Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Derya Engin Photography

İstanbul ili Üsküdar ilçesinde bulunan Derya Engin Photography düğün fotoğrafçısı genç, dinamik, yaratıcı ve profesyonel bir ekip ile dış çekim gerçekleştiriyor. Düğün belgeseli, save the date, trashday, düğün albümü, nişan çekimi ve aile çekimi  gibi birçok hizmetini uygun fiyatları dahilinde sunuyor. Yurt içi ya da yurt dışı fark etmeden dünyanın her yerinde gelin ve damadın mutlu gününde yanlarında oluyor.

Çekim Türleri ve Hizmetleri

Derya Engin Photography düğün belgeseli, trash the dress, save the date gibi birçok çekim yapabiliyor. Çekim öncesi gelin ve damat ile tanışan ekip çiftin istediği çekimi anlamaya çalışıyor. Ön tanışmanın çiftin çekim sırasında daha rahat olmasını sağlayacağını düşünen düğün fotoğrafçısı istenilen konsepte göre çekim planlıyor. Gelin makyajı ile çekime başlanıyor. Düğün saatine kadar istenilen çekim yerleri kullanılarak yaklaşık iki saatlik çekim gerçekleştiriliyor. Gelin ve damadın isteğine bağlı olarak ilk dansa ya da gelin çiçeği atılana kadar çekimler sürüyor.

Derya Engin Photography Üsküdar Dış Çekim Fiyatları

Üsküdar ilçesindeki düğün fotoğrafçısı yurt içi ya da yurt dışı fark etmeden çiftin istediği her yerde çekim yapabiliyor. Standart başlangıç dış çekim fiyatları 1.500 TL olarak belirleniyor. Seçilen yerlere ve dış çekim paketine bağlı olarak değişen dış çekim fiyatları konusunda daha fazla bilgi almak için sayfada yer alan ''Fiyat Teklifi Al'' butonundaki formu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

8 ile 12 saat arasında değişen tüm gün çekim paketi sonunda yaklaşık 900 fotoğrafın orijinali ve dilediğiniz 60 poz sizin için hazırlanıyor. Derya Engin Photography, dış çekim paketi sonunda çiftlere yaklaşık 400 fotoğrafın orijinali teslim ediyor. Seçilen 50 poz üzerinde işlem uygulanıyor. Gelin ve damat ile birlikte düğün albümü seçen düğün fotoğrafçısı çiftin anılarını hazırlarken her aşamaya onları dahil ediyor ve içlerine sinmesini sağlıyor.

Nerede?

Üsküdar ilçesinde sizleri beklen düğün fotoğrafçısı yıl içerisinde aktif bir şekilde çalışıyor. Çiftlere kaliteli anı bırakmayı amaçlayan Derya Engin düğün fotoğrafçısı için düğün tarihini belirler belirlemez iletişime geçmeniz tavsiye ediliyor. Stüdyoyu ziyaret etmeniz için adres: Akasya Acıbadem Kent Etabı (Akasya AVM üstü) A1 Blok Kat: 21 Daire:96 34660 Üsküdar / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Yurt içi ve yurt dışı çekimi yapılabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün çekimi, doğum çekimi, nişan çekimi, konsept çekim, katalog çekimi, save the date, trashday.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta öncesinden.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Düğün hikayesi ve düğün klibi haricinde kuaförde çekim avantajları da bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim ve düğün videosu.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün belgeseli, dış çekim, düğün videosu, düğün albümü.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çift ile konuşularak uygun konsept belirleniyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 ay sonra.

Derya Engin Photography düğün fiyatları ne kadar?

Derya Engin Photography düğün fiyatları Derya Engin Photography düğün fiyatları Derya Engin Photography organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Derya Engin Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Derya Engin Photography

Yorum yaz