İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2500 ₺
Her Şey Dahil Paket
6000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Digilife Müzik Organizasyon Hakkında

Büyüleyici bir organizasyonun en vazgeçilmez unsurlarından birisi de iyi bir müziğin eşliğidir. Digilife Müzik Organizasyon düğün, nişan, kına gecesi, sünnet gibi çok çeşitli organizasyonlarınız için dilediğiniz müzik desteğini sağlıyor. Uygun fiyatları ve kampanyaları ile de sizlere yardımcı olan topluluk ile davetinizde olmasını istediğiniz müzik desteğini sağlayabilirsiniz.

Uygun fiyatları ve yüksek kalitesi ile sizlere hayal ettiğinizden de fazlasını veren Digilife Müzik’ten çok memnun kalacaksınız.

 Digilife Müzik Organizasyon’un Çalışma Prensipleri

1. Organizasyon türü ve konsepte göre düşünmek.

Her etkinliğe ve her konsepte göre çok çeşitli müzik desteği ihtiyacı doğar. Buna bir de siz değerli misafirlerimizin özel istekleri eklenir. Digilife Müzik Organizasyonu tüm etkenleri tartarak sizler için en memnun edici müzik organizasyonu hizmetini vermeyi amaç edinir.

2. Doğru Planlama

Digilife Müzik organizasyonu ekibi davetinizin müzik organizasyonu kısmının başarıyla tamamlanması için zamanlı ve planlı bir şekilde çalışır. Digilife Müzik’in siz değerli çiftlerden tek talebi kendileri ile vakitli bir şekilde irtibata geçmeniz. Topluluk ile erkenden bağlantı kurarak davetiniz için istediğiniz müzik organizasyonu hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Böylelikle Digi life Müzik sizin taleplerinizi en ince ayrıntısına kadar anlamış olacak ve planlamalarına başlayacaktır. Ayrıca erken rezervasyon yaptırarak çeşitli kampanyalar ve indirimlerden de yararlanma imkanınız doğar. Düğün Buketi ile anlaşmalı olarak çalışan Digi life Müzik, sadece siz değerli misafirlerimize özel çok uygun fiyatları ile de sizleri şaşırtır.

3. Yüksek kaliteli teknik donanım

Eğlence sektörü deyip geçmemek gerekir. Sadece iyi müzisyenler ile iyi bir müzik organizasyonunun garantisi verilemez. Digilife Müzik teknik anlamda son derece donanımlıdır ve etkinliğiniz sırasında herhangi bir aksaklık ihtimali söz konusu değildir. Her biri alanında son derece deneyimli teknik ekibi ve müzisyen ekibi ile hayal ettiğinizden çok daha üstün bir hizmet alırsınız.

4. Etkinlik Öncesi Mekan Araştırması

Digilife Müzik Organizasyonu ekibinin en birincil çalışma prensiplerinden biri ise ezbere varsayımlardan kaçınmaktır. Digi life Müzik ekibi etkinlik öncesinde mutlaka mekan ziyareti yapar. Böylelikle oturma düzenine, davetli sayınıza, mekanın akustik özelliklerine göre bir değerlendirme yapar. Tüm bu değerlendirmeler doğrultusunda en çok verimi alabileceği düzenlemeleri hazırlar. Böylelikle organizasyon günü beklenmedik bir durumla karşılaşma ihtimali de bertaraf edilmiş olur.

5. Kişisel Zevklerinizi Göz Ardı Etmez

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Digi life organizasyonun her aşamasında sizinle uzun sohbetler ederek taleplerinizi etraflıca öğrenmeye çalışır. Müzisyenlerin icra edeceği şarkı listesinden sahne dekoruna kadar tüm detaylar hakkında sizin fikrinizi alır. Herhangi bir konuyla ilgili fikir ve önerilerinizi dikkate alır ve çözümler üretir. Zira Digilife Müzik için her şeyden önemlisi en önemli davetinizin eşsiz bir şekilde gerçekleştirilmesi.

Digilife Müzik Organizasyonu'nun Sağladığı Hizmetler

Canlı Müzik Grupları:

Digilife Müzik Organizasyonu bünyesinde anlaşmalı olan, çok çeşitli türden müzikler icra eden canlı müzik ekipleri yer almaktadır. Bunlardan bazıları fasıl ekipleri, Balkan bandosu, duo-trio-quartet grupları, eğlence orkestraları. Her bir ekip Digi life Müzik Organizasyonu ile uzun yıllardır güven çerçevesinde birlikte çalışmakta. Kuvvetli güven bağları eşliğinde Digi life Müzik’in sizlere sunduğu müzik ekiplerinden çok memnun kalacaksınız. Dilediğiniz türdeki müzik ekibi ile anlaşma yapabilmek için erken rezervasyonun ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Digi life Müzik Organizasyonu ile hemen anlaşma yapmak için biz Düğün Buketi ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

Digilife DJ’leri:

Digilife Müzik Organizasyonu bünyesinde branşlarına göre çok sayıda DJ yer almaktadır. Her Dj kendi branşında deneyimle ve uzmanlaşmıştır. Davetinizdeki müzik desteğinin bir Dj tarafından sağlanmasını istiyorsanız hangi tür müzikler istediğinizi kararlaştırabilirsiniz. Çeşitli branşlar arasında 80’ler 90’lar partisi, kına gecesi, düğün ve festival gibi pek çok konsept yer alır.

Ses ve Işık Sistemleri:

Digilife Müzik Organizasyonu davetinize kusursuz bir müzik desteği sağlayabilmek adına yüksek bir teknik donanıma sahiptir. İlerleyen teknolojiyi ve tüm yeniliklerini yakından takip eder ve teknik ekipmanını yenilemekten kaçınmaz.

Digi life Müzik Organizasyonu’ndan kusursuz bir hizmet almak istiyorsanız etkinlik gününüzden en az 4 hafta önce iletişime geçmenizi öneririz.

Sadece siz Düğün Buketi misafirlerine özel sayısız kampanyalar, indirimler, dönemsel fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız sık sık bizi ziyaret edebilirsiniz. Fiyat almak ya da herhangi bir soru işaretini gidermek adına dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Ekipman, açık havada performans, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı, kendi müzik listesini oluşturma gibi imkanlar sağlanmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce irtibata geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Barkovizyon ve led ekran, dans grupları, davul show, dj, fasıl grupları, grup, orkestra, ses-ışık-truss ve sahne hizmetleri mevcuttur.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

80’ler 90’lar partisi, kına gecesi, düğün ve festival konseptleri ile hizmet vermekteler.

Digilife Müzik Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Digilife Müzik Organizasyon düğün fiyatları Digilife Müzik Organizasyon düğün fiyatları Digilife Müzik Organizasyon organizasyon fiyatları ise 2500 - 6000 TL arasında değişmektedir.

Digilife Müzik Organizasyon Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Digilife Müzik Organizasyon

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Puan

    Çok eğlenceli bir gece oldu Ozan Bey başta olmak üzere tüm DİGİLİFE ailesine sonsuz teşekkürler <3

Yorum yaz