Manisa Sünnet Düğünü Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
5000 ₺
Her Şey Dahil Paket
7500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Mevlit şekeri
  • Sünnet kınası seti

İmkanlar

Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Lcv
Mekan giydirme
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Derin Dizayn Organizasyon Hakkında

Manisa şehrinin Şehzadeler ilçesinde bulunan Derin Dizayn Organizasyon firması, pek çok organizasyonda hizmet veriyor. Bunlardan en popüleri sünnet düğünü organizasyonu oluyor. Deneyimli ve güler yüzlü bir ekibi bulunuyor. Kişiselleştirilmiş çalışmalar sunarak çocukların mutlu olması ve günü eğlenerek geçirmesini sağlıyor. 5.000 TL’den başlayan paket fiyatları da firmanın tercih edilirliğini artırıyor.

Firmanın Özellikleri

Derin Dizayn, sünnet düğünü organizasyonlarının yanı sıra farklı organizasyonlarda da hizmet veriyor. Açılışlar, baby shower, toplantılar, davetler, kurumsal etkinlikler, nişan, düğün, parti, doğum günü, mezuniyet törenleri gibi etkinlikler için de gönül rahatlığıyla tercih ediliyor.

Firma kişiye özel konsept ve tema tasarımları ile hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştiriyor. Tüm bunlar için davetten sadece 5 hafta önce organizasyon firması ile iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Derin Dizayn Organizasyon Sünnet Düğünü Fiyatları

Firmanın sünnet düğünü organizasyonu fiyatları, başlangıç paket fiyatı ortalama 5.000 TL olarak sunuluyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 7.500 TL bandında oluşturuluyor. Paketler istenilen hizmet seçeneklerine göre farklılık gösteriyor. Hesaplamalar özenle yapılıyor ve esas amaç olarak müşteri memnuniyeti ön planda yer alıyor.

Daha detaylı firma bilgisi için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonunu tıklayabilir ve ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurarak size özel fiyat seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

Sunulan Hizmet ve Olanaklar

Derin Dizayn Organizasyon, eğlenceli sünnet düğünü etkinlikleri ile aileler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Demo masa ile davet öncesinde değişiklik yapma imkanınız bulunuyor. Barkovizyon, havai fişek gösterisi geceye renk katıyor. Dj ve sanatçının müzik performansı dans etmem diyenleri dahi harekete geçiriyor. Her anınız video ve fotoğraf çekimleri ile ölümsüzleştiriliyor.

Kişiye özel tema tasarımı ile mekanda şık bir ambiyans yaratılıyor. Masa ve sandalye süsleme, çiçek aranjmanları, renkli balon ve tüllerle her detay zevkinizi yansıtıyor. Konuklarınız için lezzetli ikramlar, pasta servisi, davet şekeri özenle servis ediliyor. Sünnet paketinde yer alan sünnet kınası, halay mendili, dilerseniz sünnet tahtı ile geleneksel bir tören gerçekleşiyor.

Nerededir?

Manisa şehrinin Şehzadeler ilçesinde bulunan Derin Dizayn Organizasyon şehir içi ve şehir dışında hizmet veriyor. Firma, şehir merkezine konumlandığı için toplu ulaşım araçları ve özel aracınızla ulaşmanız oldukça rahat oluyor.

Firmanın açık adresi şu şekildedir: Utku Mahallesi, 1815 Sokak, No 110/B 45010 Şehzadeler / Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa ve diğer illerde hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, toplantılar, davetler, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, doğum günü, mezuniyet törenleri gibi organizasyon seçenekleri bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Fotoğraf ve video, ışık ve ses ekipmanları, LCV hizmeti, masa / sandalye temini, mekan giydirme, çiçek, davet şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı, süsleme hizmetleri veriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Barkovizyon, catering, davetiye, DJ, sünnet kınası, havai fişek, demo masa, sanatçı bu pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Demo masa, tema ve konsept gelişme seçenekleri bulunuyor.

Derin Dizayn Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Derin Dizayn Organizasyon organizasyon fiyatları Derin Dizayn Organizasyon organizasyon fiyatları Derin Dizayn Organizasyon organizasyon fiyatları ise 5000 - 7500 TL arasında değişmektedir.

Derin Dizayn Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Derin Dizayn Organizasyon

Yorum yaz