Bursa Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
100
Max

Mekan Özellikleri

  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Kumsal / plaj alanı
  • Deniz manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Menü tadımı
Servis elemanı
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Denizatı Bar & Cafe Hakkında

Denize nazır konumu ve cazip fırsatları ile Denizatı Bar & Cafe nikahınız sonrası planlamak istediğiniz yemek organizasyonunuz için sade ve şık bir alternatif meydana getiriyor. Bursa ilinin Gemlik ilçesinde sahilde yer alan mekanda kolaylıkla açılışlar, kurumsal yemek organizasyonları, nişan ve doğum günleri düzenlenebiliyor. Yemekli ya da kokteyl şeklinde bir etkinlik planlıyorsanız tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz mekanda fiyatlar 50 TL’den az tutarlar ile başlangıç veriyor.

Özellikleri

Açık ve kapalı alan olmak üzere iki farklı seçenek ile hizmet sunan mekan sahil konseptli nikah sonrası yemek imkanı sunuyor. 200 misafire kadar yükseltilebilen açık alan kapasitesine sahip mekanda, 100 kişilik de kapalı alan kapasitesi mevcut bulunuyor. Mekan organizasyona özel masa ve sandalye tasarımı sunuyor ancak dilerseniz dışarıdan organizasyon firması ile anlaşarak mekan giydirme de yaptırabiliyorsunuz.

Olanakları

Tecrübeli kadrosuyla Denizatı Bar & Cafe düzenleyeceğiniz etkinlikte size kusursuz bir davet fırsatı sunuyor. Eğer etkinlik anını ölümsüzleştirmek isterseniz dışarıdan bir fotoğraf stüdyosuyla anlaşma opsiyonunuz yer alıyor. Dilerseniz etkinliğinizin detaylarına dair daha detaylı danışmanlık alabilmek adına yine dışarıdan bir organizasyon firması ile de anlaşma sağlayabilirsiniz.

Mekanda, ışık, ses, sahne koşulları eksiksiz şekilde hazırlanmış bulunuyor. Tercihiniz yemekli bir davet gecesinden yana ise etkinlik öncesi menü tadımı yapabilme şansınız mevcut bulunuyor. İsteğinize göre menüde değişiklik hakkına da sahipsiniz. Böylece davetinize en uygun menüleri seçebilirsiniz.

Denizatı Bar & Cafe Fiyatları

Kokteyl ve yemekli organizasyon seçenekleri ile hizmet veren mekanda fiyatlar 50 TL’den daha az olacak şekilde belirleniyor. Etkinlik gününüzün hafta içi ve ya hafta sonu olma durumu fark etmek sizin aynı fiyatlardan hizmet sunuluyor. Detaylı bilgi almak isterseniz sitemiz üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonunu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Yol Tarifi

Hasanağa Caddesi üzerinde Bursa ilinin Gemlik ilçesinde yer alan mekan Gemlik Otobüs Terminali’ne yaklaşık 4 km uzaklıkta konumlanıyor. Gemlik merkezine de 3 km mesafede bulunan mekanın açık adresini merak edenler için aşağıdaki şekilde belirtiliyor;

Hasanağa Caddesi, Namtas 1, 16600 Gemlik / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğraf ve organizasyon firması hizmetini dışarıdan temin etme şansınız mevcut bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanda açık ve kapalı alan seçenekleri mevcut bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl ve yemekli menu secenekleri ile hizmet veriliyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik ve yemek servisi 23.00'de son buluyor.

Denizatı Bar & Cafe organizasyon fiyatları ne kadar?

Denizatı Bar & Cafe organizasyon fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Denizatı Bar & Cafe organizasyon fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Denizatı Bar & Cafe Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Denizatı Bar & Cafe açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir,

Yorum yaz