İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
4000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim
Özel dikim
Beden küçültme
Özel dikim abiye
Özel abiye tasarımı
Özel nişanlık tasarımı

Derya Moda Evi Hakkında

Özel günlerde bir kadının kendini şık hissetmesini sağlayan en önemli etkenlerden biri saçı, makyajı ve kıyafetleridir. Derya Moda Evi sayesinde nişan, kına gecesi, mezuniyet ve düğün için gereken tüm abiye kıyafetlerinizi en son moda modeller arasından seçebilirsiniz. Özel tasarım ve en şık hazır kalıp gelinlik modelleri ile hizmet veren Konak Derya Gelinlik 1000 TL'den başlayan fiyatları ile İzmirli gelinleri bekliyor.

Gelinlik ve Abiye Modelleri

Derya Moda Evi her yıl son modaya uygun düğün kıyafeti modelleri ve abiyeler tasarlıyor. A kesim, prenses, balık, kabarık ve kaburga model gelinlik gibi onlarca hazır model arasından dilediğinizi seçebilir, daraltma ve küçültme işlemleri ile tam üzerinize uygun hale getirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra özel tasarım gelinlik hizmeti ile istediğiniz kumaşı seçebilir, süslemeleri planlayabilir e hayallerinizdeki gelinliğin tasarımına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca nişan elbisesi ve mezuniyet elbisesi gibi abiyelerde de bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Derya Gelinlik aksesuar konusunda da size yardımcı oluyor. Duvak, saç akseuarları ve gelin buketi tasarımları da gelinliğinize uygun biçimde tasarlanıyor.

Derya Moda Evi Abiye ve Gelinlik Fiyatları

Bu moda evinde birbirinden çeşitli abiyeler ve gelinlikler bulunmakta. Hazır model gelinlik fiyatları 1.000TL ile 4.000TL arasında değişiyor. Oldukça uygun fiyatları bulunan Derya Moda Evi sayesinde kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Bunun yanında özel dikimler kıyafetlerde de uygun fiyatlar sizleri beklemekte. Her abiye kumaşına ve dikimine göre farklı fiyatlandırmaya sahip.

Derya Gelinlik'in DüğünBuketi gelinlerine özel indirimlerinden faydalanmak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilir ya da ücretsiz danışma servisimizi arayabilirsiniz.

Sunulan Diğer Hizmetler

Derya Gelinlikçi bütçenize uygun bir şekilde gelinlik kiralama hizmeti de veriyor.Ayrıca özel tasarım isteyenler için prova imkanları da bulunuyor. Aynı şekilde nişanlık ve abiye kıyafetlerde küçültme, daraltma ve prova hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Derya Moda Evi'nin hizmetleri sayesinde her gelin hayalindeki kıyafete ulaşarak buradan ayrılıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Konak Kemeraltı’nda yer alan bu davet alanına birçok ulaşım imkanı bulunmakta. Kişisel araçlarınız ile geleceğiniz gibi toplu taşıma açısından da alternatiflere sahipsiniz. Otobüs, metro ve tramvay ile bu moda evine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir'de hizmet vermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan ve abiye kıyafetler, kiralama, özel dikim gibi ekstra hizmetler sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Özel dikim, hazır model, abiye ve nişanlık başlangıç paketin içeriğini oluşturmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içeriklerinde gelinlik ve gelinliğin tamamlayıcı aksesuarları yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Firma bünyesinde helen kesim, a kesim ve balık model gibi birbirinden şık hazır gelinlik modelleri yer alıyor. Dilerseniz kişiye özel tasarım imkanını da değerlendirebilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta içerisinde teslim alabilirsiniz.

Derya Moda Evi organizasyon fiyatları ne kadar?

Derya Moda Evi organizasyon fiyatları Derya Moda Evi organizasyon fiyatları Derya Moda Evi organizasyon fiyatları ise 1000 - 4000 TL arasında değişmektedir.

Derya Moda Evi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Derya Moda Evi

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    hayalimdeki gelinliği tam istediğim gibi ve üstüme uyan şekilde tasarladılar 🙂 nasıl teşekkür ederim hiç bilmiyorum ama ilk giydiğim anda nasıl mutlu oldum anlatamam. provalarda çok yardımcı oldular. kusursuz bir gelinliğim oldu. Derya Hanıma Tekrar tekrar teşekkür ederim 🙂

Yorum yaz