Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Didem Basmacı Photography Hakkında

İstanbul ili Beşiktaş ilçesi konumunda yer alan düğün fotoğrafçılığı hizmeti veren Didem Basmacı Photography, özverili, konforlu ve profesyonel çalışmasıyla çok tercih ediliyor. İstanbul ve şehir dışı fotoğraf çekim imkanları bulunuyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı fiyatları 1.000 TL’den başlıyor ve muazzam poz seçeneklerine sahiplik ediyor.

Çekim Türleri

Didem Basmacı Profesyonel Fotoğrafçılık, düğün fotoğrafçılığı alanında İstanbul’un tarihi ve profesyonel çekim alanıyla çok tercih ediliyor. Düğününüz boyunca unutamayacağınız anları video çekimi ve fotoğraf çekimi ile kaydediyor. Her ortama ısıtan çeşitli aksesuarlar ile çekimi eğlenceli hale geliyor. Etkileyici düğün klibi dizaynı sizlere sunuluyor. Dış çekim ve stüdyo çekimi yapılabiliyor, aynı zamanda mevsim şartlarına uygun olarak da çekim imkanı sunuluyor.

Nişan çekimi ve müziğine karar verdiğiniz trashday çekimleri firma tarafından sunuluyor. Düğün hikayenizi kuafördeki hazırlıklarınızdan itibaren çekme imkanı sağlıyor. Kendi zevk ve isteklerinize uyan konseptte fotoğraf çekim olanağı sağlanıyor. İstanbul Fotoğraf Projesi gibi çok özel projelerde yer alan ekip ile en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek ve birlikte çalışmak için iletişime geçebilirsiniz.

Didem Basmacı Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

İstanbul’un en çok tercih edilen düğün fotoğrafçılarından biri olan bu firma ile mükemmel anılarınızı kaydetme imkanı sunuluyor. Seçilen tema seçeneklerine göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. İki paket seçeneği sunuluyor ve başlangıç paket seçeneği uygun bir fiyata sizlere sunuluyor.

Dış çekim fiyatları 1.000 TL ile 1.500 TL arasında hizmetinize sunuluyor. Didem Basmacı Profesyonel Fotoğrafçılık hakkında Ücretsiz Teklif Al butonuna tıklayarak en güncel bilgi donanımına sahip olabilirsiniz.

Olanakları

Didem Basmacı Profesyonel Fotoğrafçılık, profesyonel çalışma arkadaşları ve son teknolojik ekipmanları ile ön plana çıkıyor. Güler yüzlü ekip arkadaşları ile sizlere eğlenceli ve konforlu bir çekim imkanı sunuluyor. Şehir dışı çekim imkanı sunan bu firma her alanda mükemmel anlarınızı sizlere sunuyor.

Dış mekan çekimi, çiftlerle anlaşılan uygun yerlerde yapılabiliyor. 5-6 ay önceden iletişime geçerek bu profesyonel ekip ile çalışabiliyorsunuz. Farklı aksesuarlar ile çekiminize renk katmanızı sağlayan ekibi yaratıcı fotoğraf kareleriyle sizleri büyülüyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Beşiktaş konumunda yer alan Didem Basmacı Photography, freelance çalışan bir firmadır. Freelance çalışan firma şehir dışı çekim imkanı da sunuyor. DüğünBuketi Danışma Hattı'nı ücretsiz bir şekilde arayarak irtibata geçebilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm Türkiye'ye hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün fotoğrafçılığı haricinde, doğum ve mezuniyet çekimleri yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 4 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date, trashday konseptleri, nişan ve katalog çekimi ek avantajları oluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi yapılıyor ve özel albüm hazırlanıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim ve şehir dışı çekim imkanı bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişisel konsepte bağlı olarak değişiklik gösteriyor ve arzu ettiğiniz dekorasyon uygulamaları gerçekleştiriliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2-3 ay arasında teslim ediliyor.

Didem Basmacı Photography düğün fiyatları ne kadar?

Didem Basmacı Photography düğün fiyatları Didem Basmacı Photography düğün fiyatları Didem Basmacı Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Didem Basmacı Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Didem Basmacı Photography

Yorum yaz