Manisa Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
5000 ₺
Her Şey Dahil Paket
7500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Davetiye
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Mekan giydirme
Servis elemanı

Derin Dizayn Organizasyon Hakkında

Manisa Şehzadeler ilçesinden bulunan Derin Dizayn ve Organizasyon firması, şık ve modern tarzıyla dikkatleri çekiyor. Düğün organizasyonu konusunda elit bir tarz oluşturmak isteyenlerin davetlerinde yalnız bırakmıyor. 5.000 TL’den başlayan düğün organizasyon fiyatları olan firma, tarzınıza uygun hizmet seçenekleriyle fiyat üzerinde değişiklik sağlayabiliyor. Modern tarzını yansıtabilmenizi sağlayacak firmayla davetinizden beş hafta önce iletişime geçmeniz halinde, hayalini kurduğunuz unutulmaz gün için imkanları sizlere sunuyor.

Firmanın Olanakları

Derin Dizayn Organizasyon, çok çeşitli organizasyonlarda hizmet veriyor. Açılışlar, baby shower, doğum günü, nişan gibi organizasyon çeşitliliği taşıyor. Düğün organizasyonu ise başarılı bir şekilde ilerleme sağlıyor. Şıklığı davetlerde yansıtan firma, kişilerin tarzlarına hitap etmeyi ve işlerini titizlikle yapmayı önemsiyor.

Bu şıklığı diğer şehirlere de taşıyan firma tek bir şehirde değil şehirlerarası hizmet sunuyor. Kişiselleştirilmiş temalar ve konseptler geliştiriyor. Mekan giydirme, dekor, pasta, servis ve hizmet elemanı gibi çok çeşitli imkanlara sahip olup kaliteli hizmet vermeyi hedefliyor.

Derin Dizayn Organizasyon Düğün Fiyatları

Tarzınıza uygun ve sizi yansıtacak farklı seçeneklerle masalsı bir düğün organizasyonu için hizmetlerini sunuyor. Bu hizmetler 5.000 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor. Hizmet çeşitliliğine göre farklı paketler oluşturulabiliyor ve olanaklar göz önünde bulunduruluyor. Elit bir hizmet anlayışına sahip olan firma organizasyonlarıyla unutulmayacak günlerinizde yanınızda oluyor.

DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçerek güncel fiyatları takip edebilirsiniz. Ayrıca size özel fiyatları öğrenebilmek için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Derin Dizayn firması, şık ve modern bir tarz oluşturuyor. Düğün organizasyonu konusunda birçok zevke hitap ediyor. Zarif bir tarz tercih edenler için de gösterişli bir tarz tercih edenler için de uygun seçenekleri sunuyor.

Catering, DJ, fotoğraf ve video, havai fişek, kına gecesi, LCV hizmeti, nikah şekeri gibi hizmetleri bulunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Derin Dizayn Organizasyon, Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde bulunup, ulaşımı kolay bir alanda olmasıyla avantaj sağlıyor. Yakın mesafeli otobüs durakları bulunuyor. Toplu taşıma ve özel araçla ulaşım sağlayabilme özelliği taşıyor. Açık adres bilgileri şekildedir:

Utku Mah. 1815 Sokak No: 110/B 45010 Şehzadeler / Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Firma şehir içi ve şehir dışına hizmet seçenekleri bulunduruyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Hizmet verdiği diğer organizasyon türleri; açılış, baby shower, doğum günü, kurumsal etkinlik, parti, sünnet düğünü, nişan, mezuniyet töreni.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firma ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Firmanın başlangıç paketinde çiçek, davetiye, dekor, ışık ve ses ekipmanı, masa/sandalye temini, mekan giydirme, pasta, servis elemanı, nihah şekeri, süsleme hizmetleri bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette barkovizyon, catering, DJ, havai fişek, kına gecesi, LCV hizmeti gibi hizmetler bulunmaktadır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Firma demo masa, konsept ve tema geliştirme seçeneklerine sunuyor.

Derin Dizayn Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Derin Dizayn Organizasyon organizasyon fiyatları Derin Dizayn Organizasyon organizasyon fiyatları Derin Dizayn Organizasyon organizasyon fiyatları ise 5000 - 7500 TL arasında değişmektedir.

Derin Dizayn Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Derin Dizayn Organizasyon

Yorum yaz