Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Mezuniyet töreni organizasyonu

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Havai fişek şovu
Mekan giydirme
Servis elemanı

Deniz Organizasyon & Gösteri Hizmetleri Hakkında

Manisa ilinde kurulan Deniz Organizasyon & Gösteri Hizmetleri, köklü bir geçmişe sahip. Mezuniyet organizasyonu konusunda sektörde geçen uzun yılların verdiği tecrübe ile adından söz ettiriyor. Uzun yıllar aktif çalışan kadrosu sayesinde her öğrencinin hayalini kurduğu ve rüyalarını süsleyen mezuniyet partilerini düzenliyor. Bütün bunların yanı sıra 1.000 TL’lik başlangıç paketi fiyatları ile tüm gözleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Sunduğu Hizmetler

Manisa ilinde mezuniyet organizasyonu konusunda profesyonel deneyime sahip Deniz Organizasyon firması, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Çalışma prensipleri ve çözüm odaklı uzman çalışan kadrosu ile mezuniyet partilerinde var olması gereken bütün olanakları sunuyor.

Fly tube (dans eden adam), havai fişek gösterisi, truss sahne, gökyüzü balonları, catering ve masa süslemeleri sunduğu hizmetler arasında yer alıyor. Bunlarla birlikte mezuniyet süreci için masa süsleme ve dekorasyon hizmetlerini de eksiksiz bir şekilde sunuyor.

Deniz Organizasyon & Gösteri Hizmetleri Mezuniyet Partisi Fiyatları

Eğitim hayatını başarı ile bitiren her öğrenci mezuniyet partisi ile bu süreci taçlandırmak istiyor. Kep atma töreni, masa ve sandalye kiralama, organizasyon mekanını süslemek gibi oldukça kapsamlı bir hazırlık yapılıyor. Organizasyon firması, bütün bu süreci profesyonel ekibi ile sizin için yönetiyor. Üstelik 1000 TL’lik başlangıç paketi ve 1.500 TL’lik her şey dahil paketi fiyatları ile çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Organizasyon ve gösteri hizmetleri firması hakkında daha detaylı bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilir ya da güncel fiyatları öğrenmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Olanakları

Uzun yıllardan bugüne gelen ve mezuniyet organizasyonu alanında faaliyet gösteren Deniz Organizasyon & Gösteri Hizmetleri, çağını yakalamayı başarıyor. Yenilikçi ve gelişmeye açık kadrosu sayesinde öğrencilerin vazgeçilmezi olan mezuniyet partilerinin tüm olanaklarını karşılıyor.

Kişiye özel baskılı balonlar, havai fişek gösterileri, şişme maskotlar görsel açıdan farklılık katıyor. Maskot kostümü kiralama ve gökyüzü balonları sunduğu hizmetler arasına giriyor.

Nerededir?

Deniz Organizasyon, Manisa'nın Merkez ilçesinde yer alıyor. Konumu sayesinde toplu taşıma ve özel araç ile ulaşımı kolay olan firmanın açık adresi şöyledir:

Şehitler Mahallesi, Hürriyet caddesi, No: 15/B Manisa / Merkez.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılış, şirket organizasyonu, reklam arabaları, sünnet organizasyonu ve doğum günü organizasyonu düzenleniyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Servis elemanı hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa ve sandalye kiralama, organizasyon mekanının süslenmesi hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel baskılı balonlar, havai fişek gösterileri, şişme maskotlar, maskot kostümü kiralama, gökyüzü balonları yer alıyor.

Deniz Organizasyon & Gösteri Hizmetleri organizasyon fiyatları ne kadar?

Deniz Organizasyon & Gösteri Hizmetleri organizasyon fiyatları Deniz Organizasyon & Gösteri Hizmetleri organizasyon fiyatları Deniz Organizasyon & Gösteri Hizmetleri organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Deniz Organizasyon & Gösteri Hizmetleri Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Deniz Organizasyon & Gösteri Hizmetleri

Yorum yaz