Deniz Kızı 2 Düğün Sarayı Hakkında

Deniz Kızı 2 Düğün Sarayı İstanbul’un Sultangazi ilçesinde yer alıyor. Çift katlı kapalı salonuyla 750 ile 1.000 kişiye kadar siz değerli misafirlerine hizmet suuyor. Misafirlerine profesyonel servis personelleri ve usta aşçılarıyla muhteşem bir gecenin kapılarını aralıyor. Düğün organizasyonlarınızın yanında nişan, kına baby shower, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve birçok organizasyonunuz için hizmet sunmaktadır. Deniz Kızı 2 Düğün Sarayı'nda organizasyon öncesi mekanı dilediğinizce süsleyebilir veya tasarlayabilirsiniz. Misafirlerinize kendi dekorunuzla "Hoş Geldiniz" diyebilirsiniz. Bunun yanında organizasyon sorumlusu hizmetiyle ilk defa organizasyon düzenleyecekler için profesyonel bir yardım hizmeti sunmakta. Kusursuz bir organizasyon hazırlamanız için yanınızda olacak organizasyon sorumlusuyla eşsiz bir organizasyon hazırlayabilirsiniz. Ayrıca organizasyonlarınız için Düğün Buketi organizasyon danışma merkezini ücretsiz olarak arayabilir kusursuz bir organizasyon için bilgi alabilirsiniz.

Deniz Kızı 2 Düğün Sarayı yemekli ve yemeksiz olarak hizmet vermekte. Profesyonel aşçıların hazırladığı yemekler ile misafirlerinize gurme deneyimi yaşatabilirsiniz. Ayrıca menü değişiklik hizmetiyle standart düğün yemeklerinden farklı olarak kendi menünüzü tasarlayabilirsiniz. Bunun yanında dışarıdan catering firması ile çalışılmasına olanak sağlayan yapısıyla konsept davetlere imza atabilirsiniz. Işık, ses ve sahne hizmetleriyle misafirlerinize organizasyonunuz süresince profesyonel sanatçılar ile konser edasıyla müzik zevki sunabilirsiniz. Ayrıca ses sistemini kullanarak kendi müzik listenizin size eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda dışardan dilediğiniz düğün fotoğrafçısı ile de çalılşma şansına sahipsiniz!

Deniz Kızı 2 Düğün Fiyatları

Minimum kişi başı fiyat 10-30 TL arasında değişirken yemekli ve yemeksiz olarak hazırlanan düğün paketlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Düğün paketi başlangıç fiyatları ise 3.000-5.000 TL arasında değişmektedir. Size özel indirimler kampanyalar hakkında bilgi almak için ücretsiz olarak Düğün Buketi danışma hattını arayabilirsiniz. Ayrıca ‘Fiyat Teklifi Al’ butonuyla size özel fiyat teklifi alabilirsiniz. İlk defa organizasyon düzenleyecekler Düğün Buketi organizasyon danışma servisini arayarak bilgi alabilirsiniz. Kusursuz bir organizasyon hazırlamanız için gerekli olanlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Deniz Kızı 2 Düğün Sarayı İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan Sultangazi ilçesinde yer almaktadır. Mekana dilerseniz kendi aracınızla gidebilir veya toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacaklar 336Y, 36EM ve 36L otobüsleriyle ulaşımlarını sağlayabilir.

Açık adres tarifi ise şöyle; Cebeci, 1. Cebeci Yolu No:82, 34270 Sultangazi/İstanbul

Yorum yaz