Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
7500 ₺
Her Şey Dahil Paket
10000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Baby shower süslemesi

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Havai fişek şovu
Volkan şovu
Lcv
Mekan giydirme
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Derin Dizayn Organizasyon Hakkında

Manisa ilinin Şehzadeler ilçesinde müşterilerine hizmet veren Derin Dizayn Organizasyon, doğum günü ve baby shower organizasyonu için hizmet sunuyor. Sektördeki tecrübesi ve deneyimli kadrosu sayesinde A’dan Z’ye talep edilen her ihtiyaca cevap veriyor. Şehir içinde ve şehir dışında sıklıkla tercih ediliyor. 7.500 TL’den başlayan paket fiyatları tercih edilen ekstra hizmet ile değişiklik gösteriyor. Firmadan hizmet almak için 5 hafta öce iletişime geçilmesi yeterli oluyor.

Firma Özellikleri

Doğum günü ve baby shower organizasyonları düzenleyen Derin Dizayn, etkinlik planlaması yaparak ilerliyor. Hayal ettiğiniz detaylara yer verilen bir konsept tasarlıyor. Organizasyonunuzdaki her detay size özgü oluyor.

Firma doğum günü ve baby shower etkinlikleri dışında açılışlar, bayi toplantısı, düğün, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi farklı alanlarda da organizasyon düzenleme olanağı sunuyor. Manisa dışındaki illerde de hizmet veriyor. Dilediğiniz ilden bu firma ile çalışmak için randevu oluşturabilirsiniz.

Olanakları

Derin Dizayn Organizasyon, şehir içinde ve şehir dışında doğum günü ve baby shower organizasyonları düzenliyor. Düzenlediği etkinliklerde kişiye özel konsept tasarımı yapıyor. Volkan ve konfeti şovu, havai fişek, LCV gösterimi herkes tarafından hayranlıkla izleniyor. Mekana özel dekor, fotoğraf çekim alanı, sahne kurulumu ve çiçek süslemeleri ekleniyor.

Dj ve sanatçı eşliğinde eğlence dolu anlar yaşıyorsunuz. İhtiyaca göre masa sandalye kiralama, servis elemanı hizmeti veriliyor. Catering firması aracılığıyla lezzetli ikramlar sunuluyor.  Gösterişli doğum günü pastası ve lezzetli şekerler masada yerlerini alıyor. Hayal ettiğiniz bütün detaylara organizasyonunuzda yer veriliyor.

Derin Dizayn Organizasyon Doğum Günü Fiyatları

Özgün hizmetleri ile kendinden söz ettirmeyi başaran firma, 7.500 TL başlangıç paketi ve 10.000 TL her şey dahil paket fiyatları ile hizmet veriyor. Müşterilerin özel istek ve talepleri ekstra ücretlendirmeler ile karşılanıyor.

Size özel fiyatlarından haberdar olmak isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz. Firma hakkında bilgi almak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Gidilir? Nerededir?

Merkezi lokasyonu sayesinde toplu taşıma ve özel araç ile kolaylık ile seyahat edilebilen Derin Dizayn Organizasyon firmasının açık adresi şu şekildedir:

Utku Mah. 1815 Sokak No 110/B 45010 Şehzadeler / Manisa.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firma açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi organizasyonlar yapıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Servis hizmeti ve paket içeriklerinde değişiklik imkanı sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa sandalye kiralama, mekan süsleme başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Konsept ve tema geliştirme, volkan ve konfeti şovu, havai fişek, lcv gösterimi, mekâna özel dekor, fotoğraf çekim alanı, dj ve sanatçı eşliğinde eğlence, sahne kurulumu, çiçek süslemeleri ve catering hizmeti her şey dahil paket içerisinde yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept tasarımı yapılıyor.

Derin Dizayn Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Derin Dizayn Organizasyon organizasyon fiyatları Derin Dizayn Organizasyon organizasyon fiyatları Derin Dizayn Organizasyon organizasyon fiyatları ise 7500 - 10000 TL arasında değişmektedir.

Derin Dizayn Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Derin Dizayn Organizasyon

Yorum yaz