Ankara Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
400
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Vale
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
After party alanı

Demonti Otel Hakkında

Özel bir mekanda evlenerek dünya evine girmek isteyenler için oldukça iyi bir tercih olan Demonti Otel, otelde düğün konsepti ile hizmet veriyor. Kaliteli ve nitelikli bir otel düğünü arzu eden çiftler için ideal bir tercih olan tesis, tecrübeli personeli ile sizi ve misafirlerinizi memnun etmek için elinden geleni yapıyor. Ankara ilinin Çankaya ilçesindeki konumu ve uygun fiyatları ile yeni evlenecek çiftlerle buluşan otel, sizin için de doğru bir adres oluyor.

Özellikleri

Sadece kapalı alanı bulunan Demonti Ankara, 400 kişilik düğün, 300 kişilik kokteyl kapasitesine sahiptir. Otelde düğün teması ile hizmet veren tesis, birbirinden farklı konseptlerde organizasyonlar yapabilmenizi mümkün kılıyor. Birçok organizasyon, o organizasyonun amaç ve ruhuna uygun bir biçimde yapılıyor. Her organizasyonda bir organizasyon sorumlusu size ve misafirlerinize güler yüzle hizmet veren personele nezaret ediyor.

Otel, düğün boyunca misafirlerinizin rahat etmesi için elinden geleni yapıyor. Çok iyi bir şekilde havalandırılan salonda temiz hava sirkülasyon sistemi bulunuyor. Böylece yaz kış fark etmeksizin salon, taze bir havaya sahip oluyor. Özel araçları ile otele, düğününüze teşrif edecek olan misafirleriniz için 50 kişilik otopark hizmeti bulunuyor. Vale hizmetinin de verildiği otoparka misafirleriniz araçlarını güvenle park edebiliyor.

Demonti Otel Düğün Fiyatları

Düğün fiyatları Demonti Ankara için, organizasyonun içeriğine göre değişiyor. Uygun fiyatlarla son derece kaliteli bir hizmet alabiliyorsunuz. 50 TL'den başlayan yemekli düğün fiyatları ile 30 TL'den başlayan kokteylli davet fiyatları, cezbedici bir şekilde sizlere sunuluyor.

''Fiyat Teklifi Al'' butonundan karşınıza çıkacak formu eksiksiz doldurarak, kendi organizasyonunuz için net bilgiler edinebilirsiniz.

Olanakları

Dijital ses, sahne ve ışık sistemlerine sahip olan Demonti Otel; LED spotlar, LED wash spotlar, moving head robotlar bulunduruyor. Bu cihazlar sayesinde salon harika bir şekilde aydınlatılıyor. Hareketli kamera çekimi yapan mekan, görüntüleri anında sunum perdesine yansıtıyor. Böylelikle misafirleriniz bir yandan da dev ekranda salondaki aktiviteleri görebiliyor.

Dijital ses sistemleri ile orkestranın çaldığı parçanın sesi salonun her noktasından rahatlıkla duyulabiliyor ve ses misafirlerinizi rahatsız etmeyecek düzeyde çalıyor. Otelde gerçekleştireceğiniz düğünde sanatçı titizliği ile çalışan müzisyenler size hizmet veriyor. Ayrıca alanında uzman personel, fotoğraf ve video çekimi yapıyor. Burada yaşayacağınız bu güzel anlar, fotoğraf ve videolar ile kalıcı hale geliyor.

Nasıl Gidilir?

Demonti Otel, “Kavaklıdere, Esat Cd. No: 8, 06680 Çankaya/Ankara” adresinde bulunuyor. Özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile tesise kolayca ulaşmak mümkün. Çeşitli otobüs hatları ve metro seferlerini kullanabilirsiniz. Otopark hizmetinin bulunması sayesinde şahsi araçlarla rahat bir şekilde otele ulaşabilirsiniz.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

100 kişilik kapasitesi bulunuyor.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Catering ve fotoğrafçı getirilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet partileri, kına gecesi, nişan, söz, doğum günü, after party, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark, vale, konaklama.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek servisi ve menü tadımı.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Menüde değişiklik ve organizasyon danışmanlığı.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik ve orkestra hizmeti bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kosher, vegan, vejetaryen, diyabet, çocuklara özel.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

00:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa süsleme ve dekorasyon, yapay çiçek süsleme.

Demonti Otel düğün fiyatları ne kadar?

Demonti Otel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Demonti Otel düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Demonti Otel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Demonti Otel kapalı alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Demonti otel merkezi konumda güzel bir mekan.burada düğün yaptık.ses ve ışık sistemleri çok güzel.pastayı tecrübeli şefler hazırlıyor.havalandırma sistemi ferah bir ortam sağlıyor.genel olarak hizmetlerinden çok memnun kaldık.tavsiye dereiz.

Yorum yaz