Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Deniz Kalkavan Köksal Mataracı Hakkında

İstanbul ili Şişli ilçesinde dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veren Deniz Kalkavan Köksal Mataracı, estetik fotoğrafları sizinle buluşturuyor. Her bütçeye uygun fiyatları ile çekimlerini gerçekleştiren fotoğrafçı, düğününüzün her anını unutulmaz kılıyor.

Çekim Türleri

Dış çekim denilince akla gelen ilk isimlerden olan fotoğrafçı, düğün öncesinden sonrasına kadar çok sayıda çekim desteği sağlıyor. Bu unutulmaz günün heyecanını çiftlerle paylaşarak, kaliteli ekipmanları ile birçok fotoğraf ve video çekimi yapıyor. Bu çekimlerin her biri düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi olarak unutulmaz anılara dönüşüyor.

Deniz Kalkavan, sahip olduğu aksesuarlarla oldukça keyifli konsept çekimler gerçekleştiriyor. Teknoloji ve çekim tekniklerinde yeniliği elden bırakmayan sanatçı, trashday ve save the date çekimleri ile ortaya oldukça başarılı işler çıkarıyor. Bu çekimler sayesinde çiftlerin en stresli günlerinden olan dış çekim günü, yerini tatlı bir telaşa bırakıyor.

Deniz Kalkavan Köksal Mataracı Şişli Dış Çekim Fiyatları

Şişli ilçesinin en çok tercih edilen dış çekim fotoğrafçısı olan sanatçıyla oldukça uygun fiyatlarla çalışabilirsiniz. Düğün gününüzü unutulmaz kılmak için fotoğrafçının paket fiyatları 1.000 TL’den başlıyor. Fiyatları, alacağınız hizmete göre farklılık gösterebiliyor.

Hayatınızın en güzel anlarını fotoğraf kareleri ile taçlandırmak istiyorsanız vakit kaybetmeden ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilirsiniz.

Olanakları

Deniz Kalkavan Köksal Mataracı, dış mekan çekimlerinde çiftlerin fikirlerini oldukça önemsiyor. Çiftlere istedikleri mekanda çekim yapma hizmeti sunan fotoğrafçı, şehir dışı çekim hizmeti de veriyor. Çekimler boyunca her türlü ayrıntıyı düşünen fotoğrafçı, alanında uzman bir ekiple çalışıyor. Bu ekip, ekipman kullanımı, ışık ayarı, çiftlerin konforu gibi konularda çekim boyunca hizmet veriyor.

Böylece ortaya üzerinde yoğun emek verilmiş fotoğraflar çıkıyor. Üstelik çekim sonrasında fotoğraflarına kavuşmak isteyen çiftlerin çok beklemesi gerekmiyor. Fotoğrafçı, fotoğrafların orijinallerini dört hafta sonra teslim ediyor.

Nasıl Gidilir?

İstanbul Şişli ilçesinde bulunan Deniz Kalkavan, çiftlerin birçok toplu taşıma aracı kullanarak ulaşabilecekleri bir konumda yer alıyor. Gelin ve damat adayları fotoğrafçıya M2, M7 metroları; 251, 32M, 34AS ve 41AT numaralı otobüslerle ulaşım sağlayabilir. Özel aracınızla gidecekseniz açık adres:

İzzetpaşa Mahallesi, Fırın Arkası Sokak, No:13/2 Şişli / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, katalog çekimleri yapıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Dört hafta önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışı çekim yapılmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Işık, kamera ve ekip temini mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Orijinal fotoğraf ve ekipman temini, düğün klibi vardır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept çekim yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünün teslim süresi üç haftadır.

Deniz Kalkavan Köksal Mataracı düğün fiyatları ne kadar?

Deniz Kalkavan Köksal Mataracı düğün fiyatları Deniz Kalkavan Köksal Mataracı düğün fiyatları Deniz Kalkavan Köksal Mataracı organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Deniz Kalkavan Köksal Mataracı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Deniz Kalkavan Köksal Mataracı

Yorum yaz