İstanbul Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
200
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
200
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Engelliye uygun giriş
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Deniz manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
İçecek barı
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Otopark
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
After party alanı
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Destina Marina Meyhane Hakkında

Destina Marina Meyhane, İstanbul şehrinin Beylikdüzü ilçesinde konumlanıyor. Açık ve kapalı alanlarıyla çok sayıda müşteri ağırlayabilen mekanın çok güzel bir bahçesi bulunuyor. Muhteşem deniz manzarası size yemek ve eğlencelerinizde eşlik ediyor. Yıllardır sizleri eğlendirmek için çalışan mekan çokça talep görüyor. Üstelik fiyatları da yalnızca 80 TL'den başlayarak bütçenizi zorlamayacak. Nikah sonrası yemek fiyatları ve dahası için yazımızı okuyun.

Mekanın Özellikleri

Destina Marina Meyhane bünyesindeki açık hava ve kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi arasında değişiyor. Yemekli kapasitesi 300-400 kişiye ulaşıyor. Kokteyl servisi de mevcut olan mekanda, kokteyl kapasitesi 300-400 aralığında oluyor. İç mekanda kolonsuz salon ve yüksek tavan özellikleri sayesinde çok daha geniş ve ferah bir alan oluşuyor.

Dışarıda ise bahçenin ve deniz manzarasının tadını çıkarmanız sağlanıyor. Meyhanede otopark yer alıyor ve 250-500 arasında araç kapasitesi bulunuyor. Vale hizmeti veriliyor. Böylelikle özel aracınızla geldiğinizde hiçbir sıkıntı çekmemeniz için çalışılıyor.

Destina Marina Meyhane Fiyatları

Bu davet alanı, fiyatları ile müşterilerin gönlünü kazanıyor. Hafta içi ve hafta sonu yemekli fiyatları 150-200 TL arasında değişiyor. Hafta içi kokteyl fiyatı ise 80-100 TL arasında bir fiyata denk geliyor. Hafta sonu kokteyl servisi yapılmıyor. İsteğinize göre alkollü ve alkolsüz içecekler sunuluyor.

Sunulan Hizmetler

İstediğiniz lezzette bir yemeğe ulaşmanız için menü tadımı ve menüde değişiklik yapma hizmetleri veriliyor. Çocuklara özel ve vejetaryen menüleri bulunuyor. Seçimleriniz doğrultusunda enfes bir yemek hazırlanıyor. Destina Meyhane’yi tercih ettiğinizde sizinle organizasyon sorumlusu ilgileniyor ve tüm isteklerinizi karşılamak için çabalıyor. Ama isterseniz bir organizasyon firmasıyla anlaşabiliyorsunuz.

Yine isteğinize bağlı olarak fotoğrafçı getirme imkanı Destina Marina Meyhane tarafından sunuluyor. Mekan ışık, ses ve sahne hizmetini sağlıyor ve tarzınıza uygun bir müzik şöleni yaşatıyor. Destina Meyhane, usta aşçıları sayesinde nikah sonrası yemek için en çok tercih edilen yerlerden biri oluyor. Profesyonel ekibi ve kaliteli müzikleriyle size unutulmaz bir gece yaşayacaksınız.

Nasıl Gidilir?

Destina Marina Meyhane, İstanbul ilinin Beylikdüzü ilçesinde yer alıyor. Metro, metrobüs, otobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir konumda bulunuyor. 458, A239 ve BL109 numaralı hatları kullanarak Hanımeli Durağı'nda inebilir, 10 - 15 dakikalık yürüme mesafesinin ardından mekana ulaşabilirsiniz.Taksiyle veya şahsi aracınızla da rahatça ulaşım sağlıyorsunuz. Açık adresi: "Yakuplu Merkez Mah. West İstanbul Marina, Ulusum Cad. No: 28 Beylikdüzü - İstanbul" şeklindedir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler ve dahası burada gerçekleştirilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Vale hizmeti, otopark hizmeti menü tadımı ve menüde değişiklik ek avantajlardandır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa ve sandalye süsleme hizmeti başlangıç paketindedir. Süsleme işlemlerinin detayları için, mekanın yetkililerine danışabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Catering ve müzik grubu her şey dahil pakettedir. Menüde değişiklik imkanı ve mekanın süslenme seçenekleri, her şey dahil pakette.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

İstediğiniz fotoğrafçıyla anlaşabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alanları mevcut. 200 kişi ağırlanabilir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan dışından müzik grubu temin ediliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Hem kokteyl hem de yemekli menü çeşitleri var. Menüler, kebap ve pide ağırlıklı.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

02.00'ye kadar müzik ve ses hizmetleri devam etmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstediğiniz konsept ve tema da hizmet veriliyor. After parti ve nikah sonrası eğlence konsepti, mekandaki yetkililer tarafından planlanmakta.

Destina Marina Meyhane organizasyon fiyatları ne kadar?

Destina Marina Meyhane organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 80 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Destina Marina Meyhane organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Destina Marina Meyhane Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Destina Marina Meyhane açık alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz