinde mekanla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi içerisinde kokteyl menü ve düğün pastası servisi, standart mekan giydirme ve ışık, ses, sahne hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde kişiye özel mekan giydirme, şamdan ve supla seçenekleri, yemek servisi, menülerde tadım ve değişiklik, organizasyon sorumlusu ve orkestra temini gibi hizmetler yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı olduğu düğün fotoğrafçısı bulunuyor. İsterseniz dışarıdan fotoğrafçı ile çalışma imkanı da mevcut.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan sizin için orkestra ve DJ teminini gerçekleştiriyor. Dilerseniz kendi anlaştığınız müzik grubu ile de çalışabilirsiniz.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Her iki hizmet de 00.00'de sona ermektedir.

Dilek Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Dilek Bahçesi düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Dilek Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Dilek Bahçesi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Dilek Bahçesi açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Açık alanda kalabalık bir düğün gerçekleştirdik. En özel günümüzü bizim için daha da güzelleştirmek için elinden gelen yapan tüm çalışanlara teşekkür ederiz. Harika bir ekipsiniz. Orkestranın müzikleri ve enerjisi süperdi. Coştukça coştuk gecenin sonunda ayaklarımı hissetmiyordum 🙂 Enerjik bir ekip , çok güzel bir mekan daha ne olsun 🙂

 2. Puan

  Okulum ve öğrencilerim adına teşekkür ederim. Okulumuz içinde öğrencilerimiz içinde unutulmaz bir gün oldu. Öğrenciler ve öğretmen arkadaşlarımda çok eğlendi orkestra çok güzeldi. Hepinize teşekkürler. İleride olacak olan mezuniyet organizasyonlarında görüşmek dileğiyle , iyi çalışmalar.

 3. Puan

  Kapalı alanda nişanımızı gerçekleştirdik düğünümüzü de açık alanda yapmayı düşünüyoruz hep duyduğum her düğünde aksilik çıkar bunu en aza indirgeyen hatta yok eden bir ekiple çalışma fırsatı bulmuştum bu çok önemliydi işlerini severek yapan kişilerle iş yapınca hiç bir pürüz çıkmıyor umarım düğünümde aynı şekilde geçer teşekkürler.

 4. Puan

  Mustafa Beyin ilgisi ve tecrübesi sayesinde Dilek Bahçesi düğün salonundan memnun kaldım .Açık bir alan ve ulaşımı rahat olduğu için tercih ettim . 550 kişilik bir düğün gerçekleştirdik düğünümüz bittikten sonra bile konuklarım beğenilerini hala söylüyor . Her şey için teşekkürler.

Yorum yaz